کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کلاه برت کرم
کلاه برت کرم
149,000 تومان
کلاه فدورا زیگزاگ
حراج!
کلاه فدورا زیگزاگ
205,000 تومان
کلاه برت خاکی
کلاه برت خاکی
149,000 تومان

اکسسوری زنانه

اکسسوری ها نوعی لوازم جانبی هستند که بیشتر به همراه لباس های اصلي در صنعت مد و فشن از آنها استفاده می شود.آنها بر اساس نوع استفاده ای که دارند معمولا به دو صورت پوشیدنی اعم از کلاه، شال گردن، جوراب، دستکش، روسری، ساعت مچی، جواهرات و… و حمل کردنی اعم از انواع کیف، عینک آفتابی، چتر، بادبزن و… وجود دارند.در واقع اکسسوری زنانه بخش جدایی ناپذیر از تیپ و استایل زنانه است. ما می توانیم با انتخاب لوازم جانبی مناسب هر لباسی که می پوشیم، ظاهر لباسهایمان را شیک تر کنیم. با افزایش مدل و تنوع در رنگ لباس، اکسسوری ها نیز در رنگ بندی های متنوعی ارائه می گردند که این باعث می شود تا صرف نظر از نوع لباس، اکسسوری متناسب با سبک و رنگ آن را بیابیم اگرچه ممکن است بسته به فصل و مکانی که قرار است برویم متفاوت باشد.

با اینحال انواع اکسسوری زنانه می تواند در زیبایی بخشیدن به تیپ و استایل خانم ها کمک بزرگی کند. از اینرو به برخی از محبوب ترین و پراستفاده ترین آنها که از سوی بانوان ترجیح داده می شوند و بسیار هم مورد توجه قرار می گیرند خواهیم‌ پرداخت.

انواع اکسسوری زنانه

عینک آفتابی ، کلاه و زیورآلات از انواع اکسسوری زنانه  محسوب میشوند که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد:

عینک آفتابی یکی از اکسسوری های جذاب و پرطرفدار در بین خانم ها است که ما صرف نظر از تابستان و زمستان از آن استفاده می کنیم. به خصوص اخیرا که تنوع مدل ها و رنگ بندی های آن افزایش یافته است و اکثر بانوان به عنوان یکی از لوازم جانبی مکمل از آن استفاده می کنند.

هرچند که سابقا از عینک آفتابی معمولا برای محافظت از چشم در برابر نور آفتاب استفاده می شد، اما امروز برای تکمیل ترکیب تیپ و استایل در ماه زمستان نیز استفاده می گردد.

روسری نیز تقریبا به همان شیوه توسط زنان ترجیح داده می شود. روسری ها که هم در تابستان و هم در زمستان استفاده می شوند با توجه به نازکی و اندازه متفاوت هستند. اما می توان آنها را به طور مناسب در ترکیب با لباس های اصلی استفاده کرد و به تیپ و استایل شیک و جذابی دست یافت.

کلاه زنانه

یکی دیگر از اکسسوری های محبوب بانوان، کلاه زنانه است. این اکسسوری علاوه بر اینکه لباس ما را تکمیل می کند در ترکیب با سایر اکسسوری ها نیز به ایجاد تیپ و استایل جذاب و زیبایی می انجامد. هرچند در گذشته از کلاه بیشتر برای لباس های ورزشی ترجیح داده می شد اما مدل های جدید کلاه برای ست شدن و ترکیب با لباس های شیک ما نیز بسیار مناسب هستند. اصولا کلاه برای محافظت در برابر نور خورشید در تابستان و سرما در زمستان استفاده می شود. اما امروز کارکرد جدیدی نیز یافته است و به عنوان یک اکسسوری با کارکرد زیبایی به پوشش لباس ما جذابیت و زیبایی خاصی می بخشد.

ساعت و کیف زنانه

ساعت و کیف زنانه از اجزای ضروری مورد استفاده بانوان هستند که اگرکه به کمد بانوان نگاهی بیندازیم آنها را خواهیم یافت. انواع کیف زنانه هم نقش کمک کننده دارند و هم باعث جلوه بیشتر لباسی که می پوشیم می گردند. منتها ظاهر کیف بسیار مهم است. لذا در حالی که یک کیف با کیفیت ترکیب لباس ما را تکمیل می کند، کیف های با ظاهر بی کیفیت، کل فضا را کاملا خراب می کنند. همچنین ساعت مچی جزو لوازمی است که هر خانمی باید داشته باشد. ساعت های مچی در رنگ بندی ها و مدل های متنوع عرضه می شوند که می توانند براحتی با هر لباسی یا زیورآلات ما ست شوند و ظاهر شیک و زیبایی را پدید آورند.

زیورآلات زنانه

جواهرات زنانه برای هر خانمی ضروری هستند بخصوص که اگر می خواهید یک لباس شیک یا اسپرت بپوشید. عموما این دسته از اکسسوری ها می توانند به سبک شما در لباس پوشیدن جلوه خاصی ببخشند و  ظاهر گمشده را نمایان و جذاب سازند.

نمایش بیشتر