کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

تیشرت کبریتی‎‎
تیشرت کبریتی‎‎
273,000 تومان
تیشرت سبز پسته ایی
235,000 تومان
تیشرت کرم
235,000 تومان
تیشرت سبز تیفانی
235,000 تومان
تیشرت Smile
تیشرت Smile
255,000 تومان
تیشرت Happy
تیشرت Happy
258,000 تومان
تیشرت ساده
تیشرت ساده
235,000 تومان
نمره 5.00 از 5
تیشرت mickey
تیشرت mickey
255,000 تومان
تیشرت believe
تیشرت believe
255,000 تومان

تیشرت زنانه

نام تیشرت برگرفته از شکل و ظاهر این نوع لباس است که از شکلی شبیه T انگلیسی برخوردار بوده و به جهت ساختار راحتی که دارد به یکی از پوشاک مد روز تبدیل شده است.

از اینرو تیشرت ها از جمله ترجیحات زنان در زندگی روزمره هستند چراکه امکان استفاده از آنها در غالب شرایط وجود دارد.

تیشرت ها در انواع مدل ها، رنگ ها و با پارچه های متنوعی تولید می شوند که می توانند به راحتی با زندگی روزمره، طرح های اسپرت و شیک ترکیب شوند و تیپ و استایل شیک و بروزی را پدید آورند.

لذا برندها و تولیدکنندگان مختلف که استقبال مردم و بویژه زنان را از سبک لباس راحت می دانند و رشد چشمگیر استفاده از این دست البسه را دریافته اند، با تولید انواع تیشرت زنانه شیک و متنوع به انتظارات مخاطبان و بویژه زنان پاسخ مناسب می دهند.

با وجود اینکه برخی خانم ها تیشرت هایی به رنگ روشن و طرح های ساده را ترجیح می دهند اما برخی از آنها نیز رنگ های پرجنب و جوش و چاپ های چشم نواز بر روی تیشرت را دوست دارند.

لذا محصولاتی که برای فصل بهار و تابستان طراحی می شوند به واسطه طراحی ساده و مینیمال و به لطف ساختار پارچه ای بافت دار که کیفیت آن را به نمایش می گذارد از جمله انتخاب های روزانه خانم ها هستند.

همچنین از آنجائیکه تیشرت زنانه محصولی است که براحتی با انواع لباس ها ترکیب می شوند، قطعا در کمد لباس هر خانمی وجود دارند. مدل های تیشرت سیاه و سفید در حالی که توجه را به رنگ ها و طرح های خاص جلب می کنند می تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد یا استفاده از تیشرت های سفید و مشکی در لباس های کلاسیک و ورزشی ترجیح داده می شود.که اصولا الگوهای راحت توسط غالب زنان ترجیح داده می شوند.

در تیشرت زنانه از یقه گرد، یقه قایقی، یقه بیضی، یقه ۷ و… استفاده می شود که هریک ممکن است برای استفاده خاصی انتخاب گردد. همچنین جنس ساخت پارچه ها اعم از پنبه، ویسکوز، پلی استر و… و همینطور مدل آن به لحاظ ساختار اعم از آستین کوتاه، آستین بلند یا آستین صفر می تواند نوع و محل مورد استفاده آن را مشخص سازد.

مثلا تیشرت زنانه یقه ۷ مناسب زنانی است که سبک متفاوتی دارند و می خواهند تیپ و استایلی خاص را در انواع شرایط ایجاد کنند. این دسته از تیشرت ها را می توان با پیراهن یا ژاکت کش ست کرد و یا تیشرت گردن خدمه که مکمل مورد علاقه هر فصل است.

به علاوه ورزشکاران زن می توانند با انتخاب تیشرت های یقه کشویی، یقه۷ و یقه گرد با جنس ساخت مناسب، ظاهر متفاوتی از خود نشان بدهند. عموما تی شرت هایی که از الیاف طبیعی چون نخ و پنبه تولید می گردند به جهت قابل تنفس بودن پارچه آنها و اینکه برای پوست ایجاد حساسیت نمی کنند، عملکرد بهتری به نسبت تیشرت های ساخته شده از الیاف مصنوعی چون پلی استر دارند لذا برای فصل گرم و تابستان عملکرد بهتری داشته و باعث تعریق نمی شوند.

اما الیاف مصنوعی چون پلی استر برای تیشرت های آستین بلند یا تیشرت هایی که قرار است در اوایل پاییز یا بهار پوشیده شود مناسب تر است. همچنین تیشرت هایی که پارچه آنها ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی چون پنبه و پلی استر است، برخی ویژگی های هر دو الیاف را به ارث می برند.

 

نمایش بیشتر