کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

ترنچ کت مشکی امیلیا
حراج!
ترنچ کت مشکی امیلیا
769,000 تومان
ترنج کت استخوانی امیلیا
حراج!
ترنچ کت استخوانی امیلیا
780,000 تومان
شکت وافل
شکت وافل
730,000 تومان780,000 تومان
اورشِرت ۴خونه Noella
حراج!
اورشِرت ۴خونه Noella
450,000 تومان
کت کشمیر یقه بلیزر
حراج!
کت کشمیر یقه بلیزر
579,000 تومان
نمره 5.00 از 5
پالتو آستین‌ رگلان طوسی
پالتو آستین‌ رگلان طوسی
800,000 تومان845,000 تومان
پالتو جیر
حراج!
پالتو جیر
630,000 تومان700,000 تومان

پالتو زنانه

پالتو از جمله پوشاک زمستانی و از دسته کالکشن های پاییز و زمستان محسوب می شود که با استفاده از پارچه های ضخیم و بعضا به سبک پشمی تولید می گردد. این محصول که دارای مدل ها و گزینه های مختلف پارچه ای است به یکی از البسه محبوب و مورد نیاز بانوان تبدیل گشته است که اگر کمد آنها را بررسی کنیم یک یا چند پالتو خواهیم یافت.

اصولا پالتو محصولی است با مدل های دکمه دار و زیپ دار که از آن در بیرون از منزل استفاده میکنند و می توانید روی لباس بپوشید تا در زمستان از سرما محافظت شوید. پالتو زنانه برای هر سن و جنسیتی که تولید شوند شما را در هوای سرد، گرم نگه می دارند و به لطف یکپارچگی که در ترکیب با سایر لباس های شما ایجاد می کنند در بوجود آوردن تیپ و استایلی شیک و زیبا بسیار موثر هستند.

مثلا پالتو زنانه مشکی با لباس های سبک کلاسیک، استایل شیک و قابل احترامی را برای شما در محل کار و اداره فراهم می آورند یا می توانید همین پالتو را با شلوار جین یا لباس بافت، یک بلوز یا پیراهن سفید ترکیب کنید.

به علاوه می توانید پالتوهای سبک قدیمی را با طرح های مدرن برای افراد مسن مانند مادر و مادربزرگ ها و… بخرید. بخصوص که اگر رنگ آنها خاکستری، آبی سرمه ای یا خاکی و قهوه ای باشد که سن عزیز مسن شما را کمی جوانتر نشان خواهند داد. یا اگر وزن شما بالاتر از حد متوسط است، می توانید مدل های پالتو زنانه با سایز بزرگ را امتحان کنید یا با انتخاب پالتوهای مشکی، وزن خود را پنهان کنید و در عوض به ظاهر و ظرافت های زنانه خود قوت ببخشید.

یا حتی پالتویی با دکمه های بزرگ انتخاب کنید تا دکمه ها جلب توجه کنند و وزن زیاد شما به چشم نیاید. همچنین بانوان می توانند با مدل های پالتو کمربندی ظاهر جذاب و جالبی پیدا کنند یا با پالتوهای دارای جزئیات پشت چاکدار می توانید به سبک استایل خود ظرافت ببخشید.

با اینحال پالتو زنانه امروز در سبک و طراحی های متنوعی اعم از خزدار، کلاسیک، کلاه دار، اورسایز، مینیمال، پشم، عروسکی، مخمل، جیر، کشمیر و… تولید می گردند که هرچند هدف اولیه آنها محافظت از بدن شما در برابر سرما است اما فراهم آوردن یک تیپ و استایل شیک و جذاب، بخصوص برای خانم ها از اهداف دیگر این قبیل البسه در دسته کالکشن پاییز و زمستان است.

از جمله پالتوهای محبوب و مورد علاقه بانوان می توان به پالتو فوتر دو دکمه، پالتو آستین رگلان، کت مخمل یقه انگلیسی و… اشاره کرد.

نمایش بیشتر