جلیقه
وست aileen
/5

وست aileen

۸۵۰,۰۰۰ تومان
وست neel
/5
۸۵۰,۰۰۰ تومان
وست Emma‎‎
/5
۸۵۰,۰۰۰ تومان
جلیقه کرپ Elin (طوسی)‎‎
/5
۹۹۵,۰۰۰ تومان
جلیقه کرپ Elin (سبز)‎‎
/5
۹۹۵,۰۰۰ تومان
جلیقه کرپ Elin (عنابی)‎‎
/5
۹۹۵,۰۰۰ تومان
جلیقه کرپ Elin (مشکی)‎‎
/5
۹۹۵,۰۰۰ تومان
جلیقه کتان fanty‎‎
/5
۴۲۰,۰۰۰ تومان
جلیقه ژاکارد glory (نسکافه ایی)
/5
۷۹۰,۰۰۰ تومان
جلیقه چرم
/5
۴۹۰,۰۰۰ تومان
نمایش بیشتر

جلیقه زنانه

جامعه زنان به عنوان گروهی شناخته می شوند که به لباس و ظاهر خود اهمیت زیادی می دهند و برای دستیابی به ظاهری شیک و زیبا وقت زیادی نیز صرف می کنند. از جمله فصل هایی که پوشاک متنوعی دارد و زنان نیز با انتخاب های گسترده ای مواجه هستند، ماه های سرد پاییز و زمستان است که لباس های بیرونی به جهت شرایط آب و هوایی سرد پر اهمیت تر می شوند.

لذا هرچه در انتخاب آنها بهتر عمل  شود فصلی راحت و بدون مشکل را به همراه خواهد داشت. محصولات پوشاک بیرونی چون انواع کت و پالتو، کاپشن و بارانی یا ژاکت و هودی و البته جلیقه هستند که بدون شک جلیقه زنانه در راس گزینه های ترجیحی زنان خواهد بود چون سبکی خلاقانه و منحصر به فرد دارد.[read_more id=”1″ more=”نمایش بیشتر” less=”مخفی کردن”]

همچنین جلیقه ها که می توان آنها را ژاکت بدون آستین هم نامید از این جهت برای زنان اهمیت دارد که با تمام فصول و شرایط آب و هوایی سازگار هستند.

آنها نقش بزرگی در ایجاد ظاهر شیک و چشم نواز دارند و شرایطی را ایجاد می کنند که با ویژگی های مختلف فنی و ظاهری قابلیت ست شدن را داشته باشند. به علاوه جلیقه زنانه نقش اساسی در تبدیل حتی معمولی ترین ظاهر به ترکیب های پیچیده و شیک و چشم نواز دارد.

با اینحال انواع پارچه هایی که در مدل های جلیقه زنانه ترجیح داده می شوند با ارزیابی شرایط فصلی و شرایط آب و هوایی طراحی شده اند تا راحتی کاربران خود را به همراه داشته باشند.

این واقعیت که مدل های جلیقه زنانه طیف وسیعی از انتخاب ها را ارائه می دهند و از انواع پارچه ها اعم از پنبه، چرم، خز و… در ساخت خود بهره می برند، نقش موثری در سازگاری کامل آنها با تمام فصول، دوره ها و شرایط آب و هوایی دارد. مثلا جلیقه های بافتنی زنانه که از نخ اولیه و با کیفیت تولید می گردد برای استفاده روزانه مناسب هستند و اغلب برای ظاهر خاص و استادانه ترجیح داده می شوند که سطح ظرافت و زیبایی در آنها فوق العاده است و ترجیحا برای فصول زمستان و پاییز مورد استفاده قرار می گیرند.

یا جلیقه پنبه ای شانه ای که از پارچه شانه ای تهیه گشته، بسیار سبک بوده و مناسب استفاده روزانه است یا جلیقه خز که یکی از قسمت های مکمل ترکیب و ظاهر لباس در روزها و شب های خاص است.

 و همینطور مدل های جلیقه شلوار جین زنانه که برای بهار و پاییز ترجیح داده می شوند. و البته جلیقه چرمی زنانه که عمر و دوام طولانی مدت دارند و در ایجاد ظاهری یکپارچه و شیک برای همه فصول ترجیح داده می شوند.

مدل های مختلف جلیقه چرمی که به صورت های جلیقه چرم زنانه ساده  و طرح دار و… تولید می گردند، بیشترین سازگاری را با الگوهای استفاده، سلیقه و خواست های زیبایی بانوان دارند.

[/read_more]