کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کالکشن زمستان و پاییز

برای شیک بودن در فصل پاییز و زمستان نیازی به سازش با سرما نیست بلکه می توان با استفاده از کالکشن زمستان و پاییز که باعث می شود شما هم راحت و شیک به نظر بیایید و هم در برابر باد و سرما محافظت شوید، یک راهکار مناسب و مرسوم برای بانوان شیک پوش بشود. لذا چه برای سر کار رفتن و چه تعطیلات زمستانی و یا زندگی روزمره با گنجاندن چند آیتم از البسه کالکشن زمستان و پاییز می توانید در هر شرایطی شیک و راحت و در عین حال گرم بمانید و از فصل پاییز و زمستان نهایت استفاده را ببرید.

با اینحال وقتی صحبت از کالکشن زمستان وپاییز می شود، ظاهری حجیم در لباس های ضخیم و تیره متصور می شود که البته برای این پاییز و زمستان نیز  شاهد طیف گسترده ای از گرایش ها و سلیقه ها در لباس های مد پاییز و زمستان هستیم.

بر این اساس لباس های گشاد و سایز بزرگ همچنان محبوبیت خود را در پاییز و زمستان امسال ادامه می دهند و مانند چند فصل اخیر کت های لحافی و پف دار حالتی حجیم به خود می گیرند و جزو ترندهای مد پاییز و زمستان ۲۰۲۲ محسوب می شوند. یا برای پاییز می توان پوششی با لایه ای نازک تر چون ژاکت های اورسایز را انتخاب کرد. در واقع لباس های جین از سر تا پا، سبک های تکه تکه و دوخت های قوی در جین های فصل توجه را به خود جلب می کنند.

علاوه بر این چاپ های هندسی، الگوهای ساختاری با الهام از دهه ۷۰ در اشکال راه راه که یادآور فضای کلاسیک یکپارچه سازی است قوانین مد کالکشن زمستان و پاییز امسال را تعیین می کنند.

لذا با انتخاب مدل کت های بلند که جلوه غالب آنها الگوهای هندسی باشد، می توانید تیپ و استایل خود را جسورانه بیان کنید. همچنین تصور پاییز و زمستان بدون استفاده از دسته بندی پوشاک بافتنی امکان پذیر نیست از اینرو می توانید ترندهای پاییز و زمستان را با لباس بافتنی دوتایی ژاکت و لباس، دامن و کت، بخصوص که اگر متشکل از بافتنی کابلی باشد انتخاب کنید.

چرم های آوانگارد نیز می توانند حال و هوای شیکی به تیپ و استایل شما ببخشند. همینطور از شلوارهای چرمی زنانه گرفته تا کت و لباس های بلیزر از مد لباس های پاییز و زمستان هستند.

از دیگر مشخصه های کالکشن زمستان و پاییز می توان به رنگ بندی آنها اشاره کرد مثلا قرمز آتشی تاثیر چشمگیر و قابل توجهی به تیپ و استایل شما می دهد و در فهرست رنگ های مد سال ۲۰۲۲ نیز هست و شما می توانید با پوشیدن یک ژاکت قرمز آتشی با شلوار جین همه نگاه ها را به سمت خود جلب کنید. یا صورتی فوشیا که با وجود هوای سرد نشان از انرژی بالای شما می دهد و خودنمایی می کند.

در واقع وقتی از رنگ های پرجنب و جوش حرف می زنیم، رنگ آبی کبالتی، بخصوص کت های آبی کبالتی می توانند شما را شبیه ستاره های مد نشان بدهند. همچنین با ترکیب کت های رنگی خاکی با رنگ های بژ می توانید ترندهای پاییزی را دنبال کنید. محصولاتی چون ژاکت، بافت، تی شرت آستین بلند، پانچو، کت، پالتو، کاپشن، هودی، بلوز، سویشرت، تاپ پاییزه، کلاه، کفش ساقدار و بوت جزء کالکشن زمستان و پاییز محسوب می شوند.

نمایش بیشتر