فرم بدن مستطیلی چه ویژگی هایی دارد؟

شناخت تیپ بدنی مهمترین مسئله از نظر پوشش است. اینکه برخی خانم ها تیپ و اندام خود را نمی شناسند، باعث انتخاب نامناسب لباس و در نتیجه ایجاد ترکیب و استایل های اشتباه و ناموزون میگردد. هر زنی زیباست! خانمی که اندام خود را بشناسد و با فرم ها و جزئیات مناسب لباس بپوشد نیز شیک پوش است. بر این اساس اگرکه فرم بدن خود را میدانيد و از دسته بانوانی هستید که دارای فرم بدن مستطیلی میباشید و میخواهید بدانید که لباس مناسب برای این فرم بدن چیست؟ در حال مطالعه محتوای مناسب خود هستید. منتها ابتدا می بایست مطمئن شوید یا مطلع باشید که فرم بدن شما مستطیلی است.
فرم بدن مستطیلی

فرم بدن مستطیلی

فرم بدن مستطیلی یکی از اندام های رایج در میان بانوان میباشد و افراد مشهور سینمایی همچون کامرون دیاز و ناتالی پورتمن از فرم بدن مستطیلی شکل برخوردار هستند. لذا اگر خط بدنی منحنی و صاف دارید و بالاتنه و پایین تنه با هم برابر است، به این معنی میباشد که از تیپ بدنی مستطیلی برخوردار هستید. اگرچه ممکن است انتخاب لباس برای اندام های مستطیلی شکل دشوار به نظر برسد، اما با رعایت بهترین نکات برای بدن های مستطیلی میتوانید ظاهری زنانه و ظریف داشته باشید و موفق به انتخاب لباس مناسب با این فرم بدن شوید. در واقع زنانی که فرم بدن مستطیلی دارند، یک قفسه سینه مستطیل شکل بزرگ، پایین تنه صاف و پاهای باریک دارند. بنابراین باید لباسی انتخاب کنند که پاها را برجسته نشان دهد.

فرم بدن مستطیلی چه ویژگی هایی دارد؟

با اینحال اگر بخواهید لباس مناسب با فرم اندام مستطیلی انتخاب کنید و بپوشید، شانه اولین قسمت قابل توجه میباشد. و به همین دلیل است که وقتی لباس هایی میپوشید که بر شانه ها تاکید دارند، کمر شما بسیار نازک و ظریف به نظر میرسد. اصولا زنانی که این تیپ بدنی را دارند، خط  کمر کمتر و نسبتا صافی داشته و بالاتنه آنها ضخیم تر به نظر میرسد. لذا برای پنهان کردن این موضوع ابتدا باید از لباسهای بدون بند دوری کنید. به علاوه لباس راحتی با یقه قایقی، لباس بیرون از شانه یا مدل لباسی که با کمربند به کمرتان میپوشید، خیلی به شما می آید. همینطور در حالی که پوشیدن تاپ های بدون آستین به برجسته شدن قد شما کمک میکند، لباسهای یقه ۷ به نشان دادن یقه های باریک و برازنده کمک میکند.

پوشاک مناسب با فرم بدن مستطیلی نباید از میان شلوارهای فاق کوتاه باشد و همچنین بهتر است از میان لباسهای نامتقارن انتخاب شوند. همینطور قسمت های بالایی مدل لباس را باید تا حد امکان ساده ترجیح بدهید. کت ها یا لباس هایی هم که برش افقی و عمودی در قسمت کمر خود دارند، به جهت اینکه در قسمت کمر باعث ایجاد فرم فرورفتگی میشوند، بسیار مناسب میباشند. استفاده از لباسهای دارای رنگ بندی های مات و خنثی نیز به داشتن اندام ظریف کمک میکنند. یا لباس هایی که دارای آستین های پفی و پرنسسی هستند و دامن های چند لایه چین دار و کلوش برای این نوع از فرم بدن ایده آل خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 3 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.

همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.

Instagram WhatsApp WhatsApp Telegram
فروشگاه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من