کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

مانتو کتی dusty
حراج!
مانتو کتیdusty کرم
499,000 تومان
مانتو chika
حراج!
مانتو chika
530,000 تومان550,000 تومان
مانتو bella
حراج!
مانتو bella
430,000 تومان
مانتو اسکای
مانتو اسکای
695,000 تومان
مانتو کوکو CoCo
مانتو کوکو CoCo
810,000 تومان
مانتو کلودی
مانتو کلودی
695,000 تومان
نمره 5.00 از 5
مانتو تافته آستین پیلی دار
حراج!
مانتو تافته آستین پیلی دار
395,000 تومان

مانتو

مانتو یک لباس بیرونی با مدل های دکمه دار و بعضا زیپ دار و یکی از مدل های لباس آستین بلند در یکی از دو شکل بلند یا کوتاه است که در کشورهای اسلامی برای پوشش و حجاب و در سایر کشور ها به عنوان یک پوشش مناسب در مقابل سرما در پاییز و زمستان استفاده می گردد. لذا مانتو به عنوان جایگزین چادر برای پوشش زنان استفاده می شود و در فصول سرد نیز گرمابخش آنان است.

با این وجود مانتو و چادر به عنوان بخشی ضروری از تیپ و استایل بانوان در کشورهای اسلامی شناخته می شود و بخشی از پوشش هر روزه آنهاست. از اینرو بانوان می بایست مانتو را با رنگ ها و طرح های مختلف متناسب با استایل و سلیقه خود خریداری کنند تا استفاده هر روزه از آن، چیزی از تیپ و استایل مورد نظر آنها کم نکند.

به عنوان مثال گزینه های مانتو مشکی زنانه را با لباس های سبک کلاسیک ست کنید تا بتوانید استایل برازنده خود را در محل کار یا محیط اداری بیان کنید. همچنین می توانید آن را با شلوار جین یا لباس بافتنی، بلوز یا پیراهن سفید چاپ نشده ست کنید تا ظاهری ساده داشته باشید.

با مدل مانتوهای کمربند دار هم می توانید ظاهر خاص و جالبی پیدا کنید. یا استفاده از مانتوهایی با جزئیات چاک پشت به استایل شما ظرافت می بخشد. به علاوه مانتوهای کوتاه زنانه نیز می توانند انتخاب های جذابی باشند چراکه از آنها می توانید در ترکیب با هر سبکی به روش های مختلف استفاده کنید.

با روند مد حجاب امروزی‌، مدل های مانتو حجاب نیز افزایش یافته اند. برای خانم های با حجاب عموما مانتوهای مجلسی بهترین انتخاب است. اصولا مانتوها برای تمام فصول ضروری هستند.

چه یک مانتو کوتاه باشد که بر روی یک لباس تابستانی پوشیده شود و چه یک مانتو ترنج که در بهار و پاییز مورد استفاده قرار می گیرد و همینطور مانتو بلند خط دار که برای زمستان و فصل سرد مناسب است. لذا مانتو برای خانم ها متناسب با تمام فصول و برای همه موقعیت ها وجود دارد. این پوشاک بیرونی محبوب بانوان می تواند برای استفاده های روزمره یا مهمانی و کاربردهای رسمی یکی از پایه های ثابت کمد لباس آنان باشد. معمولا مانتوهای تابستانی از پارچه های سبک و الیاف طبیعی نخی اعم از کرپ، حریر، ریون، ژاکارد و… تولید می شوند و مخمل و بافت نیز برای مانتوهای فصل سرد در نظر گرفته می شود.

نمایش بیشتر