جستجو
Close this search box.

اندام مثلث معکوس یا V شکل

برای اینکه بتوانید به ظاهر و استایل خوبی در لباس پوشیدن دست پیدا کنید، باید فرم بدن خود را بشناسید تا بتوانید متناسب با آن لباس مناسب انتخاب کنید. انواع فرم بدن وجود دارد که یکی از آنها فرم بدن مثلث معکوس میباشد. زنانی که دارای این فرم بدنی هستند، با شانه های نسبتا پهن و تفاوت قابل توجه بین سینه و دور باسن باریک مشخص میشوند. در واقع شانه های ورزشی، سینه های پهن و کمر متوسط میتوانند مردانگی را به اندام اضافه کنند و ظرافت را از آن سلب کنند.
فرم بدن مثلث معکوس

انتخاب لباس مناسب با فرم بدن مثلث معکوس

زنان در انتخاب لباس مناسب با فرم بدن مثلث معکوس، نه تنها باید بر کمر تاکید کنند، بلکه باید از لباسهای خیلی مختصر با برش هندسی نیز اجتناب نمایند. همچنین خانم های چاق باید از تاکید بر شانه های خود اجتناب کنند تا توجه بیشتری به بزرگ ترین قسمت بدن جلب نشود.

از آنجائیکه میبایست برای حفظ تعادل بالاتنه و پایین تنه بکوشیم، لذا در این فرم بدن باید سعی کنیم تاکید را از شانه های پهن به پاهای باریک تغییر دهیم. برش مناسب هم به ما در این امر کمک میکند. چیزی که شما نیاز دارید یک آستین عمیق یا رگلان میباشد. اما کاری که قطعا نباید انجام دهید این است که مدلهایی با آستین فانوسی، کمر بلند یا یوک انتخاب کنید. چون همه اینها قسمت بالاتنه را تقویت میکند. همچنین کسانی که لباسهای بیرونی بلندتر را ترجیح میدهند، آستین برش رگلان پهنای شانه ها را متعادل میکند و سجاف جمع شده، به باسن باریک حجم میدهد. به علاوه در تابستان میتوانید مدل های بافتنی ظریف یا ویسکوز با آستین های باریک را انتخاب کنید. آنها قسمت بالایی را مشخص میکنند و ظرافت میبخشند.

فرم بدن مثلث معکوس یا وارونه

همینطور خط گردن یک خط عمودی ایجاد میکند که به صورت بصری بالاتنه را باریک تر نشان میدهد. و دامن گشاد قد متوسط ،فرم بدن مثلث معکوس را که فرمی پسرانه و ورزشکارانه میباشد را زنانه تر میکند. همچنین نباید از لباسهای یقه گرد، یقه مربعی یا یقه قایقی استفاده کنید. این مدل یقه ها به شانه حجمی غیر ضروری میدهد. شلوار جین هم انتخاب ایده آلی خواهد بود و میتوانيد با خیال راحت، هر مدل شلوار جین را بپوشید. شلوار جین به آسانی میتواند توجه را از شانه های پهن به پایینه تنه و باسن متمرکز کند. شلوار موزی هم میتواند یک انتخاب هوشمندانه باشد. یا بلوز ابریشمی نازک با یقه های عمودی باریک عالی به نظر میرسد.

لباس برای فرم بدن مثلثی

با اینحال کلید انتخاب لباس مناسب با فرم بدن مثلث معکوس در این واقعيت پنهان است که او لباسهایی را ترجیح بدهد که تاکید خاص بر کمر ایجاد کند و شانه های پهن را متعادل سازد. هنگام انتخاب لباس، هدف شما ایجاد توهم اندام ساعت شنی متعادل است، جایی که شانه ها و باسن متناسب و سینه و کمر برجسته هستند. از اینرو انتخاب کتهای یقه باز و آرشال، پیراهن های کلوش یا پیراهن های فون به تدریج گشاد شده از زیربغل تا پایین، کتهای برش عمودی و همینطور تاپهای آستین حلقه ای و یقه چسبیده به گردن میتوانند مناسب باشند. حتی در انتخاب اکسسوریهای مختلف نیز توجه داشته باشید که گردن و شانه ها را با جزئیات زیاد شلوغ نکنید. هرچه قاب گردن ساده تر باشد بهتر میباشد. اما نباید از مهره، گردنبد یا زنجیر خودداری کنید. اما آنها را بلند انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مشتریان عزیز

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 1 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.