کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

شلوار زنانه

شلوار ها با مدل های زیبای خود همچنان از اساسی ترین علاقه های زنان هستند که بخش مهمی از کمد شخصی آنها را اشغال کرده اند. در میان مدل های شلوار فصل جدید، شلوار پارچه ای یکی از مدل های کلاسیک ترجیح داده شده در ست های لباس روزانه یا اداری است.

با اینحال شلوار هویج و شلوار پالازو با سبک یکپارچه سازی خود همچنان مد روز هستند. شلوار بر اساس طراحی مدل پاهایش به چند دسته شلوار پهن، شلوار پا اسپانیایی، شلوار سیگار، شلوار قد مچ، شلوار پا راست، شلوار پا کوتاه و… تقسیم می شوند. شلوارهای کوتاه، شلوارهای بلند تا مچ پا و شلوارهای سیگاری برای زنانی که می خواهند تیپ یا کفش پاشنه بلند خود را برجسته نشان بدهند ترجیح داده می شود و شلوار زنانه گشاد نیزفضایی کلاسیک و نوستالوژیک به ترکیب لباس بانوان می بخشد.

و همینطور شلوار زنانه پاشمعی برای ترکیب های روزانه یا حتی اداری ترجیح داده می شوند. این در حالی است که سایر شلوار زنانه پهن چون  شلوار گشاد و شلوارهای بلند تا مچ پا، ظرافت استایل شما را نمایش می دهند.

و شلوارهای باریک که به تیپ و استایل شما حالتی اسپورت می دهند. همچنین انواع شلوار بر اساس الگوهایشان می توانند دارای انواع متعددی از جمله شلوار هویج، شلوار پالازو، دامن شلوار، شلوار گشاد، شلوار سایز بزرگ، شلوار بارداری و… باشند. در حالی که شلوارهای گشاد با الگوهای راحت خود برای لباس های روزانه شما ضروری هستند، شلوارهای چسبان، شلوارهای نازک و باریک به عنوان مدل های برجسته در مجموعه شلوارهای تنگ قرار می گیرند.

یا شلوار زنانه کمر بالا که محبوب هستند و در کمد بیشتر بانوان آنها را خواهید یافت. از طرف دیگر دامن شلوار که به استایل شما تفاوت می بخشد و حس منحصر به فرد بودن می کنید.

به علاوه گروهی دیگر از شلوارها هستند که از طرح و الگوهای خاصی پیروی می کنند از جمله شلوار گل، شلوار استتار، شلوار چهارخانه، شلوار پولکا، شلوار راه راه، شلوار طرح دار و… که بسیار محبوب و پراستفاده نیز هستند.

مثلا شلوار گلدار، لباس های طرح دار گل شما را کامل می کند یا اگر چنانچه دوست دارید لباس نظامی بپوشید، شلوار استتار و شلوار پولک دار مناسب هستند. و اما دسته ای دیگر از انواع شلوارها اعم از شلوار کتان، شلوار مخملی، شلوار ساتن، شلوار ویسکوز، شلوار گاباردین و… هستند که تحت عنوان شلوارهای فابریک شناخته می شوند.

شلوارهای کتان را می توان در تابستان پوشید و شلوارهای ویسکوز و گاباردین که در کنار شلوارهای ساتن از محبوب ترین این دست از شلوارها قرار می گیرند و می توانند ظرافت و زیبایی متفاوتی را برای بانوان به همراه داشته باشند.

نمایش بیشتر