کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

شال

شال زنانه از جمله پوشاک و اکسسوری های مورد علاقه زنان در ترکیب با لباس های دیگر است که معمولا از پارچه های باکیفیتی چون پنبه، کرپ، ابریشم و… تولید می گردد.

از شال ها هم برای استفاده روزمره و هم مراسم های خاص استفاده می شود و شما می توانید شال های زنانه طراحی شده با ویژگی های مناسب برای همه سنین را به روش های مختلف ببندید یا گره بزنید.

شال ها دارای تنوع رنگ و طرح های متنوعی هستند لذا شما می توانید از شال هایی استفاده کنید که با هر سبکی از جمله دو ترکیب کلاسیک یا اسپرت شما سازگار باشند.

در واقع شال ها مطابق با ویژگی های فصلی تولید می گردند و شما می توانید با استفاده از مدل های تابستانی و زمستانی، فضایی دلپذیر به تیپ و استایل خود بدهید.

طرح های شال زنانه زمستانی با بافت ضخیم و گرم در طرح های پشمی و بافت تولید می گردند که استفاده از آنها در زمستان لذت‌بخش خواهد بود و برای تابستان می توانید از انواع مدل های شال نخی زنانه استفاده کنید. همچنین در مدرسه و محل کار از شال های ساده و بدون طرح و برای خانه یا مهمانی از میان شال های رنگی و طرح دار انتخاب کنید یا می توانید شال های رنگارنگ را روی لباس شب خود یا در ترکیب با لباس های روزانه ست کنید.

حتی می توانید شال را متناسب با رنگ بندی لباس خود انتخاب کنید. یا اگر می خواهید ترکیبی پویا با الگوهای زیاد بسازید، می توانید مطمئن شوید که شال شما تک رنگ است و طراحی ساده ای دارد. به علاوه برای تیپ و استایل های اسپورت استفاده از شال هایی با رنگ مات یا رنگ جامد انتخاب خوبی است.

با اینحال وقتی مدل های شال زنانه متناسب با فصل انتخاب نمی شوند، ممکن است باعث ناراحتی شما شوند، اما سلیقه و عادات استفاده شما نیز در انتخاب شال نقش تعیین کننده ای دارد.

لذا وقتی از شال برای یک سبک جدید و ناآشنا استفاده می کنید، باید بررسی کنید تا از مناسب بودن آن در ترکیب با تیپ و استایل خود مطمئن شوید. مثلا برای یک سبک خیابانی استفاده از شال و محصولات اسپورت مناسب به نظر می رسد یا می توانید برای یک استایل زمستانی، شال را با مانتو و چکمه ست کنید.

به علاوه رنگ و ویژگی های الگو نقش مهمی در انتخاب شال دارد. همچنین شما می توانید انواع مدل های شال را بر روی لباس های اسپورت یا کلاسیک خود بپوشید.

نمایش بیشتر