کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کاپشن و وست blackberry
کاپشن و وست blackberry
799,000 تومان

کاپشن زنانه

کاپشن ها از مواد گرم و ضخیم ساخته می شوند و یکی از پوشاک ضروری برای زمستان هستند. وقتی مردم کاپشن می خرند بیشتر به این موضوع فکر می کنند که محصول مورد نظر چقدر آنها را در برابر سرمای زمستان محافظت می کند و به قولی چقدر گرم است.

هیچ کس نمی خواهد کاپشنی انتخاب کند که در هوای سرد محافظت خوبی نداشته باشد و باعث سرماخوردگی آنها شود. اما وقتی که قرار است این کاپشن توسط بانوان پوشیده شود جذابیت و زیبایی های بصری آن نیز در حد ویژگی گرم بودن آن مهم می شود.

لذا آنها بیشتر برای خرید کاپشن هایی اقدام می کنند که به چشمشان خوشایند بیاید و زیبا باشد. از این نظر طراحی بیرونی یا ظاهر کاپشن اهمیت زیادی پیدا می کند و یک کاپشن ساده و معمولی شانس کمی برای انتخاب شدن از سوی زنان خواهد یافت.

علاوه بر این کاپشن ها نقش محافظت از شما در برابر باران و باد را نیز دارند که این باعث می شود تا در فصل بهار و پاییز نیز از آنها استفاده گردد.

لذا آنها بر اساس نوع و جنس پارچه بکار رفته در ساخت خود می توانند برای شرایط های متفاوت سرما یا باد و باران مورد استفاده قرار بگیرند. مثلا مدل کاپشن های بادی زنانه که از مواد بادوام پر شده است و در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می گردد، شما را بخوبی در برابر باران و باد در پاییز و زمستان محافظت خواهد کرد. این در حالی است که می توانید با توجه به جزئیات آن از قبیل مدل زیپ، مدل دکمه های آن در جلو، طراحی جیب یا یقه و… متناسب با سلیقه یا تیپ و استایل خود، کاپشن دلبخواه خود را یافته و ظرافت و زیبایی خود را به شکلی شگفت انگیز منعکس نمایید.

با اینحال کاپشن ها از مواد اولیه گوناگونی چون پنبه، پشم، چرم، پلی استر، کتان و… ساخته می شوند که به کاپشن دوام می دهند. همچنین کاپشن های زنانه در مدل های مختلفی وجود دارند که عموما قسمت بالای بدن را می پوشانند و در برخی مدل ها تا بالای زانو نیز امتداد می یابند.

همچنین با توجه به انواع برش، ساختار یقه و بسیاری جزئیات دیگر، کاپشن ها دارای انواع گسترده ای هستند. با این وجود در صدر کاپشن های زنانه که در دو مدل کوتاه و بلند تولید می شوند، مدل های ساخته شده از الیاف پنبه و پلی استر در صدر تولیدات انواع کاپشن قرار دارند.

و اما انواع کاپشن ها را که جزو کالکشن های زمستان و پاییز محسوب می شوند به لحاظ  طراحی و مدل می توان در چندین دسته بندی اعم از کاپشن های پفی، کاپشن های بادگیر، کاپشن خزدار، کاپشن طرح لحافی، کاپشن شاینی، کاپشن پارکا، کاپشن چرم و… قرار داد.

آنچه در انتخاب هریک از مدل های کاپشن زنانه بیشتر اهمیت می یابد توجه به فرم و اندام و خصوصیات ظاهری تان در کنار تن پوش خوب و مناسب و همچنین کیفیت جنس و گرمابخشی آنها می باشد.

نمایش بیشتر