کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

استایل کلاسیک


استایل کلاسیک چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

رنگ های خنثی ،کفش چرمی و کیف دستی ، پارچه های ساده و یا  راه راه یا جزئیات جزئی ، خیاطی عالی و … جزئیاتی است که چشم را به خود جلب می کند. جواهرات ساده کیفیت نفیس و شاید یک چاشنی رژ لب قرمز …
فقط چند مورد را نام بردم …
اگر متوجه شدید که سرتان را تکان دهید و به خواندن ادامه دهید.

سبک کلاسیک فقط یک سبک نیست زنانی که این استایل را انتخاب میکنند ، اعتماد به نفس خود را ساکت و آرام منتقل میکنند و دیگر نیازی به اعلام آشکار آن با روندهای پر زرق و برق مد ندارند. سادگی آنها بدون شک توجه ها را به آنها جلب می کند .برای زن کلاسیک ، ارزش نیز بسیار مهم است ، زیرا وسایل برای مدت طولانی نگهداری می شوند. سبک کلاسیک در بهترین حالت لباس پوشیدن است و یک زن کلاسیک نمی ترسد که در ابتدا برای لباس های کمد لباس خود پول خرج کند چون میداند که بارها به آنها دسترسی خواهد داشت و سالها مورد استفاده قرار خواهند گرفت. اغلب دیتیل های این استایل همیشه مد و شما لباس خود را تا زمانی که از بین نرود نگه خواهید داشت چون بسیاری از کالاهای خریداری شده سالهای سال و یا هیچ زمانی از مد نخواهند افتاد !

استایل کلاسیک نه تنها به دلیل خطوط تمیز و برش های هوشمند معروف هستند ، بلکه باید راحت هم باشند. اگر در کاری احساس راحتی نمی کنید ، هرگز به دنبال آن نخواهید رفت ، بنابراین بهتر است برای یافتن جزئیات استایلتان وقت بگذارید. به گفته ی کوکو شنل :
” لوکس باید راحت باشد ، در غیر این صورت لوکس نیست.”

در بسیار مواقع بیس اصلی رنگ در این استایل مشکی هست اما خود را در رنگ مشکی غرق نکنید .  کمد لباس کلاسیک خود را فقط به رنگهای تیره محدود نکنید. طیف وسیعی از موارد خنثی برای مخلوط کردن و تطبیق عالی است ، و از افزودن کفش ، کیف یا روسری با رنگ تند نترسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.