جستجو
Close this search box.

استایل مینیمال

استایل مینیمال چیست؟

هنگامی که شما یک شخص را مینیمالیست می نامید ، علاقه او را برای ساده نگه داشتن کارها توصیف می کنید. یک مینیمالیست حداقل مقدار را ترجیح می دهد. در تاریخ هنر ، مینیمالیست ها هنرمندانی بودند که کارهایشان شامل حرکات و ایده های بسیار ساده ای بود.
مد مینیمالیستی با یک اصل اساسی تعریف شده است: ساده بودن!
اشکال ساده ، انتخاب کمی از رنگ ها ، رنگهای خنثی و حتی حداقل لباس در کمد لباس شما. سادگی کلید مشخص کردن این سبک است…
زندگی مینیمالیستی صرفاً زندگی در فضای کمتری یا داشتن دارایی کمتر نیست. نه ، مهمترین چیز این است: با ساده زیستن ، با وسایل کمتری می توانید در زندگی روزمره خود شادتر شوید. شما با داشتن طرح ها و رنگهای کاربردی میتوانید چندین استایل داشته باشید.

شومیزها ،شلوار ها و  تاپ های شما نیز مانند بقیه کمد شما کلاسیک ، بی انتها و در حیطه ی رنگهای خنثی قرار می گیرند. در نظر بگیرید که این بدین معنا نیست که اگر مایل هستید نمی توانید یک رنگ جدید به کمد لباستان اضافه کنید. با این حال ، اگر این کار را انجام دهید  به احتمال زیاد سایه های خنثی دیگری را ترجیح می دهید تا مثلاً یک الگوی پر زرق و برق مانند گل ها. این آیتمها را می توانید فصل به فصل ، سال به سال بپوشید و هرگز قدمت نخواهند داشت. گزینه هایی مانند یک تی شرت آستین کوتاه خنثی ، شلوار کلاسیک راسته ، یقه اسکی و یا یک کت بلیزر یا آرشال ساده ، ظاهری کلاسیک و تمیز که دوست دارید به کمد لباس شما می بخشد. من پارچه های ساده و جزئیات کم، شلوارهای راسته و شومیزهای راه راه را به شما پیشنهاد میدهم.

کمد های مینیمالیستی انعطاف پذیرتر هستند. تعداد آیتمها تعداد مشخصی ندارند. یک کمد مینیمالیستی می تواند 20 آیتم و یا 200 آیتم داشته باشد. مهم این است که همه آنها را بپوشید  و همه آنها شما را به وجد آورند…

دیدگاهتان را بنویسید

مشتریان عزیز

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 1 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.