جستجو
Close this search box.

زمان ارسال سفارشات :

سفارشات ثبت شده طی 10( روز کاری) آماده و بسته بندی شده و سپس طبق روند ارسال که در زیر توضیح داده شده برای مشتری ارسال خواهد شد.

نوع دیگری از سفارشات که به صورت” آیتم سفارشی ” خوانده میشوند طی 20 روز کاری آماده و سپس ارسال میشوند . این محصولات هیچ تفاوتی با محصولات دیگر ندارند و فقط به دلیل اینکه شارژ مجدد پارچه زمان بر خواهد بود ، زمان ارسال  این محصولات طولانی تر است. کلمه ی  سفارشی در صفحه ی محصول و بعد از انتخاب مشخصات محصول توسط خریدار اعلام میشود .لطفا به این موارد دقت کنید .

روش های ارسال کالا پس از ثبت سفارش

 • هزینه ارسال تمامی سفارشات برعهده مشتریست.
 • مشتری گرامی موظف است ادرس ارسالی را با دقت کامل به همراه پلاک ، نام کامل میادین ، خیابانها ، کوچه ، محله و …. درج کند. و در صورت عدم درج جزییات آدرس و اشتباهات تایپی ، عواقب بعدی بر عهده مشتری میباشد .

ارسال برای تهران :

 • ارسال پیک فقط برای محدوده داخل شهر تهران و مناطق مرکزی شهر خواهد بود .محلات اطراف و شهرستانهای  اطراف تهران که خارج از محدوده ی ارسال شرکتهای پیکی است توسط شرکت پست ارسال میشود.
 •  هزینه پیک از تاریخ 2 خرداد 1400 بر روی فاکتور مشتری محاسبه میشود . 
 • قبل از ارسال پیک ، زمان ارسال بسته با شما هماهنگ خواهد شد.

توجه :
 در صورت عدم حضور مشتری در آدرس ارائه داده در فاکتور ، نقص آدرس ، آدرس اشتباه، عدم پاسخگویی به تلفن ، آیفون، عدم تحویل بسته به هر دلیل ، عدم اطلاع تغیر آدرس پیش از ارسال ، معطلی بیش از اندازه ی پیک ، هزینه های اضافه کاملا به عهده مشتریست و در صورت عدم پرداخت آنها ، پیک اجازه عدم تحویل کالا به مشتری را دارد.

در صورت عدم پاسخ مشتری به هر دلیل و بازگشت کالا به مبدا ، بعد از پرداخت مجدد هزینه های ارسال پیک  توسط مشتری ، مسئولین ارسال ما مجددا کالا را با پیک برای شما ارسال خواهند کرد .

 • معطل کردن پیک جهت چک کردن کالای دریافتی و یا پرو لباس از نظر ما قابل قبول نمیباشد و این برند شرایط پرو در محل را ندارد .

ارسال برای حومه شهر تهران و شهرهای دیگر کشور  :

 • ارسال از طریق پست می باشد. تحویل کالا توسط اداره پست از زمان ارسال ما برای پست پیشتاز حدودا تا 72 ساعت میباشد .(بسته به شهرهای مختلف متغیر است )
  تاخیر بیش از این تایم از طرف اداره پست میباشد و مشتری از طریق کد رهگیری قادر به پیگیری سفارش میباشد .
 • هزینه ارسال با مشتریست و در هنگام ثبت سفارش  هزینه بر روی فاکتور حساب خواهد شد.
  با توجه به پرداخت هزینه پستی و تسویه کالا در هنگام ثبت سفارش به همراه مبلغ کالا ، مشتری هیچ گونه هزینه ایی به نامه رسان اداره پست نباید پرداخت کند و در صورت پرداخت هرگونه مبلغ ، پیگیری و بازپس گیری مبلغ و… بر عهده مشتری میباشد .
 • در صورت عدم حضور مشتری در آدرس ارائه داده ، نقص و یا آدرس اشتباه در فاکتور و برگشت کالا ، هزینه ارسال مجدد بسته برعهده مشتری محترم می باشد .
 •  در صورت درخواست مشتری بر ارسال بسته در زمانی غیر از زمان ارسالی تعیین شده توسط فروشگاه ،هزینه ارسال با اپلیکیشن  و شرکتهای دیگر پیک و پست برعهده مشتری محترم  میباشد.

 

مشتریان عزیز

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 1 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.