جستجو
Close this search box.
پالتو و بارانی
پالتو تدی سبز

پالتو تدی (سبز)

قیمت اصلی ۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۹۹,۰۰۰ تومان است.
پالتو پشمی جناغی Kimo
۲,۰۸۰,۰۰۰ تومان
کت پشمی جناغی (سبزآبی/کرم)
قیمت اصلی ۱,۵۶۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان است.
t6
قیمت اصلی ۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۹۹,۰۰۰ تومان است.
وست teddy دودی
قیمت اصلی ۷۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۰۰,۰۰۰ تومان است.
وست teddy شیری
قیمت اصلی ۷۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۰۰,۰۰۰ تومان است.
انتخاب پالتو جناغی alina ( قد کوتاه)
قیمت اصلی ۱,۷۶۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان است.
تصویر-1
قیمت اصلی ۱,۹۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان است.
Tall-footer-coat4
قیمت اصلی ۱,۵۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۲۶۰,۰۰۰ تومان است.
Short-footer-coat6
قیمت اصلی ۱,۳۶۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان است.
21
قیمت اصلی ۱,۷۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان است.
6
قیمت اصلی ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۷۰,۰۰۰ تومان است.
پالتو کتی شانل ( مشکی ) NIKI
قیمت اصلی ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان است.
پالتو-6
قیمت اصلی ۱,۸۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان است.
پالتو-قد-کوتاه-7
قیمت اصلی ۱,۷۶۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان است.
کت-پشمی-BENTY5
قیمت اصلی ۱,۲۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۵۰,۰۰۰ تومان است.
1-1
قیمت اصلی ۱,۸۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان است.
ترنچ کت wet قد کوتاه ( سبز )
قیمت اصلی ۱,۷۴۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۳۹۲,۰۰۰ تومان است.
ترنچ-کت-wet
قیمت اصلی ۱,۸۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۴۷۲,۰۰۰ تومان است.
9-9
قیمت اصلی ۱,۷۴۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۳۹۲,۰۰۰ تومان است.
ترنچ کت قد بلند مدل wet ( استخوانی )
قیمت اصلی ۱,۸۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۴۷۲,۰۰۰ تومان است.
2
قیمت اصلی ۱,۷۴۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۳۹۲,۰۰۰ تومان است.
ترنچ کت wet قد کوتاه ( کرم تیره )
قیمت اصلی ۱,۷۴۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۳۹۲,۰۰۰ تومان است.
ترنچ کت wet قد بلند ( کرم تیره )
قیمت اصلی ۱,۸۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۴۷۲,۰۰۰ تومان است.
ترنچ کت wet قد کوتاه (کرم روشن)
قیمت اصلی ۱,۷۴۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۳۹۲,۰۰۰ تومان است.
ترنچ کت wet قد بلند(کرم روشن)
قیمت اصلی ۱,۸۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۴۷۲,۰۰۰ تومان است.
پالتو کتی ART
قیمت اصلی ۱,۸۷۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان است.
تصویر 8 پالتو پشمی Anil
قیمت اصلی ۱,۷۴۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۲۲۰,۰۰۰ تومان است.
پالتو کتی wiki ( کوتاه )
قیمت اصلی ۱,۵۷۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۹۰,۰۰۰ تومان است.
تصویر 2 کت پشمی جناغی نوک مدادی
قیمت اصلی ۱,۸۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان است.
پالتو فوتر Lindy طوسی
قیمت اصلی ۱,۶۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان است.
پالتو فوتر Lindy ( صورتی )
قیمت اصلی ۱,۶۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۹۰,۰۰۰ تومان است.
پالتو جناغی NIGHT ( قد بلند )
قیمت اصلی ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان است.
ترنچ کت wet قد کوتاه ( مشکی )
قیمت اصلی ۱,۷۴۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۳۹۲,۰۰۰ تومان است.

پالتو زنانه شیک و جدید

پالتو زنانه مدل‌های جدید و شیک را از مجموعه‌ی گرم و زیبای نگار ندایی انتخاب کنید که در طراحی آن و استفاده از پارچه مناسب باعث شده تا به راحتی بتوانید در پاییز و زمستان از آنها استفاده لازم را ببرید.

فروشگاه نگارندایی یکی از برندهای معتبر در خرید پالتو و بارانی زنانه با کیفیت و استایل خاص برای شما عزیزان است، با خرید آنلاین پالتو و بارانی زنانه، می‌توانید به راحتی مدل مورد نظر خود را از رویکاتالوگ نمونه های تولید شده توسط مجموعه نگار ندایی انتخاب و خرید کنید.

در تولید پالتو و بارانی زنانه در نگار ندایی از جنس‌های مختلفی مانند پارچه‌های ضخیم یا نایلون با کیفیت بالا استفاده می‌شود، که باعث میشود تا شما از پالتوهای زنانه با طراحی خاص، در موقعیت‌های مختلف از جمله گشت و گذار های زورانه و کژوال بشکل شهری و تفریحی بهره‌برداری کنید.

پالتو و بارانی زنانه با دیزاین‌های منحصر به فرد و جزئیات زیبا، استایل خاصی را برای شما ایجاد می‌کنند، شما میتوانید با خرید پالتو و بارانی زنانه، همزمان با حفظ کیفیت و گرمای بدن، به شیک‌ترین حالت ممکن ظاهر شوید.

تنوع در انتخاب رنگ‌ها و مدل‌ها، خرید پالتو و بارانی زنانه را به تجربه‌ای شاد و منحصر به فرد تبدیل می‌کند.

پالتو زنانه و دخترانه طرح دار

پالتو زنانه و دخترانه طرح دار یعنی یک پالتوی زنانه که دارای الگوها، طرح‌ها یا نقش‌های مختلف بر روی سطح خود است. این نقوش می‌توانند از جمله‌ها، گل‌ها، خطوط هندسی، حیوانات، مناظر طبیعی و غیره باشند. پالتوهای طرح دار زنانه می‌توانند با انواع مختلف شیوه‌ها، طراحی‌ها و رنگ‌ها آمده و با سلیقه و مزون مختلف همخوانی داشته باشند. انتخاب پالتویی با طرح دلخواه، می‌تواند به شکلی منحصربه‌فرد، جذابیت و سبکی خاص به پوشش شما ببخشد.

پالتو زنانه چهارخانه

از مدل های برتر در هر دسته لباس که مرتبط با بالا تنه باشد مثل پالتو، مانتو، پیراهن، حتی تیشرت زنانه، بهترین طرح و سبک را طرح چهارخانه دارد، چرا؟ چون در طرح های چهاخانه شما هم میتوانید خط نازک آن را پیدا کنید که ظرافت بیشتری داشته باشد، هم چهارخانه درشت را میتوانید بیابید که طرح آن بیشتر به چشم بیاید، اما پیشنهاد میکنیم در هنگام خرید پالتو چهارخانه زنانه حتما از رنگ های تیره تر استفاده کنید تا در فصل زمستان و پاییز گرمای بهتری را نسبت به محیط دریافت کنید.

پالتو زنانه بلند

پالتو زنانه بلند به پالتو هایی گفته میشود که قد آنها بالای یک مترو 20 سانت باشد و جنس آنها ضخامت به نسبت بالایی دارد، به همین علت استفاده از پالتو زنانه بلند در فصل زمستان و پاییز به نسبت فصل بهار بیشتر است. برای بیشتر سنین پالتو زنانه بلند وجود دارد که موضوع بسیار جذابی است و با توجه به گذر زمان تنوع طرح و مدل در پالتو زنانه بلند بسیار زیاد شده است و دست افراد در انتخاب مدل دلخواه بازتر شده است.

جهت خرید پالتو زنانه بلند  میتوانید با مراجعه به فروشگاه های لباس زنانه یا بصورت آنلاین اقدام نمایید، در رابطه با قیمت پالتو زنانه بلند میتوان گفت که  از 1 میلیون تا 20 میلیون تومان با توجه به برند تولید کننده آن متغییر میباشد.

 

پالتو زنانه و دخترانه زمستانی

منظور از پالتو زمستانی زنانه و دخترانه این استکه پارچه بکار رفته در آن ضخامت بالایی داشته باشد و بتوان گفت که از نفوذ هوا به پوست شما جلوگیری به عمل می آورد و شما را در هوای بسیار سرد پوشش میدهد تا بتوانید به راحتی در خیابان عبور و مرور داشته باشید. پالتو ها معمولا قد بلندی دارند و بیشتر قسمت های بدن راپوششمیدهند و همین امر موجب میشود تا شخص استفاده کننده از گرمای بیشتری برخوردار بشود و کمتر سرمای هوای زمستان و پاییز را احساس کند.

قیمت پالتو زنانه 

قیمت پالتو زنانه با بارانی زنانه تقریبا در یک سبک هستند و با توجه به منطقه خرید شما یا برندی که از آن خرید میکنید ممکن است سعودی یا نزولی باشد اما بطور کلی از قیمت پایه 1 میلیون آغاز میشود و تا چند ده میلیون ادامه پیدا خواهد کرد.

معمولا قیمت لباس های زمستانه و پایززه نسبت به لباس های بهاره و تابستانه گران تر سهتند، چرا که از پارچه های بیشتر و گرم بالا در تولید آنها استفاده میشود و پالتو و بارانی هم زیر دسته لباس های پاییزه و زمستانه است، پس به تبع قیمت آن هم بیشتر از سایر لباس ها خواهد بود. تمامی پالتو و بارانی تولید شده در نگار ندایی از جنس و کیفیت مرغوبی برخوردار هستند و قواره آنها بسیار مناسب است و برای اکثر اندام ها و سلیقه ها میخورد.

پالتو زنانه شیک

از نظر من تمامی مدل ها در همه لباس ها شیک هستند چون هر فردی سلیقه منحصر به فرد خودش را دارد اما اگر امسال به دنبال پالتو زنانه شیک میگردید باید بگوییم که شیک ترین پالتو زنانه که ترند شده است پالتو های ساده و بدون طرح هستند که در طیف رنگی گوناگون تولید و دوخته میشوند و برای اکثریت سلیقه ها قابلیت بهره برداری دارند.

پالتو زنانه جدید

بیشترین جستجو در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و سایر برنامه های متصل به اینترنت در رابطه با پالتو زنانه که بسیار دیده میشود وهمگی به دنبال آن هستند پالتو زنانه جدید است که استفاده از آن به منظور دسترسی به بروزترین مدل های پالتو در سال جاری یعنی 1402 میباشد.

کسانی که بدنبال پالتو زنانه جدید هستند میدانند که ابتدا باید نسبت به رنگ سال اطلاع داشته باشند، سپس نسبت به استایل ترند شده در آن دوره باید مطلع باشند تا در نهایت از میان صدها مدل پالتو زنانه بهترینشان را انتخاب نمایند.

پالتو زنانه ساده

در میان لباس های زنانه همواره مدل ساده روی بورس بوده و خواهد بود، به همین علت است که بیشتر افراد بدنبال پالت زنانه ساده میباشند، حال چرا؟ با بیشتر لباس های دیگر ست و ترکیب میشود و میتواند در عین زیبایی استایل شیکی به شما هدیه دهد.

پالتو زنانه ساده معمولا تک رنگ هستند و بیشتر در توناژ تیره تولید میشوند مثل قهوه ای، مشکی، طوسی، ذغالی، سرمه ای، علت آن هم کمتر نشان دادن کثیفی ها و خیس شدن ناشی از قطرات باران میباشد.

بارانی زنانه شیک

بارانی یکی از قطعه لباس های زنانه است که برای هوای بارانی و سرد استفاده میشود تا از نفوذ نا به هنگام آب و هوای سرد به داخل بدن جبوگیری کند. این لباس در فصل زمستان و پاییز استفاده گسترده ای دارد، هم برای مردان و هم برای زنان  استفاده میود که باعث شده تا با استقبال  گسترده ای همراه شود. بارانی زنانه شیک زیبا طراحی میشوند، چرا که در الگوهای خود از ظرافت خاصی برخوردار هستند و همین امر موجب زیبایی بصری بیشتر در آنها میشود.

بارانی زنانه بلند

در تولید بارانی زنانه از پارچه های ضد آب استفاده میشود، چرا که بیشترین استفاده از آن را در فصول پر بارندگی سال میبینیم و لباس مناسب فصل پاییز و زمستان میباشد. بهتر است اگر میخواهید از بارانی استفاده کنید استفاده از بارانی بلند را انجام دهید.

بارانی زنانه بلند دقیقا همان قطعه لباسی است که با قد یک متر به بالا، با پوشش بیشترین بخش های بدن شما موجب میشود تا در برابر باران و برف کمتر خیس بشوید.

بارانی زنانه کوتاه

برخی افراد با مدل های بلند مشکل دارند و زیبایی را در کوتاه تر بودن بارانی میدانند و اما برای این افراد هم راه حلی وجود دارد، به راحتی میتوانند با خرید بارانی زنانه کوتاه خواسته دل خود را به حقیقت تبدیل نمایند.

بارانی زنانه کوتاه اختلاف قدش با بارانی زنانه بلند تنها 30 سانت است اما در ظاهر این 30 سانت اختلاف بسیار زیادی به وجود می آورد.

بارانی زنانه مشکی

رنگ مشکی در تمامی لباس ها جذابیت منحصر بفردی دارد، بطوری که میتوان به قطع دید لباس های زنانه و مردانه در بیشتر مدل ها رنگ مشکی را بکار میبرند، بارانی زنانه مشکی هم یکی از همین لباس ها است که استفاده از پارچه مشکی در آنها موجب میشود که خیس بودن و بارندگی را کمتر نشان میدهد. 

مشتریان عزیز

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 1 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.