کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

دامن میکرو
دامن میکرو
245,000 تومان
دامن لینن
دامن لینن
225,000 تومان245,000 تومان

دامن

دامن نیز یکی دیگر از لباس های مد نظر بانوان است و این امکان را به شما می دهد که با طرح های منحصر به فرد و ظاهر چشمگیر، استایل مورد نظر خود را در هر محیطی به نمایش بگذارید. مدل های دامن که با دقت زیاد توسط برندهای معتبر طراحی شده اند، جزو خاص ترین لباس هایی هستند که می توانند هم در لباس روزانه و هم در مجالس و مهمانی ها مورد استفاده بانوان قرار بگیرند.

در واقع دامن های متنوع این امکان را به شما می دهند که با ظاهر خیره کننده و سبک منحصر به فردتان بر ظرافت و زیبایی خود تاکید کنید و نگاه های تحسین برانگیزی را همراه خود سازید. اصولا انواع مدل های دامن اعم از کوتاه یا بلند با همه پیراهن ها، بلوزها، تی شرت ها و ژاکت ها قابل ست شدن است و در فصول مختلف نيز قابل استفاده هستند.

در واقع دامن ها جزو معدود پوشاکی هستند که صرفا کاربردشان برای جامعه زنان و خاص آنهاست و به مانند شلوار و تی شرت یا پیراهن و… مدل و نوع مردانه ندارد.

اصولا دامن به عنوان یک لباس کلاسیک در نظر گرفته می شود و توسط زنانی ترجیح داده می شود که به سبک و استایل های رسمی و کلاسیک علاقه دارند. همچنین در میان پرطرفدارترین مدل های دامن کلاسیک، مدل های دامن با طول متوسط بسیار مورد توجه هستند. مدل های دامن میدی که تا محدوده زیر زانو کشیده می شود و در نتیجه ظاهر زیبا و چشمگیری به شما می دهد، می تواند هم به صورت دامن پارچه ای و هم دامن مداد چرمی طراحی شود.

به علاوه مدل های ظاهری کلاسیک که عمدتا در رنگ هایی مانند سیاه، خاکستری، سبز، خاکی، قهوه ای، قرمز، بژ و… طراحی شده اند فضایی چشمگیری به شما می دهند.

دامن های مدادی نیز می توانند سبک و استایل شما را در هر چهار فصل منعکس کنند. لذا از آنها می توانید در هوای سرد یا گرم استفاده کنید و در تمام طول روز احساس آزادی و قاطعیت داشته باشید.

یا مدل های دامن پارچه ای که می توانند در طرح های باریک، چین دار یا برجسته تولید شوند که یکی از منحصر به فردترین روش ها برای تاکید بر ظرافت شما در هر محل و مکان از جمله مجالس و مهمانی هاست.

همینطور دامن مینی که از محبوب ترین دامن های روزانه هستند به شما کمک می کنند تا زیبایی خود را برجسته کرده و با انواع غنی آن با هر سنی و هر سبکی سازگار شوید.

گزینه های دامن مینی چین دار به لطف طرح های مدرن، معمولا دارای اثری از طرح دامن اسپرت و سنتی هستند. بنابراین فضایی شیک و پویا به سبک روزانه شما می بخشند.

نمایش بیشتر