کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

مانتو

مانتو یک لباس بیرونی با مدل های دکمه دار و بعضا زیپ دار و یکی از مدل های لباس آستین بلند در یکی از دو شکل بلند یا کوتاه است که در کشورهای اسلامی برای پوشش و حجاب و در سایر کشور ها به عنوان یک پوشش مناسب در مقابل سرما در پاییز و زمستان استفاده می گردد. لذا مانتو به عنوان جایگزین چادر برای پوشش زنان استفاده می شود و در فصول سرد نیز گرمابخش آنان است.

با این وجود مانتو و چادر به عنوان بخشی ضروری از تیپ و استایل بانوان در کشورهای اسلامی شناخته می شود و بخشی از پوشش هر روزه آنهاست. از اینرو بانوان می بایست مانتو را با رنگ ها و طرح های مختلف متناسب با استایل و سلیقه خود خریداری کنند تا استفاده هر روزه از آن، چیزی از تیپ و استایل مورد نظر آنها کم نکند.

به عنوان مثال گزینه های مانتو مشکی زنانه را با لباس های سبک کلاسیک ست کنید تا بتوانید استایل برازنده خود را در محل کار یا محیط اداری بیان کنید. همچنین می توانید آن را با شلوار جین یا لباس بافتنی، بلوز یا پیراهن سفید چاپ نشده ست کنید تا ظاهری ساده داشته باشید.

با مدل مانتوهای کمربند دار هم می توانید ظاهر خاص و جالبی پیدا کنید. یا استفاده از مانتوهایی با جزئیات چاک پشت به استایل شما ظرافت می بخشد. به علاوه مانتوهای کوتاه زنانه نیز می توانند انتخاب های جذابی باشند چراکه از آنها می توانید در ترکیب با هر سبکی به روش های مختلف استفاده کنید.

با روند مد حجاب امروزی‌، مدل های مانتو حجاب نیز افزایش یافته اند. برای خانم های با حجاب عموما مانتوهای مجلسی بهترین انتخاب است. اصولا مانتوها برای تمام فصول ضروری هستند.

چه یک مانتو کوتاه باشد که بر روی یک لباس تابستانی پوشیده شود و چه یک مانتو ترنج که در بهار و پاییز مورد استفاده قرار می گیرد و همینطور مانتو بلند خط دار که برای زمستان و فصل سرد مناسب است. لذا مانتو برای خانم ها متناسب با تمام فصول و برای همه موقعیت ها وجود دارد. این پوشاک بیرونی محبوب بانوان می تواند برای استفاده های روزمره یا مهمانی و کاربردهای رسمی یکی از پایه های ثابت کمد لباس آنان باشد. معمولا مانتوهای تابستانی از پارچه های سبک و الیاف طبیعی نخی اعم از کرپ، حریر، ریون، ژاکارد و… تولید می شوند و مخمل و بافت نیز برای مانتوهای فصل سرد در نظر گرفته می شود.

نمایش بیشتر