خانم هایی با فرم بدن سیبی شکل چگونه لباس بپوشند؟

هر کسی دارای یک فرم بدن است. اما با اینحال چند فرم بدن آشنا وجود دارد که رایج تر میباشد. از جمله فرم بدن سیبی شکل که بارزترین ویژگی آن گردن کوتاه، بزرگ بودن دور سینه و کمر از دور باسن میباشد. همینطور فاصله کمی از کمر تا سینه این افراد وجود دارد و ممکن است شکم هم داشته باشند. لذا اگر به این فرم بدن تعلق دارید، هیچ نگران نباشید. چراکه راههای مختلفی وجود دارد که میتوانید با پنهان کردن قسمت هایی که برای شما خوشایند نیستند، بدن خود را بی نقص و زیبا جلوه دهید و آماده به رخ کشیدن آن باشید. یکی از این راه ها انتخاب لباس مناسب است. از اینرو ما به چند نکته مفید مد و لباس برای فرم بدن سیبی اشاره میکنیم.
فرم بدن سیبی

لباس های گشاد بپوشید!

مهم ترین نکته ای که یک خانم با فرم بدن سیبی شکل باید در در نظر داشته باشد این است که لباسی با طراحی گشاد بپوشد که به آرامی بر روی شکم بلغزد. باید تمام توجه را از ناحیه شکم دور کنید. بهترین کار گردنبندی است که توجه زیادی را به خود جلب کند، بخصوص گردنبند بلند برای اینکار عالی است.

پاهای خود را برجسته نشان دهید

از آنجائیکه پاهای شما لاغرتر از اندام شماست، میتوانید با تاکید بر آنها ترکیب های جذابی ایجاد کنید. همیشه لباسهایی را بپوشید که بر رشک برانگیزترین و باشکوه ترین قسمتهای اندام شما تاکید داشته باشد. دامن های کوتاه یا لباسهای کوتاه را انتخاب کنید. اگر دامن دوست دارید، دامن های کمر بلند بخرید تا ناحیه شکم را پنهان کنید. با پیراهن یا تی شرتی که با دامنهای مینی خود کمی زیر کمر قرار میگیرد، ظاهر خود را کامل کنید.

فرم بدن سیبی شکل

تاپ های مناسب را انتخاب کنید

بلوز یا پیراهن یقه ۷ انتخاب ایده آلی برای فرم بدن سیبی شکل میباشد. آنها قسمت بالایی اندام شما را بلندتر میکنند تا شما را لاغرتر نشان بدهند و توجه را به ناحیه سینه جلب کنند. همیشه یک بلوز بلند یا یک بلوز از نوع تونیک بپوشید که به کمر شما برسد. بنابراین شکم صاف به نظر می رسد. همچنین پارچه های سبک برای فرم بدن سیبی توصیه می شود.

از شلوار مناسب غافل نشوید!

شلوار کمر بلندی را انتخاب کنید که برای دو بخش کردن شکم شما کافی باشد. از پوشیدن شلوار جین تنگ با بلوز کوتاه خودداری کنید. شلوار جین اسکینی به سادگی میتواند یک انتخاب عالی در ترکیب با تونیک باشد. همچنین میتوانید شلوارهای راسته بپوشید تا پاهای باریک خود را برجسته کنید. به علاوه شلوارهایی با پارچه های کشدار انتخاب کنید که حالتی متعادل ایجاد کند و شکم شما را صاف تر نشان بدهد.

کفش و لوازم جانبی را فراموش نکنید

برای تکمیل ظاهر خود باید کفش پاشنه بلندی را انتخاب کنید که روی پاهای شما بیشتر تاکید کند و آنها را بلندتر نشان دهد. همچنین استفاده از یک کیف کلاچ ، گوشواره ها و گردنبند های بلند مد روز نیز استایل شما را کامل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 3 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.

همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.

Instagram WhatsApp WhatsApp Telegram
فروشگاه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من