کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کالکشن بهار و تابستان

برخلاف چند فصل گذشته، انتظار بدبینانه ای که از خانه های مد و طراحان آن می رفت تا مجموعه هایی را متناسب با دوران قرنطینه و همه گیری ویروس کرونا آماده کنند، اما چنین نشد و ما شاهد کالکشن هایی هستیم که نشان از یک فصل خوش بینانه می دهد.

هر چند قرار داشتن در شرایط کرونا و احتمال قرنطینه و محدودیت ها باعث گشته تا روزها و شب های خاص تا حد زیادی لغو شوند و مردم اوقات بیشتری را در خانه بگذرانند و این به تغییر عادت های لباس پوشیدن آنها بیانجامد، دنیای مد نیز همچون روحیه و عادت های ما مدام در حال تغییر است.

از اینرو امسال غالب مردم تمایل دارند تا به جهت اینکه بیشتر اوقات خود را در خانه می گذرانند، لباس های راحت تری بپوشند و آزادتر باشند. لذا لباس های اسپرت را در فصل بهار و تابستان بیشتر ترجیح می دهند.

لباس‌های رنگارنگ و پرشور روزانه، لباس های کوتاه و بلند رنگی، پیراهن، لباس بافتنی خوب که بدن را در آغوش می‌گیرد، کت های رنگی بهاری، لباس های ورزشی شیک، دامن های میدی، شلوار و جلیقه شلوارجین ، استفاده از توری و گیپور و… که برای یکی دو فصل گذشته کسل کننده به نظر می رسید، دوباره به فصل مد بازگشته و از آنها در فصل بهار و تابستان استقبال می شود.

آنها دارای حداقل طرح های کم رنگ ساخته شده از الیاف طبیعی، الگوهای سنتی و بافت های منعکس کننده هنرهای دستی هستند.

همچنین در کالکشن بهار و تابستان؛ تورهای رنگارنگ، الگوهای انتزاعی گل و گل مرمر، پارچه های بافت دار که در لباس های شفاف استفاده می شود، دوخت های گریت دوزی بر روی قسمت بالاتنه، بسیار مورد توجه هستند.

به علاوه دمپایی های خانه، روسری ها، کیف های بسیار بزرگ و بسیار کوچک، چکمه های بلند سفید، لوازم و اکسسوری های مکمل در رنگ های زرد و آبی در کنار جزئیاتی چون استفاده‌ از زنجیر طلا و… که از فصل های گذشته شروع شده اند، لوازمی خواهند بود که بیشتر شاهد آنها خواهیم بود.

در کنار این می توان شاهد کالکشن های خلاقانه بهار و تابستان نیز بود همچون جین گشاد با پیراهن های کوتاه دارای شیب Trapeze به همراه ژاکت های کشباف پشمی، میل کالکشن بهار و تابستان به سمت راحتی و سادگی با حفظ القای حس زنانگی و… که در  نوع خود جذاب هستند.

با اینحال فصل بهار و تابستان که از زردهای آفتابی تا نارنجی متغیر هستند و در نهایت به قرمز تبدیل می شوند با آبی، صورتی، خردلی و سبز رنگ آمیزی می شود و به یک پالت شاد و روشن می رسد. از اینرو رنگ و طراحی کالکشن بهار و تابستان از آن الهام می گیرد.

این پالت همچنین شامل رنگ های چشم نواز سنگ های طبیعی و گرانبها، رنگ های زنده گل همیشه بهار، زردی نور روز، تن رنگ آب‌های شفاف و آسمان صاف است.

لذا در فصلی که از دو یا چند رنگ مختلف در کنار هم استفاده می شود، سیاه و سفید در ترکیبی متضاد وجود دارد. تن های پاستلی در همه رنگ ها با ظرافت های محو و ظریف خود به پالت رنگ کالکشن بهار و تابستان می افزایند.

نمایش بیشتر