استایل مینیمال

استایل مینیمال چیست؟

هنگامی که شما یک شخص را مینیمالیست می نامید ، علاقه او را برای ساده نگه داشتن کارها توصیف می کنید. یک مینیمالیست حداقل مقدار را ترجیح می دهد. در تاریخ هنر ، مینیمالیست ها هنرمندانی بودند که کارهایشان شامل حرکات و ایده های بسیار ساده ای بود.
مد مینیمالیستی با یک اصل اساسی تعریف شده است: ساده بودن!
اشکال ساده ، انتخاب کمی از رنگ ها ، رنگهای خنثی و حتی حداقل لباس در کمد لباس شما. سادگی کلید مشخص کردن این سبک است…
زندگی مینیمالیستی صرفاً زندگی در فضای کمتری یا داشتن دارایی کمتر نیست. نه ، مهمترین چیز این است: با ساده زیستن ، با وسایل کمتری می توانید در زندگی روزمره خود شادتر شوید. شما با داشتن طرح ها و رنگهای کاربردی میتوانید چندین استایل داشته باشید.

شومیزها ،شلوار ها و  تاپ های شما نیز مانند بقیه کمد شما کلاسیک ، بی انتها و در حیطه ی رنگهای خنثی قرار می گیرند. در نظر بگیرید که این بدین معنا نیست که اگر مایل هستید نمی توانید یک رنگ جدید به کمد لباستان اضافه کنید. با این حال ، اگر این کار را انجام دهید  به احتمال زیاد سایه های خنثی دیگری را ترجیح می دهید تا مثلاً یک الگوی پر زرق و برق مانند گل ها. این آیتمها را می توانید فصل به فصل ، سال به سال بپوشید و هرگز قدمت نخواهند داشت. گزینه هایی مانند یک تی شرت آستین کوتاه خنثی ، شلوار کلاسیک راسته ، یقه اسکی و یا یک کت بلیزر یا آرشال ساده ، ظاهری کلاسیک و تمیز که دوست دارید به کمد لباس شما می بخشد. من پارچه های ساده و جزئیات کم، شلوارهای راسته و شومیزهای راه راه را به شما پیشنهاد میدهم.

کمد های مینیمالیستی انعطاف پذیرتر هستند. تعداد آیتمها تعداد مشخصی ندارند. یک کمد مینیمالیستی می تواند 20 آیتم و یا 200 آیتم داشته باشد. مهم این است که همه آنها را بپوشید  و همه آنها شما را به وجد آورند…

دیدگاهتان را بنویسید