رویه‌های تعویض کالا

 رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فروشگاه بوده و ما در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.
با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

پوشاک ارسالی به دلیل مسائل بهداشتی  قابل استرداد نیستند و امکان بازگشت ندارد . لطفا جداول سایزبندی و ریز اندازه های نوشته شده را به دقت بررسی کنید و قبل از ثبت سفارش و واریز مبلغ از سفارش خود اطمینان حاصل کنید.به دلیل سفارشی بودن اکثر آیتمها و انتقال سفارش ثبت شده به کارگاه دوخت جهت برش و آماده سازی ، امکان کنسل کردن سفارش پس از ثبت نهایی در سامانه نیست.

 • اشکال و یا ایراد باید حتما حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، اطلاع داده شود.
 • فرستادن عکس کاملا و واضح از اشکال کالا برای کارشناسان ما الزامیست.
 • در صورت تائید اشکال ظاهری از طرف کارشناسان ما طبق شرایط نوشته شده در همین صفحه ، کالا تعویض خواهد شد. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا پوشیده نشده باشد، بوی عطر و بدن ندهد ، شستشو نشده باشد و تگ لباس بر روی آن باشد .کالا باید فقط در بسته‌بندی خود بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن، جعبه اصلی، لیبل یا بسته‌بندی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، ارسال با کیسه یا بسته بندی دیگر ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 • در صورت عدم تائید توسط کارشناسان ، کالای اولیه بازگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال مجدد از خریدار دریافت میشود.
 • این سرویس اشکال‏‏‌های ظاهری را که در اثر استفاده نادرست کاربر و شستشوی نامناسب ایجاد شود، مواردی چون انصراف از خرید بعد از دریافت کالا ،انتخاب اشتباه سایز توسط مشتری ، ایراد های اندامی شخص که باعث تنخور نامناسب لباس در تن شود  را شامل نمی‏‏‌شود.
 • در صورت مغایرت کالای دریافتی از لحاظ رنگ یا سایز انتخابی کالا با فاکتور ، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد پیگیری سفارشات اطلاع داده شود و  هرگونه ایراد فیزیکی در کالا باید به تایید کارشناسان ما برسد . 
 • عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره‌ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کلی کالا و مشخصات اصلی طرح درج شده در وب‌سایت است.

بعد از هماهنگ کردن با پشتیبانان و در صورت تائید مشکل ، از طریق یکی از موارد زیر امکان تعویض کالاست :

 1. یک به درب منزل شما خواهد آمد.
 2.  کالا به آدرس ارسالی توسط کارشناسان ما پست شود.
 • جهت ارسال پستی حتما کالا را با پست پیشتاز ارسال کنید .( تیپاکس ، پست ویژه ویا … مورد قبول نیست و هرگونه مشکل در عدم رسیدن کالا به دست ما برعهده مشتریست )
 • مشتری موظف است کالا را در بسته بندی ایی مشابه با بسته ایی که تحویل گرفته بازگرداند ( برای مثال اگر در پاکت ارسال شده در پاکتی با همان سایز و اگر در جعبه ارسال شده ، در جعبه کالا را بازگرداند) و در صورت عدم انتخاب بسته بندی ذکر شده ، هر گونه مشکل پیش امده برای کالا بر عهده مشتریست .
 • بعد از رسیدن کالا به دست کارشناسان ما ، جزییات کالا بررسی میشود و اگر ایراد دیده شده مورد تایید کارشناسان ما قرار بگیرد کالا تعویض و هزینه ارسال برای شما واریز خواهد شد.(ارسال فیش پستی الزامیست )
 • اگر مشابه کالای تعویضی موجود نباشد در صورت رضایت با کالای دیگر تعویض میشود .
 • لطفاً قبل از هر اقدامی هماهنگی های لازم را با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش ما انجام دهید .
 • از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش جداً، خودداری کنید.کالاهای ارسال شده بدون هماهنگی شامل هیچ یک از پیگیریهای درج شده نمیباشد و عواقب ارسال برعهده مشتری ست.
 • برای ارسال، باید کالا در کارتن، جعبه اصلی، لیبل یا بسته‌بندی خود به ‏خوبی بسته‌بندی و ارسال شود.
 • برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن، جعبه اصلی، لیبل یا بسته‌بندی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را روی یک قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید)
 • در صورت بازگرداندن کالا در بسته بندی نامناسب ، هرگونه مشکل پیش آمده برای کالا بر عهده مشتری است .
 • تعویض یا بازپس‌گیری محصولاتی که در جشنواره‌ها یا با هر گونه تخفیف و پیشنهاد ویژه خریداری شده‌اند، تنها در صورتی که نقص یا تفاوت با عکس و توضیحات محصول داشته باشند، امکان پذیر است و در صورت انصراف یا پشیمانی از خرید، استرداد و بازپس‌گیری محصول امکان پذیر نیست.

لطفا هر گونه مشکل را از طریق واتس آپ به شماره 09025357598 انتقال دهید.

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 3 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.

همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.

Instagram WhatsApp WhatsApp Telegram
فروشگاه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من