جستجو
Close this search box.
شلوار و دامن
12CE65D3-51E4-46B2-8675-9B171C97D3DE

شلوار کرپ thin (کرم)

۸۹۰,۰۰۰ تومان
3EB4ED8E-C3A9-4058-97F1-8B0ECD66366E
۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان
Untitled-1
۱,۰۶۰,۰۰۰ تومان
شلوار کرپ مازراتی مشکی
۸۹۰,۰۰۰ تومان
شلوار کرپ مشکی
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
کرپ-ریمو-مشکی1
۷۰۰,۰۰۰ تومان
شلوار وال گشاد (مشکی)
قیمت اصلی ۷۱۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۰۰,۰۰۰ تومان است.
1
۸۹۰,۰۰۰ تومان

 خرید شلوار زنانه

اگر میخواهید یک استایل زیبا وشیک برای خودتان بسازید، بهتر است بر روی مهمترین تکه از استایل خود یعنی شلوار دقت کنید. برای خرید شلوار زنانه بروز از کالکشن نگار ندایی دیدن فرمایید.

شلوار میتواند از جنس جین باشد، هم میتواند پارچه های سبک ترین را در خود جای دهد مثل پارچه لینن که این روزها ترند شده و تمامی تولید کنندگان بزرگ در این عرصه از استفاده آن غافل نمیشوند.

شلوار زنانه نوعی لباس است که از ناحیه کمر شروع شده و تا مچ پا کشیده میشود. اغلب در زندگی روزمره ما ترجیح داده میشود و از نظر راحتی، عملکرد فوق العاده ای دارد.

دامن ها از قدیم وجود داشتند، اما شلوارها با پیشرفت و تغییر شرایط زندگی وارد زندگی زنان شدند. هرچند امروز در استفاده از شلوار تفاوت جنسیتی وجود ندارد یا کم است. با اینحال مدل های شلوار زنانه که اغلب در زندگی روزمره ترجیح داده میشوند از تنوع بالایی برخوردار هستند که در ادامه این مقاله به آنها خواهیم پرداخت.

انواع شلوار زنانه و دخترانه

تنوع شلوار زنانه بسیار زیاد میباشد. همچنین لباسی است که میتوان آن را برای موقعیت های خاص و ظاهر شیک و همچنین در زندگی روزمره ترجیح داد. مدل های شلوار با توجه به پارچه آنها متفاوت میباشئ. آنها همچنین با توجه به ساختار طراحی خود یا کاربردشان نامگذاری شده اند. برخی از رایج ترین آنها عبارتند از:

شلوار پارچه ای زنانه

شلوارهای پارچه ای زنانه را باید یک امضای کلاسیک در میان لباسهای زنانه دانست. از آنها در ترکیب های اداری و رسمی یا مناسبت های خاص استفاده میشود.

هرچند شلوارهای پارچه ای به راحتی چروک میشوند و به سختی اتو میشوند، اما قطعا باید جایی در کمد لباس زنانه داشته باشند. این شلوارها که در ترکیب با یک پیراهن یا بلوز شیک، ظاهری چشم نواز را ارائه میدهند، کاندیدای این هستند که یکی از بهترین دستیاران شما برای ظرافت بی دردسر باشند.

لذا اگر میخواهید کمرتان را باریک تر نشان دهید، میتوانید یک شلوار پارچه ای زنانه کمردار انتخاب کنید و آن را با کمربند ترکیب نمایید. اگر می خواهید بسیار شیک و کلاسیک باشید، حتما باید حداقل یکی از شلوارهای پارچه ای زنانه را داشته باشید. البته میتوانید آن را با کفش های پاشنه دار یا کفش های کتانی هم تکمیل کنید تا ظاهر اداری و راحت داشته باشید. از جمله انواع شلوار پارچه ای زنانه میتوان به شلوار پارچه ای دمپا، شلوار پارچه ای راسته، شلوار پارچه ای تنگ و… اشاره کرد.

شلوار جین زنانه

شلوار جین زنانه ضمن ارائه فضایی غیر رسمی در طول روز، با کمک به تحرک راحت، پویایی شما را نیز افزایش میدهد. لذا با انتخاب بهترین شلوار جین زنانه که با توجه به استایل و سایز اندام خود انتخاب میکنید، میتوانید پرانرژی ظاهر شوید و همه توجه ها را به خود جلب کنید. منتها برای اینکه بتوانید انتخاب مناسبی در شلوار جین زنانه داشته باشید، ابتدا باید اندازه های بدن خود را به خوبی درک کنید. یعنی با توجه به قد و وزن خود باید در مورد عرض و قد پاچه های شلوار تصمیم بگیرید. اگر پاهای کوتاهی دارید، شلوار جین بلندی بپوشید که طولش تا زیر استخوان مچ پا بیاید. اگر از نظر قدی مشکلی ندارید، میتوانید از میان شلوار جین زنانه با هر قدی که میخواهید انتخاب کنید.
همچنین مهم است که هنگام انتخاب شلوار جین با پاهای باریک یا پهن، تناسب اندام خود را در نظر بگیرید. اگر میخواهید لاغرتر و خوش اندام تر از آنچه هستید به نظر برسید، باید از شلوارهای گشاد زنانه دوری کنید. در این خصوص شلوار جین زنانه لوله ای (پایپ) انتخابی ایده آل خواهد بود. و اما اگر نمی خواهید سایز خود را محدود کنید، میتوانید از میان شلوارهای گشاد زنانه انتخاب کنید. شلوار جین زنانه جزو کاربردی ترین شلوارهای زنانه میباشد که ظاهری مدرن و پویا ارائه میدهد. از جمله انواع شلوارهای جین میتوان به شلوار جین جذب، شلوار جین سیگاری، شلوار جین راسته، شلوار جین مام استایل، شلوار جین دمپا، شلوار جین زاپ دار و… اشاره کرد.

شلوار زنانه کتان

هیچ چیز به سختی ایجاد یک ترکیب در روزهای گرم تابستان نیست. و شاید فکر شما را ساعت ها به خود مشغول کند که چی بپوشید؟ از اینرو شلوار کتان یک نجات دهنده برای خانم ها در روزهای گرم تابستان میباشد. شلوار کتان زنانه را به راحتی میتوانید با بلوز، پیراهن یا تی شرت ترکیب کنید. همچنین به شما کمک میکند تا در طول روز احساس راحتی کنید. به علاوه به لطف ساختار پارچه ای قابل تنفس و خنک، این قابلیت را دارد تا شما را از گرمای شدید تابستان برهاند. اصولا پارچه کتان به دلیل ساختاری که دارد عرق گیر است و زمینه ایجاد ترکیباتی را فراهم میکند که با حفظ تعادل رطوبت بدن در روزهای گرم شما را خوشحال میکند. بخصوص که اگر در منطقه ای زندگی میکنید که تابستان های بسیار گرم دارد، حتما از شلوار کتان زنانه استفاده کنید.
همینطور میتوانید با توجه به سایز بدنتان، شلوار کتان را با کمر بلند یا ساق های گشاد انتخاب کنید و با احیای ترکیب های تابستانی خود، ظرافت را در تمام فصل ایجاد کنید. همچنین شلوار کتان زنانه که امکان آزادی در انتخاب رنگ را نیز فراهم میکند، میتواند جایگزینی قوی برای افزایش انرژی شما باشد. به علاوه با استفاده از طرح های متنوع با رنگ ها یا الگوهای زنده میتوانید در تمام طول روز انرژی بالایی داشته باشید. از جمله انواع شلوارهای کتان میتوان به شلوار کتان کش زنانه، شلوار کتان دمپا کش دخترانه، شلوار دمپا گشاد کتان، شلوار کتان زنانه راسته و… اشاره کرد.

شلوار  راسته

شلوار راسته به آن دست از مدل های شلوار گفته میشود که ساختار طراحی آن از مچ تا کمر به یک اندازه میباشد. البته در قسمت کمر اندکی تنگ تر است که حالتی شیک و زیبا به شلوار میبخشد و از مدل های پرطرفدار شلوار  محسوب میشود.

شلوار باریک

یکی از انواع شلوارهایی است که به عنوان شلوار زنانه از کاربردهای زیادی برخوردار میباشد. این شلوار ساختار طراحی اش به گونه ای میباشد که بدن را در آغوش گرفته و به بدن میچسبد.

شلوار لوله تفنگی

در این مدل از شلوار پاچه شلوار مستقیما تا بالای مچ پا پایین می آید. فاق متوسط و حالت جذبی دارد و برای استایل های اسپرت، روزمره، اداری و رسمی مورد استفاده قرار می گیرد.

شلوار چین دار

این دست از شلوارهای زنانه دارای فاق بلندی هستند و حالت راسته دارند. معمولا هم طرح دار بوده و از آنها عموما برای استایل های روزمره یا مهمانی استفاده میشود.

شلوار کاپری (کوتاه)

این مدل از شلوار که موسوم به شلوار کاپری میباشد، دارای طول ساق تا بین زانو و مچ پا است. همچنین میتوان آن را از پارچه یا جین تولید کرد.

شلوار دمپا گشاد زنانه

در مدل شلوار دمپا گشاد زنانه که میتواند شخصیت زنان آزاده را منعکس کند، پاهای شلوار از زانو کاملا پهن و گشاد هستند. میتوان این مدل شلوار را با ژاکت یا پیراهن تکمیل و ست کرد.

شلوار زنانه کمر بلند

شلوار کمر بلند از نوع شلوارهایی است که طول کمربند آن بالاتر از خط کمر است. یکی از مزایای این دست از شلوارها این میباشد که شما را قد بلندتر نشان می دهد. مزیت دیگر این است که به دلیل کمر بلند، ناحیه کمر را جمع میکند. این شلوار براحتی با پیراهن، پلیور کوتاه و تی شرت کوتاه ترکیب میشود. همچنین شلوارهای کمر بلند به جهت بلند نشان دادن قد، میتوانند انتخاب مناسبی برای خانم های کوتاه قد باشند.

شلوار بگی یا بگ زنانه (baggy)

این دست از شلوارهای زنانه از برشی گشاد برخوردارند و دوختشان به این شکل میباشد که در قسمت کمر اندازه کمر کاربر خود است اما در ادامه به سمت پایین به تدریج گشاد میشود.

برای آشنایی با سایر شلوار ها کلیک کنید

خرید دامن زنانه

دامن زنانه در چندین طرح و مدلوجود دارد، هم ازنوع طرح دار و هم از نوع ساده که میتواند بسیار جذاب باشد. دامن را با انواع استایل ها و تیپ ها میتوانید ترکیب کنید و براحتی از آنها یک ظاهر شیک و خاص برای خودتان بسازید.

قابلیت ست شدن دامن با اکثر بالا تنه ها موجب شده تا این تکه از پوشاک زنانه به سرعت جایگاه خود را تغییر دهد و در کمد لباس بسیاری از زنان قرار بگیرد.

 دامن زنانه کوتاه

این دامن را به اصطلاح شورت هم میشناسند که به معنای کوتاه است و بیشتر برای مجالس استفادهمیشود تا استفاده عمومی، بیشتر خانم ها از دامن کوتاه برای استفاده در مهمانی ها و یا دورهمی های دوستانه و خودمانی استفاده میکنند .

دامن بلند زنانه

این دسته از دامن بیشتر برای بیرون از منزل استفاده میشود و میتواند بیشتره اجزای بدن را تحت پوشش قرار دهد و شما به راحتی  و با ترکیب کردن آن با یک بالا تنه مناسب برای بیرون از منزل خودتان از آن استفاده کنید.

دامن بلند معمولا از جنس نازک تولید میشوند تا در فصول گرمی مثل تابستان برای استفاده کنندگان مضر و آسیب رسان نباشد و قابلیت تنفس پذیری به راحتی بیشتر مخاطب بینجامد.

دامن شیک و مجلسی

معمولا از جنس های براق و پر زرق و برق مثل لمه تولید میشوند و برای مجلس سنگین مثل عروسی استفاده میشود و مقد آن تا روی زاو است، یعنی نه دامن کوتاه و نه بلند است، یک چیزی در بین این دو مورد که بسیار هم کاربردی میباشد.

قیمت و خرید شلوار زنانه

شلوارهای زنانه از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند که هر یک بسته به جنس ساخت، کیفیت دوخت، مدل و طراحی و البته برند از قیمت های مختلفی برخوردار هستند. قطعا استفاده از الیاف طبیعی و با کیفیت در کنار دوخت خوب میتواند باعث افزایش قیمت یک محصول گردد. همینطور برند آن موثر است، اما با اینحال خرید از مراکز بدون واسطه و مستقیم عرضه این محصولات، همچون فروشگاه اینترنتی نگار ندایی میتواند در خرید این محصولات با قیمت کمتر موثر باشد. ما در فروشگاه اینترنتی عرضه پوشاک زنانه نگار ندایی، با ارائه برترین و شیک ترین مدل های شلوار زنانه، بهترین و مد روزترین این محصولات را به مخاطبان و مشتریان خود ارائه می نماییم.

مشتریان عزیز

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 1 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.