جستجو
Close this search box.
مانتو
179AD87C-C25E-451A-8EC0-C70C49A0F10B

شومیز مانتویی Milka

۷۸۵,۰۰۰ تومان
مانتو neel
۷۳۰,۰۰۰ تومان
مانتو onyx (کرم)
۹۹۰,۰۰۰ تومان
مانتو کتان silver
۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان
کت کتان Moonshine ( سرمه ای )
قیمت اصلی ۱,۰۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۹۹,۰۰۰ تومان است.
مانتو onyx (سبز)
۹۹۰,۰۰۰ تومان
مانتو chia
۹۶۰,۰۰۰ تومان
مانتو کت دوزی ROWDY
قیمت اصلی ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۹۰,۰۰۰ تومان است.
مانتو gray
قیمت اصلی ۹۹۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۹۵,۰۰۰ تومان است.
مدل مانتو جدید کوک دوزی شده سبز
قیمت اصلی ۱,۲۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان است.
کت کرپ Aroma
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
مانتو-ژاکارد-کرم2
۱,۲۶۰,۰۰۰ تومان
مانتو-ژاکارد-مشکی3
۱,۲۶۰,۰۰۰ تومان
مانتو Erin
۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان
مانتو sela
۱,۵۳۰,۰۰۰ تومان
مانتو-کتی-Sofia-(-آبی-)‎‎-3
۹۰۰,۰۰۰ تومان۹۹۵,۰۰۰ تومان

معرفی  و خرید انواع مانتو زنانه

مانتو زنانه از پوشاک محبوب و پر استفاده در کشورهای اسلامی هستند، زیرا از آنها به عنوان پوشش حجاب استفاده میشود. و اصولا محیط اجتماعی که افراد در آن زندگی میکنند، بر پوشش آنها نیز تاثیر میگذارد و ما نیز غالبا در کشور خود شاهد پوشش بانوان با مانتو هستیم. امروز به واسطه توسعه فناوری و پیشرفت صنعت نساجی، پوشاک از جمله مانتو زنانه و دخترانه در انواع مدل ها و از جنس مواد و متریال های مختلف تولید میگردند. لذا شاهد تنوع گسترده ای در تولید انواع مانتو زنانه هستیم. مانتوها همچنین از دسته لباس های بیرونی بانوان هستند، یعنی اینکه برای محیط های بیرون از خانه طراحی شده اند و معمولا بر روی لباس های دیگر پوشیده میشوند.‌ با اینحال مانتو را میتوان یکی از پوشاک همیشه همراه بانوان در کشورهای اسلامی چون ایران قلمداد کرد که بخش مهمی از پوشش حجاب است.
عموما بانوان به پوشش خود خیلی اهیمت میدهند و همواره سعی میکنند در ایجاد ترکیب و استایل های خود از بهترین و باکیفیت ترین پوشاک استفاده کنند. از اینرو وقتی قرار است که یکی از پوشاک زنانه همچون مانتو را همیشه در محیط های بیرونی بپوشند، قطعا در انتخاب آن دقت زیادی به خرج میدهند. مثلا به مواردی اعم از فصلی که قرار است مانتو را بپوشند، رنگ بندی مانتو، طرح و نقش آن، جنس پارچه مانتو، طراحی و مدل مانتو، برند و مد بودن و البته دوخت و کیفیت آن توجه می کنند. فرق اساسی که بانوان به نسبت مردان در انتخاب پوشاک خود دارند، در اولویت بودن زیبایی و مد در هر شرایطی است. در حالی که برای مردان کاربردی بودن پوشاک بیش از زیبایی آن اهمیت دارد.

قیمت و خرید مانتو زنانه

برای خرید مانتو زنانه با قیمت مناسب شما نیاز به در نظر گرفتن یک سری معیار دارید تا بتوانید بهترین خرید خودتان را تجربه کنید. همیشه قیمت لباس های زنانه بر اساس یک سری از مقیاس ها تعیین میشود . قیمت مانتو زنانه هم به همین روال است، افرادی که قصد خرید مانتو زنانه داشته باشند میتوانند به نسبت آن معیار ها انتخاب نهایی خود را انجام دهند.

مانتو زنانه در برخی مدل های ترند تولید میشود که باعث میشود هم به عنوان یک مانتو دخترانه و هم به عنوان مانتو و پوشش زنانه با حساب بیاید، بنابراین مانتو دوکاره ما قطع به یقین قیمت بالاتری هم خواهد داشت.

جدیدترین مانتو زنانه

در حقیقت هر ساله تعداد بسیاری مانتو با مدل های مختلف و قواره های متنوع و بیشماری روانه بازار میشود، یکی از نکاتی که افراد در انتخاب مانتو مناسب با سلایق خود در نظر میگیرند این است که لباس مد نظرشان بتواند چند کاربرده باشد و تنها در یک جای به خصوص آن را استفاده نکنند.

مانتو زنانه از قطعه لباس زنانه اصلی در ایران محسوب میشود که به عنوان لباس رویه استفاده میشود و افراد برای زیر آن از تیشرت زنانه، شومیز زنانه و یا حتی در برخی موارد از تاپ زنانه استفاده میکنند.
در واقع لباس پوشیدن یکی از نکات مهمی است که نشان دهنده استایل فرد است. هر چیزی که به شما می آید، میتواند مد شما هم‌ باشد. برای همین مهم است که بدانید چه میخواهید و مطابق با تیپ و استایل خود و همینطور سن و شرایط فصلی دست به انتخاب پوشاک خود بزنید. از جمله در انتخاب هر یک از انواع مدل های مانتو می توانید یکی از دسته بندی های زیر را انتخاب نمایید:

مانتو زنانه شیک

به منظور شیک بودن یک محصول میتوان به جرات گفت که مقصد ما از گویا شدن اینکلمه بروز بودن یک محصول تولید شده است، پس میتوان گفت که هر قطعه از لباس های زنانه هم میتوانند شیک باشند و هم زیبا، چرا که معیار ما برای انتخاب و نام گذاری یک قطعه لباس به عنوان یک لباس زنانه شیک، برش و انتخاب صحیح رنگ و طرح آن میباشد کهدر این امر تاثیر بسیاری را میتوان مشاهده کرد.

مانتو زنانه مجلسی

یکی از مشکلات بزرگ بانوان عزیز این است که همواره با این سوال روبرو هستند( برای مجلس چی بپوشم) که پاسخ بسیار صریح و ساده میباشد، شما برای اینکه بتوانید برای یک مجلس بهترین انتخاب را داشته باشید، گزینه ای پیش رویتان است بنام استفاده از مانتو، که هم برای مهمانی های دورهمی، هم نوع مجلسی آن برای استفده در بیرون از منزل مورد استفاده قرار میگیرد.

مانتو زنانه بلند

بسیاری از افراد به استفاده از مانتو زنانه قد متوسط یا بعضا کوتاه عادت ندارند ویا به هر دلیلی به دنبال استفاده از یک مانتو با قد بلند هستند چرا که راحتی بیشتری به آنها میدهد، چاره کار نگار ندایی است، چرا که با در نظر گرفتن موضوعات این چنینی تمامی قواره های خود را به گونه ای در نظر میگیرد که تمامی اقشار اجتماع نسبت به استفاده از آن بتوانند اقدام نمایند.

مانتو  زنانه ساده

خرید مانتو زنانه ساده معضلی بسیار بزرگ برای خانم ها و دختران میباشد، چرا که همواره میتوان گفت یک مانتو زنانه ساده با همه چیز، هر نوع لباسی ست میشود و شما میتوانید آن را به راحتی با تمامی قطعه پوشاک ها ست میشود و کار شما را در ساخت یک استایل و تیپ خوب ساده میکند.

مانتو زنانه مشکی

همیشه در میان ادم ها رنگ مشکی محبوبیت بسیاری داشته و خواهد داشته، چرا که رنگیست مناسب برای ترکیب شدن با سایر رنگ ها، رنگی است که کثیفی را به راحتی نشان نمیدهد و شما را خوش هیکل تر جلوه میدهد، بنابرین استفاده ازرنگ مشکی د انواع پوشاک و لباس زنانه و مردانه تاثیر بسیاری راخواهد داشت.

 مانتو زنانه مناسب فصل

معمولا خانم ها وقتی میخواهند مانتو انتخاب کنند، به فصل و شرایط های فصلی هم توجه می کنند. مثلا یک مانتوی ضخیم و از جنس پارچه های غیر قابل تنفس که گرم است، برای فصل تابستان مناسب نیست و از طرف دیگر یک مانتو از جنس پارچه های نازک و ساخته شده از الیاف طبیعی قابل تنفس که خنک است، برای فصل زمستان خوب نیست. از اینرو معمولا مانتوها بر اساس فصل ها انتخاب میشوند و میتوان آنها را در دو دسته بندی مانتوهای کالکشن بهار و تابستان و مانتوهای کالکشن پاییز و زمستان قرار داد. در واقع وقتی یک مانتو زنانه با شرایط فصلی انتخاب می کنید، راحتی و آسایش استفاده را نیز با خود همراه میسازید. البته برخی از مانتوها نیز از جنس پارچه هایی تولید میشوند که چهارفصل هستند و از آنها می توان در هر فصلی استفاده کرد.

مانتو ترند

خانم ها چون به استایل و زیبایی اهمیت می دهند، بخوبی میدانند که پوشاک مد روز پوشیدن تا چه حد میتواند بر روی جذابیت و زیبایی آنها تاثیر بگذارد. و اصولا طبق مد روز لباس پوشیدن میتواند شما را خاص و منحصر به فرد نشان بدهد که خانم ها اینطور دیده شدن را دوست دارند. این عمل یعنی بر اساس مد روز لباس پوشیدن، می تواند به لحاظ طراحی باشد یا رنگ بندی که هر سال یک طرح و یک رنگ مد می شود. مانتوها نیز از سوی بانوان شیک پوش، معمولا بر اساس طرح و رنگ جدید و مد سال انتخاب می شوند. مثلا رنگ مد سال ۲۰۲۲ رنگ آبی بنفش بود. به علاوه بسیاری از بانوان علاقه دارند که پوشاک خود را از میان برندها انتخاب کنند. چون علاوه بر کیفیت و طراحی بروز، حسی از خاص بودن به آنها می بخشد.

خرید مانتو زنانه با قیمت مناسب 

قیمت مانتو زنانه و دخترانه بر اساس عوامل زیادی اعم از جنس ساخت، طراحی و مدل، کیفیت دوخت، برند و طرح و نقش آن تعیین می گردد. لذا چنانچه قصد خرید هر یک از انواع مدل های مانتو زنانه و دخترانه را دارید، هر یک از این عوامل می تواند در قیمت مانتو موثر باشد. معمولا استفاده از جنس ساخت های به دست آمده از الیاف طبیعی یا طرح و مدل های بروز و البته برند بودن و دوخت با کیفیت باعث می شود تا یک مانتو از قیمت بالایی برخوردار باشد.
اما نکته مهمی که می تواند باعث انتخاب و خرید مانتو با قیمت مناسب باشد، خرید از مراکز تولید یا فروش مستقیم و بدون واسطه این محصولات، همچون خرید از فروشگاه اینترنتی نگار ندایی است. انواع محصولات با کیفیت و متنوع مانتو در این فروشگاه اینترنتی پوشاک، بدون واسطه و از تولید به مصرف عرضه می شود که همین باعث قیمت های مناسب و اقتصادی آنها می گردد.

 

مشتریان عزیز

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 1 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.