کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

روسری yara
روسری yara
169,000 تومان
روسری Dora
روسری Dora
169,000 تومان
روسری جانا
روسری جانا
169,000 تومان
روسری elize
روسری elize
169,000 تومان
روسری heart‎‎
روسری heart‎‎
149,000 تومان
روسری Ariana‎‎
روسری Ariana‎‎
149,000 تومان
روسری Hazel‎‎
149,000 تومان
روسری لیلیوم
حراج!
روسری لیلیوم
149,000 تومان 130,000 تومان
حراج!
روسری Emma
125,000 تومان
حراج!
روسری Lomia
125,000 تومان
روسری nara
149,000 تومان
روسری روبی
روسری روبی
169,000 تومان

روسری

روسری در بسیاری از کشورهای اسلامی چون ایران بخشی از پوشش محسوب می شود و از لوازم ضروری بانوان هستند. این در حالی است که در سایر کشورها به عنوان یک اکسسوری در جهت ایجاد یک تیپ و استایل زیبا به آن نگاه می شود.

روسری از جمله پوشاکی است که همه گروه های سنی می توانند از آن استفاده کنند و این قابلیت را دارد که ظاهر شما را با انتخاب های مناسب غنی و زیبا سازد.

در واقع روسری هایی که با لباس شما هماهنگ هستند به شما کمک می کنند تا یک ترکیب عالی بسازید و جذاب دیده شوید.

همچنین روسری در انواع مختلف و طیف گسترده ای از رنگ ها تولید می شود که می توانید با انتخاب رنگ دلبخواه خود با هر تیپ و استایلی آنها را ست کنید. بخصوص رنگ های متضاد که می توانند تصویری جذاب برای شما ایجاد کنند

لذا علاوه بر اینکه شما می توانید از این حجم تنوع و رنگ، روسری رویاهای خود را در میان ده ها مدل مختلف بیابید، این‌قبیل محصولات می توانند در تمام فصول سال همراه شما باشند و تیپ و استایل خاصی برایتان به همراه بیاورند.

روسری در زمستان گرما بخش شماست و در تابستان اگرکه جنس آن نخی و از الیاف طبیعی باشد، به جهت قابل تنفس بودن پارچه آن خنک است و تعریق نمی کند. هرچند که در فصل زمستان روسری های پشمی و بافتنی بیشتر ترجیح داده می شوند.

به علاوه روسری های ابریشمی، ساتن و پنبه ای کاربردی مطبوع دارند و در ایجاد ظاهری زیبا تاثیرگذار هستند. همچنین روسری ها با الگوهای مختلف اعم از الگوهای ساده، راه راه، چهارخانه، لوزی، گلدار و… تولید می شوند که روسری های ساده و تک رنگ برای کسانی که دارای استایل مینیمال هستند ایده آل است.

به علاوه برای کسانی که می خواهند موضعی درخشان نشان دهند مدل های چهارخانه ابریشمی یا ترمه ترجیح داده می شوند. یا روسری هایی دارای الگوهای متفاوت در دو طرف به شما این امکان را می دهد که همزمان دو روسری متفاوت داشته باشید و نظر همگان را به خود جلب کنید. همچنین روسری های با انتهای منگوله دار به ایجاد ظاهر زیبا با کمی حالت پیچیدگی در شما می انجامد و روسری های خاکستری که بسیار پر استفاده هستند.

با اینحال روسری های دارای طرح ساده برای زنانی که می خواهند ظرافت خود را برجسته کنند توصیه می شود و روسری با منگوله که موضع نمایان تری از شما نشان ‌می دهد و … بر این اساس وقتی از روسری ها در ترکیب با لباس بیرونی خود استفاده می کنید، لباس های شما را برجسته می کند. 

نمایش بیشتر