پالتو و بارانی
کت پشمی سفید سرمه ایی
/5

کت پشمی سفید سرمه ایی

۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان
پالتو فوتر Riva‎‎
/5
۱,۰۸۰,۰۰۰ تومان۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان
کت fiore‎‎5
/5
۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان
کت پشمی جناغی kevin
/5
۱,۶۴۵,۰۰۰ تومان
پالتو کتی فوتر Rain‎‎ (صورتی ملایم)-5
/5
۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان
شکت pink ( صورتی ملایم)
/5
۸۴۵,۰۰۰ تومان
پالتو جناغی کرم cookie (قد کوتاه)‎‎4
/5
۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پالتو کتی wiki ( بلند)‎‎
/5
۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان
پالتو کتی wiki ( کوتاه )
/5
۱,۰۱۰,۰۰۰ تومان
ترنچ کت یشمی‎‎
/5
۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان
ترنچ کت استخوانی
/5
۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان
ترنچ‌ کت شتری‎‎
/5
۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان
پالتو کتی فوتر trust‎‎-1
/5
۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان
کت پشمی kayla‎‎
/5
۱,۶۷۰,۰۰۰ تومان
Coco پالتو کتی‎‎
/5
۱,۱۱۰,۰۰۰ تومان
کت پشمی Rita‎‎
/5
۹۹۰,۰۰۰ تومان
کت پشمی جناغی (خاکستری )
/5
۱,۱۷۵,۰۰۰ تومان
پالتو کتی فوتر Rain‎‎ (طوسی)
/5
۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان
پالتو فوتر gray (قد بلند)‎‎
/5
۱,۲۴۰,۰۰۰ تومان
پالتو فوتر gray (قد کوتاه)‎‎
/5
۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان
ترنچ کت مشکی امیلیا
/5
۱,۰۱۰,۰۰۰ تومان
پالتو جناغی bold‎‎-2
/5
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان
پالتو‌فوتر بلند بلانکا
/5
۱,۳۶۰,۰۰۰ تومان
پالتو جناغی کرم cookie (قد بلند)‎‎2
/5
۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان
پالتو فوتر کوتاه بلانکا
/5
۱,۲۶۰,۰۰۰ تومان
پالتو آستین‌ رگلان طوسی
/5
۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان
پالتو پشمی سفید مشکی
4.67/5
۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان
نمایش بیشتر

انواع پالتو و بارانی زنانه
پالتو از جمله پوشاک زمستانی و از دسته کالکشن های پاییز و زمستان محسوب می شود که با استفاده از پارچه های ضخیم و بعضا به سبک پشمی تولید می گردد. این محصول که دارای مدل ها و گزینه های مختلف پارچه ای است به یکی از البسه محبوب و مورد نیاز بانوان تبدیل گشته است که اگر کمد آنها را بررسی کنیم یک یا چند پالتو خواهیم یافت.

اصولا پالتو محصولی است با مدل های دکمه دار و زیپ دار که از آن در بیرون از منزل استفاده میکنند و می توانید روی لباس بپوشید تا در زمستان از سرما محافظت شوید. پالتو زنانه برای هر سن و جنسیتی که تولید شوند شما را در هوای سرد، گرم نگه می دارند و به لطف یکپارچگی که در ترکیب با سایر لباس های شما ایجاد می کنند در بوجود آوردن تیپ و استایلی شیک و زیبا بسیار موثر هستند.

مثلا پالتو زنانه مشکی با لباس های سبک کلاسیک، استایل شیک و قابل احترامی را برای شما در محل کار و اداره فراهم می آورند یا می توانید همین پالتو را با شلوار جین یا لباس بافت، یک بلوز یا پیراهن سفید ترکیب کنید.[read_more id=”1″ more=”نمایش بیشتر” less=”مخفی کردن”]

به علاوه می توانید پالتوهای سبک قدیمی را با طرح های مدرن برای افراد مسن مانند مادر و مادربزرگ ها و… بخرید. بخصوص که اگر رنگ آنها خاکستری، آبی سرمه ای یا خاکی و قهوه ای باشد که سن عزیز مسن شما را کمی جوانتر نشان خواهند داد. یا اگر وزن شما بالاتر از حد متوسط است، می توانید مدل های پالتو زنانه با سایز بزرگ را امتحان کنید یا با انتخاب پالتوهای مشکی، وزن خود را پنهان کنید و در عوض به ظاهر و ظرافت های زنانه خود قوت ببخشید.

یا حتی پالتویی با دکمه های بزرگ انتخاب کنید تا دکمه ها جلب توجه کنند و وزن زیاد شما به چشم نیاید. همچنین بانوان می توانند با مدل های پالتو کمربندی ظاهر جذاب و جالبی پیدا کنند یا با پالتوهای دارای جزئیات پشت چاکدار می توانید به سبک استایل خود ظرافت ببخشید.

با اینحال پالتو زنانه امروز در سبک و طراحی های متنوعی اعم از خزدار، کلاسیک، کلاه دار، اورسایز، مینیمال، پشم، عروسکی، مخمل، جیر، کشمیر و… تولید می گردند که هرچند هدف اولیه آنها محافظت از بدن شما در برابر سرما است اما فراهم آوردن یک تیپ و استایل شیک و جذاب، بخصوص برای خانم ها از اهداف دیگر این قبیل البسه در دسته کالکشن پاییز و زمستان است.

از جمله پالتوهای محبوب و مورد علاقه بانوان می توان به پالتو فوتر دو دکمه، پالتو آستین رگلان، کت مخمل یقه انگلیسی و… اشاره کرد.

[/read_more]