کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

زمان ارسال سفارشات :

سفارشات ثبت شده طی 10( روز کاری) آماده و بسته بندی شده و سپس طبق روند ارسال که در زیر توضیح داده شده برای مشتری ارسال خواهد شد.

نوع دیگری از سفارشات که به صورت” آیتم سفارشی ” خوانده میشوند طی 20 روز کاری آماده و سپس ارسال میشوند . این محصولات هیچ تفاوتی با محصولات دیگر ندارند و فقط به دلیل اینکه شارژ مجدد پارچه زمان بر خواهد بود ، زمان ارسال  این محصولات طولانی تر است. کلمه ی  سفارشی در صفحه ی محصول و بعد از انتخاب مشخصات محصول توسط خریدار اعلام میشود .لطفا به این موارد دقت کنید .

روش های ارسال کالا پس از ثبت سفارش

 • هزینه ارسال تمامی سفارشات برعهده مشتریست.
 • مشتری گرامی موظف است ادرس ارسالی را با دقت کامل به همراه پلاک ، نام کامل میادین ، خیابانها ، کوچه ، محله و …. درج کند. و در صورت عدم درج جزییات آدرس و اشتباهات تایپی ، عواقب بعدی بر عهده مشتری میباشد .

ارسال برای تهران :

 • ارسال پیک فقط برای محدوده داخل شهر تهران و مناطق مرکزی شهر خواهد بود .محلات اطراف و شهرستانهای  اطراف تهران که خارج از محدوده ی ارسال شرکتهای پیکی است توسط شرکت پست ارسال میشود.
 •  هزینه پیک از تاریخ 2 خرداد 1400 بر روی فاکتور مشتری محاسبه میشود . 
  برای سفارشات ثبت شده قبل از این تاریخ که هزینه ارسال بر روی فاکتور محاسبه نشده ،  طبق قوانین قبلی سایت ،هزینه پیک درب منزل و طبق تعرفه شرکتهای خصوصی پیک توسط مشتری پرداخت خواهد شد .
 • قبل از ارسال پیک با شما هماهنگ خواهد شد.

توجه :
 در صورت عدم حضور مشتری در آدرس ارائه داده در فاکتور ، نقص آدرس ، آدرس اشتباه، عدم پاسخگویی به تلفن ، آیفون، عدم تحویل بسته به هر دلیل ، تغیر آدرس ، معطلی بیش از اندازه ی پیک ، هزینه های اضافه کاملا به عهده مشتریست و در صورت عدم پرداخت آنها ، پیک اجازه عدم تحویل کالا به مشتری را دارد.

در صورت عدم پاسخ مشتری به هر دلیل و بازگشت کالا به مبدا ، بعد از پرداخت هزینه های ارسال پیک مجدد توسط مشتری ، مسئولین ارسال ما مجددا کالا را با پیک برای شما ارسال خواهند کرد .

 • معطل کردن پیک جهت چک کردن کالای دریافتی و یا پرو لباس از نظر ما قابل قبول نمی باشدو این برند شرایط پرو در محل را ندارد .

ارسال برای حومه شهر تهران و شهرهای دیگر کشور  :

 • ارسال از طریق پست می باشد. تحویل کالا توسط اداره پست از زمان ارسال ما برای پست پیشتاز حدودا تا 72 ساعت میباشد .(بسته به شهرهای مختلف متغیر است )
  تاخیر بیش از این تایم از طرف اداره پست میباشد و مشتری از طریق کد رهگیری قادر به پیگیری سفارش میباشد .
 • هزینه ارسال با مشتریست و در هنگام ثبت سفارش و انتخاب ارسال پستی هزینه بر روی فاکتور حساب خواهد شد.
  با توجه به پرداخت هزینه پستی و تسویه کالا در هنگام ثبت سفارش به همراه مبلغ کالا ، مشتری هیچ گونه هزینه ایی به نامه رسان اداره پست نباید پرداخت کند و در صورت پرداخت هرگونه مبلغ ، پیگیری و بازپس گیری مبلغ و… بر عهده مشتری میباشد .
 • در صورت عدم حضور مشتری در آدرس ارائه داده ، نقص و یا آدرس اشتباه در فاکتور و برگشت کالا ، هزینه ارسال مجدد بسته برعهده مشتری محترم می باشد .
 • هزینه ارسال پیک و پست برای سفارشات بالای 1 میلیون تومان (جمعا فقط در یک شماره فاکتور ثبتی) از مورخ 2 خرداد 1400 ، رایگان میباشد. امکان ارسال رایگان برای دو یا چندین شماره فاکتور که به صورت جداگانه ثبت شده اند نمیباشد .