جستجو
Close this search box.

 اندام گلابی شکل یا مثلثی شکل

یکی از مهمترین موارد در انتخاب لباس، توجه به فرم بدنی است. وقتی متناسب با فرم بدن خود لباس انتخاب میکنید، شیک تر و جذاب تر به نظر میرسید. از اینرو ما قصد داریم تا به موضوع لباس مناسب با فرم بدن گلابی بپردازیم. اصولا کسانی که دارای اندام گلابی شکل هستند، عرض سینه و شانه آنها کوچکتر از باسن و ران ها میباشد. با اینحال اول از همه مهم نیست که چه فرم بدنی دارید، هرگز فراموش نکنید که از آنجایی که فرم بدن زن ایده آل فرم ساعت شنی است، همیشه باید تصور خود را به نسبت فرم بدن ساعت شنی بچینید. به عبارت دیگر اگر شانه ها نسبت به باسن باریک هستند، باید لباسی انتخاب کرد که عرض باسن را با عرض شانه برابر کند یا آن توهم را ایجاد کند. به عنوان مثال میتوانید از کت های پهن استفاده کنید
اندام گلابی شکل

لباس مناسب برای اندام گلابی شکل

لذا اگر شما هم دارای اندام گلابی شکل هستید و می خواهید بدانید که لباس مناسب با فرم بدن گلابی چیست؟ باید بدانید که شما یا نسبتی را ارائه میدهید یا انتخابهایی میکنید که توجه را از ناحیه بیش از حد کوچک یا بزرگ منحرف میکند. به همین دلیل میتوانید این کار را حتی با جزئیات یقه در قسمت بالایی بدن، جواهراتی که استفاده میکنید، موها و آرایشتان انجام دهید. همینطور وقتی صحبت از انتخاب لباس به میان می آید، باید مدلهایی را انتخاب کنید که روی قسمت بالایی بدن تاکید داشته باشند و پهنای باسن را پنهان کنند. همچنین در حین انجام این کار باید بر نازکی کمر خود تاکید کنید. به همین دلیل است که لباسهای برش A که به کمر می آیند بهترین راه برای تاکید بر کمر باریک، برجسته کردن سینه ها و پنهان کردن باسن پهن شما هستند.

 اندام گلابی شکل

به علاوه هنگام انتخاب لباس مناسب با اندام گلابی شکل، بهتر است لباسهای بدون بند، یقه هالتر یا یقه ۷ را انتخاب کنید. در لباسهای شب، دامن های گشاد یا لباسهای شب برش A را میتوان ترجیح داد. خانم هایی با این تیپ اندام نباید مدل لباس کوتاه انتخاب کنند. همچنین یک نوع پارچه وجود دارد که باید به عنوان انتخاب پارچه از آن اجتناب کرد. این نوع پارچه ساتن است. لذا هنگام انتخاب لباس نباید از جنس ساتن انتخاب کنید. با اینحال دامنهای کرکی سبک مدادی، شلوار تیره با پاچه های لوله ای، تاپهایی که شانه های شما را بازتر نشان میدهند، کفشهای پاشنه بلندی که پاهای شما را لاغرتر نشان میدهد بسیار مناسب هستند. و اما نباید به سراغ لباس تنگ، دامن های سوپر مینی، شلوار چاپ شده یا رنگ روشن و شلوار هویجی بروید.

فرم بدن گلابی

اصولا مهمترین نکته ای که میبایست در انتخاب لباس مناسب با اندام گلابی شکل در نظر بگیریم، استتار باسن میباشد. یک دامن برش خورده، کمری و پفی که کمر را باریک تر از آنچه هست نشان میدهد، ظاهر ایده آلی ایجاد میکند. لباسهایی با دامن های حجیم، پوشاندن باسن، برجسته کردن کمر و شانه ها، ظرافت ایده آلی را در انتخاب لباس شب برای اندام گلابی شکل ایجاد می کند. همچنین لباسهایی با طرح های مینیمال  ترجیح داده شود و از لباسهای تنگ که بدن را کاملا میپوشانند باید خودداری کرد. یا انتخاب کت و ژاکتی که پایین تر از قسمت لگن نیاید و همینطور انتخاب مانتویی که از عرض قسمت پایین تنه شما بکاهد، بسیار مناسب خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

مشتریان عزیز

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 1 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.