شلوار جین مام‌ فیت آبی روشن

کد محصول N/A دسته بندی

سایز بندی مناسب سایز 34 تا 42/44

جنس : جین درجه یک

قد : 90

برای دیدن راهنمای سایز به صفحه راهنمای سایز محصول مراجعه کنید

قیمت محصول :

۶۳۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

شلوار از دسته بندی های قابل توجه در میان انواع لباس زنانه است. شلوارهایی که هم برای زندگی روزمره و هم برای مناسبت های خاص ضروری هستند، مدل های متنوعی دارند که شلوار جین از پرکاربردترین این مدل ها برای استفاده روزانه است. همچنین مدل های شلوار جین بسیار متنوع هستند. مدل هایی مانند شلوار جین مام فیت، جین مام استایل، جین راسته، جین پاچه گشاد و… که به جهت ساختار طراحی شیک و راحت معمولا از سوی بانوان ترجیح داده میشوند و امروز به یکی از ترندهای معمول دنیای مد بدل گشته اند.

یکی از این مدل های محبوب شلوار جین، شلوار جین مام فیت است که فاق بلندی دارد و کمری اش در بالای ناف قرار میگیرد. همچنین قسمت ران و ساق این شلوار به صورت‌ جذب یا کشیده است که از جمله آنها می توان به شلوار جین مام‌ فیت آبی روشن اشاره کرد.

مشخصات شلوار جین مام‌ فیت آبی روشن

شلوار جین مام‌ فیت آبی روشن تقریبا برای استفاده در تمام استایل ها مناسب است و از آن می توانید برای فعالیت داخلی یا بیرونی استفاده کنید. همچنین این شلوار برای ست کردن با تی شرت، پلیور، سویشرت، ژاکت و ترنج کت یا مانتو جلو باز بسیار مناسب است. در واقع یکی از انتخاب های کسانی که عاشق پوشیدن شلوار هستند، شلوار جین مام فیت است و معمولا خریداران آن کسانی هستند که دوست دارند راحت لباس بپوشند و شیک به نظر برسند.

با اینحال اگر در طول روز زیاد حرکت میکنید، اگر مجبور هستید برای مراقبت از فرزندان بنشینید و بلند شوید، وقت آن است که شلوار جین مام فیت بپوشید. یا اگر زندگی کاری و تحصیلی فعالی دارید، میتوانید برای شیک پوشی و راحتی، شلوار جین مام فیت را انتخاب کنید.

لذا با انتخاب شلوار جین مام‌ فیت آبی روشن احساس راحتی خواهید کرد و به پاها و مچ پاها فشار وارد نمی آید. همچنین از افتادن کمر جلوگیری میکند. به همین دلیل همیشه به حرکت راحت تر بدن کمک میکند. این دست از محصولات که برای هماهنگی با هیاهوی مادران طراحی شده بود، اکنون به محصولی ضروری برای هر خانمی تبدیل شده است و در کمد لباس بانوان حداقل یکی دو نمونه از این مدل شلوار جین را خواهید یافت. شلوار جین مام‌ فیت آبی روشن در سایزبندی مناسب سایز ۳۴ تا ۴۲/۴۴ از جنس جین درجه یک در قد ۹۰ سانتیمتر تولید میگردد.

توضیحات تکمیلی

سایز

سایز 30, سایز 31, سایز 32, سایز 33, سایز 34

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شلوار جین مام‌ فیت آبی روشن”
توجه :

لباسها توسط دوزنده دوخته میشود یقینا تفاوت یک الی دو سانت در اندازه ها پس از دوخت طبیعی است.

سایز ۳۰ (به طور تقریبی مناسب سایز ۳۴)
قد ۹۰
دور کمر ۷۰ (نیم تا یک سانت پایین تر از ناف) دور باسن ۱۰۲ (بزرگترین قسمت باسن)
سایز ۳۱ (به طور تقریبی مناسب سایز ۳۸/۳۶)
قد ۹۰
دور کمر ۷۴ (نیم تا یک سانت پایین تر از ناف) دور باسن ۱۰۶ (بزرگترین قسمت باسن)
سایز ۳۲ (به طور تقریبی مناسب سایز ۴۰/۳۸)
قد ۹۰
دور کمر ۷۸ (نیم تا یک سانت پایین تر از ناف) دور باسن ۱۱۰ (بزرگترین قسمت باسن)
سایز ۳۳ (به طور تقریبی مناسب سایز ۴۲/۴۰)
قد ۹۰
دور کمر ۸۰ (نیم تا یک سانت پایین تر از ناف) دور باسن ۱۱۴ (بزرگترین قسمت باسن)
سایز ۳۴ (به طور تقریبی مناسب سایز ۴۴/۴۲)
قد ۹۰
دور کمر ۸۳ (نیم تا یک سانت پایین تر از ناف) دور باسن ۱۱۷ (بزرگترین قسمت باسن)