کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کت لینن راه راه ( توناژ سبز)

کد محصول N/A دسته بندی ,

رنگ خطوط : توناژ سبز
مدل : یقه انگلیسی – جیبهای پهلو کاربردی- جیب روی سینه نما- دکمه کاربردی
جنس : لینن – لایی شده – مناسب بهار و تابستان – 2 درصد از قد آبرفت دارد

 

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

700,000 تومان

تنظیم مجدد

توضیحات محصول

معمولا انتخاب کت زنانه کار آسانی نیست زیرا موارد زیادی باید در نظر گرفته شود. از شرایط های فصلی گرفته تا برای استفاده ای که قرار است از کت داشته باشید و همینطور ترکیب و استایلی که مورد نظر شماست و… در انتخاب کت بسیار موثر واقع می شوند. مثلا اگر بخواهیم شرایط فصلی را در نظر بگیریم و برای فصول گرم و معتدل یک کت مناسب زنانه انتخاب کنیم، حتما می‌بایست از دسته کت های زنانه کالکشن بهار و تابستان دست به انتخاب بزنیم که از جنس پارچه های سبک و خنک تهیه شده اند. از جمله کت لینن راه راه ( توناژ سبز) که از جنس پارچه لینن است و این جنس پارچه از الیاف طبیعی یا در ترکیب با الیاف طبیعی ساخته می شود و به جهت اینکه هوا از بافت الیاف پارچه عبور می کند و قابل تنفس است، خنک می ماند و سبب تعریق نمی شود.

مشخصات کت لینن راه راه ( توناژ سبز)

ساختار طراحی کت لینن راه راه ( توناژ سبز) به صورت یقه انگلیسی با جیب های پهلو و دکمه های کاربردی و البته جیب روی سینه نماست که پارچه آن لایی شده و در حدود ۲ درصد هم از قد آبرفت دارد. به علاوه طرح و رنگ بندی این کت به صورت راه راه عمودی با توناژ رنگ سبز است که ترکیبی شیک و جذاب در این کت ایجاد کرده است. و اصولا کت یا لباس های راه راه هیچوقت از مد نمی افتند و همیشه کاربردی هستند. بویژه که مثل این کت طرح راه راه آنها باریک باشد که زیباتر و شیک تر خواهد بود. با اینحال برای ست کردن کت لینن راه راه ( توناژ سبز) با لباس های ديگر می توانید با طیف رنگ های خنثی یا لباس های دارای رنگ بندی های آبی تیره، قرمز، بنفش یا زرد و نارنجی و… به ترکیب و استایل هماهنگ و مورد نظر خود برسید.

2 دیدگاه برای کت لینن راه راه ( توناژ سبز)

  1. نجمه

    خوب است

  2. زری برازش

    با سلام از کاراتون خیلی خوشم اومد چون بنظر تمیز و با سلیقه دوخته شده اولین کاریه که بهتون سفارش میدم انشالله راضی باشم مشتری خواهم شد و به بقیه هم پیشنهاد خواهم داد 🌺

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توجه : اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است
یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد

 

راهنمای سایز و اندازه کت ها (به نام سایز اکتفا نشود . حتما اندازه گیری کنید)

قدسایزاندازه
قد ۹۰/۸۰Sدور سینه ۹۵ ،دور باسن ۹۸، دور بازو ۳۶
قد ۹۰/۸۰۱دور سینه ۱۰۰ ،دور باسن ۱۰۴، دور بازو ۳۸
قد۹۰/۸۰۲دور سینه ۱۰۶ ،دور باسن ۱۱۰، دور بازو ۴۳