کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

جلیقه لینن کوکدوزی‎‎
جلیقه لینن کوکدوزی‎‎
585,000 تومان620,000 تومان
جلیقه چرم
حراج!
جلیقه چرم
505,000 تومان
جلیقه یقه دوبل زنانه
حراج!
جلیقه یقه دوبل
280,000 تومان420,000 تومان

جلیقه زنانه

جامعه زنان به عنوان گروهی شناخته می شوند که به لباس و ظاهر خود اهمیت زیادی می دهند و برای دستیابی به ظاهری شیک و زیبا وقت زیادی نیز صرف می کنند. از جمله فصل هایی که پوشاک متنوعی دارد و زنان نیز با انتخاب های گسترده ای مواجه هستند، ماه های سرد پاییز و زمستان است که لباس های بیرونی به جهت شرایط آب و هوایی سرد پر اهمیت تر می شوند.

لذا هرچه در انتخاب آنها بهتر عمل  شود فصلی راحت و بدون مشکل را به همراه خواهد داشت. محصولات پوشاک بیرونی چون انواع کت و پالتو، کاپشن و بارانی یا ژاکت و هودی و البته جلیقه هستند که بدون شک جلیقه زنانه در راس گزینه های ترجیحی زنان خواهد بود چون سبکی خلاقانه و منحصر به فرد دارد.

همچنین جلیقه ها که می توان آنها را ژاکت بدون آستین هم نامید از این جهت برای زنان اهمیت دارد که با تمام فصول و شرایط آب و هوایی سازگار هستند.

آنها نقش بزرگی در ایجاد ظاهر شیک و چشم نواز دارند و شرایطی را ایجاد می کنند که با ویژگی های مختلف فنی و ظاهری قابلیت ست شدن را داشته باشند. به علاوه جلیقه زنانه نقش اساسی در تبدیل حتی معمولی ترین ظاهر به ترکیب های پیچیده و شیک و چشم نواز دارد.

با اینحال انواع پارچه هایی که در مدل های جلیقه زنانه ترجیح داده می شوند با ارزیابی شرایط فصلی و شرایط آب و هوایی طراحی شده اند تا راحتی کاربران خود را به همراه داشته باشند.

این واقعیت که مدل های جلیقه زنانه طیف وسیعی از انتخاب ها را ارائه می دهند و از انواع پارچه ها اعم از پنبه، چرم، خز و… در ساخت خود بهره می برند، نقش موثری در سازگاری کامل آنها با تمام فصول، دوره ها و شرایط آب و هوایی دارد. مثلا جلیقه های بافتنی زنانه که از نخ اولیه و با کیفیت تولید می گردد برای استفاده روزانه مناسب هستند و اغلب برای ظاهر خاص و استادانه ترجیح داده می شوند که سطح ظرافت و زیبایی در آنها فوق العاده است و ترجیحا برای فصول زمستان و پاییز مورد استفاده قرار می گیرند.

یا جلیقه پنبه ای شانه ای که از پارچه شانه ای تهیه گشته، بسیار سبک بوده و مناسب استفاده روزانه است یا جلیقه خز که یکی از قسمت های مکمل ترکیب و ظاهر لباس در روزها و شب های خاص است.

 و همینطور مدل های جلیقه شلوار جین زنانه که برای بهار و پاییز ترجیح داده می شوند. و البته جلیقه چرمی زنانه که عمر و دوام طولانی مدت دارند و در ایجاد ظاهری یکپارچه و شیک برای همه فصول ترجیح داده می شوند.

مدل های مختلف جلیقه چرمی که به صورت های جلیقه چرم زنانه ساده  و طرح دار و… تولید می گردند، بیشترین سازگاری را با الگوهای استفاده، سلیقه و خواست های زیبایی بانوان دارند.

نمایش بیشتر