جستجو
Close this search box.

جلیقه چرم

جنس : چرم
آستردار

رنگ مشکی

همراه با کمربند

سایز : فری مناسب ۳۶ تا ۴۲

قد : ۷۵ و ۸۰

قیمت اصلی ۵۶۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۹۰,۰۰۰ تومان است.

توضیحات

جلیقه لباسی کوتاه و بدون آستین است که اگرچه در گذشته به عنوان لباسی جانبی مطرح بود، امروز اما به یک دسته مستقل پوشاک تبدیل شده است. بنابراین می توان مدل های جلیقه زیادی یافت که در هر چهار فصل به تنهایی یا به صورت مکمل برای تطبیق با شرایط مختلف و دست یابی به تیپ و استایلی خاص و جذاب پوشیده می شوند.

 برخی از مدل های جلیقه سرنخ های قوی در مورد سبکی که می توان از آن ها استفاده کرد از طریق نامشان می دهند مثلا جلیقه چرم که در دسته کالکشن پاییز و زمستان جای می گیرد، به لطف ظاهر خاص و جذابی که دارد جزو اولین انتخاب های افرادی می باشد که می خواهند در ترکیب استایل خود، روحیه متفاوت و آزاد خود را بروز دهند.

همچنین خانم هایی که می خواهند ظاهری کلاسیک ارائه دهند، مدل های جلیقه متنوعی برای انتخاب دارند. آنها علاوه بر جلیقه های پارچه ای می توانند از جلیقه های چرم نیز استفاده کنند. وقتی صحبت از یک ظاهر کلاسیک به ذهن می رسد، سادگی همیشه با یکنواختی تعریف نمی شود. بنابراین می توان با مدل هایی با رنگ های زنده یا برش های غیرمعمول به ظاهری کلاسیک دست یافت.

لذا افرادی که قصد دارند استایل ساده خود را به این شکل نشان بدهند، می توانند با خیالی آسوده، این مدل جلیقه چرم را انتخاب کنند. این مدل جلیقه چرم علاوه بر اینکه استایل متفاوتی به شما می بخشد، بدن را گرم نگه می دارد و بافت نسبتا نرمی هم دارد. این جلیقه چرم به صورت آستردار و به همراه کمربند در سایزهای ۳۶ تا ۴۲ در دو قد ۷۵ و ۸۰ به رنگ مشکی عرضه می شود.

توضیحات تکمیلی

قد

75cm, 80cm

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “جلیقه چرم”
Please select listing to show.
فری سایز (برای سایزهای ۳۶/۴۲ می شود)
۷۵ – ۸۰
دور سینه ۱۰۴ دور باسن ۱۰۸
تصویر راهنمای سایز

مشتری گرامی لطفا به حروف سایز یا اعداد نوشه شده در صفحه اکتفا نکنید و حتما خودتان هم اندازه گیری کنید.

برای اندازه گیری از متر و نه خطکش با واحد سانتی متر استفاده کنید. اندازه ها را فیت بدن و دقیق گرفته و از گذاشتن فاصله میان متر و بدن خودداری کنید.

میزان کشش متر به مقداری باشد که نه شل باشد و بیفتد و نه سفت و تنگ باشد.

اندازه های گرفته شده را با جدول سایز مقایسه کنید. میزان تفاوت اندازه های شما با جدول سایز میزان آزادی کار روی بدن شماست.

(( برای نتیجه گیری بهتر حتما از شخص دیگری بخواهید که اندازه گیری را برایتان انجام دهد ))

شماره 1دور سینه

 متر از برجسته ترین قسمت عبور کند.

شماره 2 دور کمر

 گود ترین قسمت کمر که حدودا در ناحیه آرنج است.

شماره 3 دور باسن

دور بزرگترین قسمت باسن یا به اصطلاح باسن بزرگ

شماره 4 دور بازو

تصویر راهنمای سایز
تصویر راهنمای سایز

قد لباس : (( متر را روی سرشانه در نزدیک ترین ناحیه به گردن بگذارید و سعی کنید تا از روی سینه عبور کند ))

قد شلوار و دامن : (( از پهلوی بدن و گودی کمر که حدودا در نایحه آرنج است سر سانتی متر را گذاشته و تا پایین قد را اندازه بزنید )) 

مشتریان عزیز

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 1 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.