شلوار لینن گشاد selin (کرم نچرال)‎‎

کد محصول N/A دسته بندی ,

جنس : لینن نچرال

مدل : شلوار گشاد _ جلو دکمه و زیپ میخورد و پشت کمر کشی است _ جیبها کاربردی
قد 100~

حتما قبل انتخاب سایز جدول راهنمای انتخاب سایز را مطالعه کنید.

قیمت محصول :

۷۱۵,۰۰۰ تومان

توضیحات

شلوار لینن گشاد selin (کرم نچرال)‎‎ همانطور که از نامش نیز می توان حدس زد با استفاده از پارچه لینن طراحی و دوخته شده با تمامی این تفاسیر بسیاری از افراد هستند که هنگام خرید شلوار لینن این سوال برایشان پیش می آید که این پارچه دارای چه ساختار و شرایطی است به همین دلیل علاوه بر ویژگی های محصول شلوار لینن گشاد selin (کرم نچرال)‎‎ که توسط  مجموعه نگار ندایی با کیفیت دوخت و طراحی بسیار بالا طراحی شده به ویژگی های این پارچه نیز اشاره خواهیم کرد ….

نکته : تمام لباس های طراحی شده توسط این مجموعه با رعایت اصول زیبایی شناسی طراحی شده اند تا ظاهری آراسته ، شکیل و زیبا را برای مخاطبان ارمغان آورد.

پارچه لینن چیست ؟

پارچه لینن جزو معدود پارچه هایی است که گذر عمر و شست و شو تاثیری بر زیبایی اش نخواهند گذاشت و حتی زیبایی آن را چندین برابر نیز خواهند کرد. بسیاری از صاحب نظران بر این باورند که قدمت این پارچه به حدود 10 هزار سال پیش باز می گردد با تمامی این تفاسیر ویژگی های مثبت و مزایای آن نه تنها سبب نشده تا مخاطبان آن کاسته بلکه روز به روز افزایش پیدا کنند. یکی از مزایای پارچه لینن منافذی است که در سطح آن وجود دارد؛ وجود همین منافذ سبب عبور جریان هوا بین بدن و لباس شده و سبب می شود تا تعریق به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند. البته مزایای پارچه لینن تنها به طراحی و دوخت انواع لباس های مردانه و زنانه نشده و به دلیل آنتی باکتریال و ضد حساسیت بودن این پارچه می توان از آن برای بستن زخم ها استفاده کرد.

چطور لباس ساخته شده از جنس لینن رات شست و شو دهیم ؟

این سوالی است که بسیاری از افراد هنگام خرید شلوار لینن می پرسند چرا که با وجود تمامی نکاتی که در بالا به آن اشاره شد اما باز هم نگهداری و شست و لباس ها  از اهمیت بالایی برخوردار است. در شست و شو پارچه لینن باید به نکات ذیل توجه داشته باشید …

  1. درست است که تمامی پارچه های لینن آب نمی روند اما بهتر است که هنگام شست و شو آنها سعی کنید تا به جای گرم از آب سرد و یا ولرم استفاده کنید تا عمر مفید پارچه را بتوانید افزایش دهید.
  2. پارچه را برگردانید و سپس آن را شست و شو دهید تا قسمت رویی آن آسیب نبیند.
  3. بعد از آن که شست لباس به اتمام رسید برای آنکه از چروک شدنش جلوگیری کنید سعی کنید تا آن را بر روی یک سطح صاف پهن کنید.

توضیحات تکمیلی

سایز

Size 1, Size 2

توجه :

توجه: لطفا به شماره ی سایز نوشته شده اکتفا نکنید و حتما اندازه گیری کنید .


اندازه های نوشته در جداول اندازه لباس بعد از دوخت است.
لباسها توسط دوزنده دوخته میشود یقینا تفاوت یک الی دو سانت در اندازه ها پس از دوخت طبیعی است.

 

سایز 1
قد 100~
دور کمر (در حالتی که کش کاملا کشیده شده): 90 - دور باسن 110 - مناسب سایز 36 تا حدودا 40
سایز 2
قد 100~
دور کمر (در حالتی که کش کاملا کشیده شده): 100 -دور باسن 120 - تا سایز حدودا 44/46