کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

حراج!

کت لینن راه راه نسکو (نسکافه ایی)

کد محصول nescolinen6420 دسته بندی ,
رنگ : نسکافه ایی با توناژ زیتونی – رنگ خطوط : راه راه سرمه ایی
مدل : یقه انگلیسی – جیبهای پهلو کاربردی- جیب روی سینه نما- دکمه کاربردی
دو دکمه عمودی
جنس : لینن – لمینیت شده – آبرفت پارچه قبل از تولید گرفته شده است.
مناسب بهار و تابستان
برای اطلاع از نحوه اندازه گیری و انتخاب سایز حتما قبل از ثبت سفارش به صفحه راهنمای سایز قسمت کتها مراجعه کنید.
راهنمای انتخاب سایز

blank

توجه : اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد

  راهنمای سایز و اندازه کت ها (به نام سایز اکتفا نشود . حتما اندازه گیری کنید)
قد سایز اندازه
قد ۹۰/۸۰ S دور سینه ۹۵ ،دور باسن ۹۸، دور بازو ۳۶
قد ۹۰/۸۰ ۱ دور سینه ۱۰۰ ،دور باسن ۱۰۴، دور بازو ۳۸
قد۹۰/۸۰ ۲ دور سینه ۱۰۶ ،دور باسن ۱۱۰، دور بازو ۴۳

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

530,000 تومان

تنظیم مجدد

توضیحات محصول

کت ها با تنوع و ویژگی های زیادی در دنیای مد در حال توسعه بوده و تولید می شوند. تنوع در این مدل ها انتخاب را برای افراد سخت می کند. اما داشتن محصولات زیبا و متفاوت بسیار آسان است. کت ها با طرح های مدل های مختلفی مطابق با میل و سلیقه کاربران عرضه می شوند. لذا همه افراد بخصوص بانوان تلاش می کنند تا محصولاتی که خریداری می کنند از نظر بصری و همچنین نیازهای خود جذاب باشند.

از اینرو به لطف محتویات ارائه شده در کت های مختلف می توانید محصولاتی داشته باشید که برای استفاده روزانه یا محیط های مختلف دیگر مناسب هستند. یکی از این کت های جذاب و پرکاربرد از مجموعه کالکشن بهار و تابستان که از یک طرح و الگوی جادویی برخوردار است کت لینن راه راه نسکو سرمه ای می باشد.

جادویی از این جهت که این کت به سبب طرح راه راه عمودی خود می تواند با توجه به خطای دیدی که در انسان وجود دارد، باعث کشیده تر شدن و قد بلند تر دیده شدن بدن شما شود. همانطور که طرح راه راه افقی شما را پهن تر و کوتاه قد تر نشان می دهد. همچنین کت لینن راه راه نسکو سرمه ای دارای پارچه ای از جنس لینن است که چند دهه دوام دارد و جالب اینکه حتی شستشو و گذر زمان به زیبایی محصولات دارای پارچه لینن خواهد افزود.

لینن از الیاف کتان ساخته می شود که آن نیز از ساقه گیاه کتان به دست‌ می آید و طبق اظهارات برخی منابع معتبر از قدیمی ترین پارچه های مورد استفاده جهان است. به علاوه رنگ سرمه ای این کت که رنگی با اصالت و شیک است و می تواند در بانوان احساس اعتماد و صمیمیت بیشتر یا اقتدار و اعتماد به نفس ایجاد کند.

کت لینن راه راه نسکو سرمه ای می تواند در جهت ایجاد یک ترکیب و استایل شیک و زنانه نیز بسیار کاربردی باشد لذا می توانید آن را به جهت طرح راه راهی که دارد برای اینکه ظاهر شلوغی پیدا نکنید با لباس های ساده یا حتی جواهرات و اکسسوری های ساده ست و ترکیب کنید تا به تیپ و استایل شیک و زیبایی دست یابید.

در این مدل از کت جیب‌های پهلو و دکمه قابل استفاده و جیب روی سینه به صورت نما طراحی شده است. همچنین آبرفت پارچه لینن قبل از استفاده برای تولید کت گرفته شده است. از اینرو پس از شستشو دچار آبرفت نشده و تغییر سایزی هم نخواهد داشت. قد این مدل کت تا اواسط ران ها امتداد دارد که به عنوان یک کت بلند شناخته می شود و می تواند برای استایل های روزانه، مجلسی یا حتی استایل کژوال مناسب باشد.