اندام ساعت شنی

هر یک از ما دارای یک فرم بدن هستیم که توجه به آن ‌میتواند به ما کمک کند تا در انتخاب لباس به درستی عمل کنیم. انتخاب درست لباس متناسب با فرم بدن، ظاهر ما را شیک تر و آراسته تر نشان میدهد. در واقع خوب است که به این موضوع فکر کنید. حتی اگر یک لباس بسیار گران قیمت از یک برند بسیار خوب یا لباسی که توسط یک طراح حرفه ای ساخته شده است بپوشید، اگرکه با خطوط اندام شما تناسب نداشته باشد، هرگز به ظاهر کاملی که میخواهید نخواهید رسید. با اینحال وقتی مدل لباس مناسب خود را پیدا کردید، میتوانید مطمئن باشید که در آن زیبا به نظر میرسید. از اینرو بیایید ببینیم لباس مناسب با اندام ساعت شنی چیست.
اندام ساعت شنی

اندام ساعت شنی

اول از همه، باید به یاد داشته باشید که تیپ های بدن هیچ ربطی به کمبود وزن یا اضافه وزن ندارند. این تناسب بین ابعاد بدن میباشد که تیپ های بدن را تعیین میکند. میتوانید با وجود اضافه وزن، اندام ساعت شنی داشته باشید یا میتوانید از بدنی لاغر اما گلابی شکل با باسن پهن برخوردار باشید. این تیپ بدنی را که به دلیل داشتن کمر باریک و نازک و خطوط گرد پهنای سینه و باسن به ساعت شنی تشبیه میکنند، یکی از فرم بدنهای خوش ترکیب میباشد. در واقع آنهایی که فرم بدن ساعت شنی دارند، دارای انحنای رشک برانگیز و کمر نازکی هستند. لذا در انتخاب لباس میبایست از مدلهایی انتخاب کنند که بر کمر نازک آنها تاکید کند. بسیاری از افراد مشهور سینما از جمله اسکارلت جوهانسون، الیزابت تیلور،‌ مرلین مونرو و… دارای اندام ساعت شنی هستند.

لباس مناسب اندام ساعت شنی

اگر اهل پوشیدن دامن هستید، لباس هایی با مدل دامن مدادی انتخاب های مناسبی برای اندام شما خواهند بود. نکاتی که در اینجا باید به آن توجه کنید این میباشد که اگر خیلی قد بلند نیستید، قد دامن باید دقیقا تا وسط زانوهای شما بیاید. همچنین اگر فرم بدن شما به صورت ساعت شنی است، انتخاب نوع پارچه هم مهم میشود. مثلا اگر اضافه وزن دارید، دوری از جنس پارچه های لیکرا به خصوص در لباس های متناسب با فرم بدن مفید است. میتوانید از هر پارچه ای که بدن شما را در آغوش میگیرد یا حتی جنس پارچه نرمی دارد استفاده کنید.

همینطور برای اینکه قد خود را بلند تر نشان بدهید، میتوانید مدل لباسهایی مانند یقه ۷ را انتخاب کنید که قسمت یقه و گردن در آن‌ نمایان میباشد. از سوی دیگر مدل لباسهایی با خطوط مشکی در کناره ها، فرم بدن شما را برجسته میکند و در عین حال شما را لاغرتر از آنچه هستید نشان میدهد. به علاوه ه کمربندها بهترین اکسسوری برای این تیپ اندام هستند. از آنجایی که موضوع ما لباس مناسب با اندام ساعت شنی میباشد، میتوانید لباس هایی را انتخاب کنید که ظاهر کمربند دارند یا دارای کمربند میباشند. همچنین پرهیز از پوشیدن لباس، بلوز یا پیراهن راسته مفید است. اما اگر چنین لباسهایی را انتخاب میکنید، حتما کمربند را در نظر بگیرید که کمر شما را نمایان کند.

لباس مناسب اندام ساعت شنی

موضوع دیگری که باید برای لباس مناسب با اندام ساعت شنی در نظر بگیرید، الگوهای لباس میباشد. اگر اضافه وزن دارید، همیشه باید از الگوهای بزرگ دوری کنید. چون شما را با توجه به فرم بدنتان، بزرگ جلوه میدهد. لذا روی آوردن به الگوهای کوچک مفید میباشد. از طرف دیگر اگر شکایت دارید که باسن یا سینه هایتان بزرگ به نظر میرسند، به یاد داشته باشید که باید از لباسهای دارای خطوط افقی دوری کنید. یا اگر بازوهایتان ضخیم است، در این صورت لباسهای بدون آستین ممکن است برای شما مناسب نباشند. انتخاب لباس هایی که شانه های پهن را نشان میدهند مفید میباشد. آنهایی هم که قد کوتاهی دارند، کفش پاشنه بلند یک ناجی خواهد بود. همچنین باید از تاپ های بی شکل و گشاد، پیراهن و شومیزهای خیلی بزرگ یا اکسسوری های بیش از حد فانتزی دوری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 3 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.

همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.

Instagram WhatsApp WhatsApp Telegram
فروشگاه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من