کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

هودی زنانه مشکی
حراج!
هودی دونخ مشکی
400,000 تومان
هودی دونخ نسکافه ای
هودی دونخ نسکافه ای
449,000 تومان
نمره 5.00 از 5
هودی دونخ طوسی
حراج!
هودی دونخ طوسی
395,000 تومان
هودی دو نخ سبز ارتشی
حراج!
هودی دو نخ سبز ارتشی
395,000 تومان

هودی زنانه

طرح های بلوز کلاه دار که ظاهری اسپرت دارند و از ساختار بروز و مد برای تطبیق با سبک های مختلف ساخته شده اند به عنوان هودی شناخته می شوند. طرح های جیبی و بدون جیب از پارچه های مختلف مانند پنبه، پشم گوسفند، پلی استر و… ساخته می شوند و از ملزومات مد خیابانی به حساب می آیند. مدل های هودی که دارای طرح های مختلف جایگزین با الگوها، نوشته ها و شخصیت ها هستند، این روزها بسیار مورد علاقه خانم ها قرار می گیرند.

علاوه بر طرح های خاص جنسیتی، طرح های تک جنسیتی نیز برای ساخت ترکیب های زوجی مناسب هستند. همچنین محصولات مردانه به دلیل گستردگی سایز، مورد پسند خانم ها نیز می باشند. در واقع هودی ها علاوه بر اینکه به داشتن ظاهری پر انرژی، اسپرت و پویا کمک می کنند می توانند در سرما و باد و باران نیز از شما محافظت کنند.

بخصوص برای بانوان مبتلا به سینوزیت و میگرن به جهت کلاهدار بودن هودی ها و سازگاری مناسبی که با شرایط های مختلف آب و هوایی دارند، پوشاک ارزشمندی خواهد بود. با اینحال هودی ها در طول و طرح، مدل های یقه و برش ها متغیر هستند و مهمترین چیزی که استایل یک هودی را مشخص می کند، الگو و طرح استفاده شده در آن است.

لذا هودی ها اصولا بیشتر با نقش و نگار، تک رنگ یا بدون طرح تولید مي گردند. معمولا خانم ها برای تیپ و استایل کلاسیک از هودی های دارای رنگ  خاکستری یا سیاه و سفید استفاده می کنند و برای تیپ و استایل اسپرت، بیشتر از هودی های دارای نقوش زیاد و سایز بزرگتر بهره می برند. هودی محصولی است که جایگاه خود را در میان ترکیب های ورزشی پیدا کرده است. اغلب در حین ورزش یا بعد از آن و تمرین ترجیح داده می شود.

صرف نظر از سبک پوشیدن روزانه، بسیاری از افراد هنگام انجام ورزش از مدل های هودی استفاده می کنند. محصولاتی پنبه ای که قابل تنفس هستند و به سرعت عرق را جذب کرده و زود هم خشک می شوند که این باعث جلوگیری از سرماخوردگی می شود.

لذا یک هودی می تواند برای دویدن، دوچرخه سواری یا پیاده روی بسیار کاربردی باشد. مدل های بدون زیپ هودی از جمله طرح های ارجح برای خشک و گرم ماندن بعد از ورزش هستند که می توانید با کتانی های رنگی و گرمکن و شلوار ست کنید.

و اما ابتدایی ترین قانون هنگام ترکیب یک هودی یا سویشرت کلاهدار این است که همیشه سراغ طرح های اسپرت قدیمی بروید. اگرچه استایل لباس، مدل هودی را متعادل می کند اما انتخاب اشتباه کفش باعث می شود نامتناسب به نظر برسید. اول از همه بخصوص برای بانوان انتظار می رود که در هنگام انتخاب هودی به کمد لباس و سبک خود تسلط داشته باشند.

انتخاب با توجه به تراکم رنگ و سبک لباس های موجود به شما این امکان را می دهد که هودی را به بیش از یک روش بپوشید. با این وجود مدل های هودی در طیف وسیعی از اندازه ها تولید می شوند که ممکن است از نظر برش متفاوت باشند. برش استاندارد نه خیلی شل و نه خیلی سفت است، سایز بزرگ که برش عریض دارد و به جهت ساختارش شل به نظر می رسد و برش باریک که در تن نازک و باریک است.

افراد با اندازه معمولی معمولا برش و قالب های استاندارد را ترجیح می دهند و افرادی که شکم دارند می توانند برای راحتی بهتر به برش و قالب های بزرگ روی بیاورند. و در نهایت افرادی که به اندام خود اطمینان دارند و می خواهند ظرافت خود را آشکار سازند می توانند با مدل های باریک به ظاهر دلبخواه خود برسند.

در انتخاب سایز هودی می توانید برش یا به اصطلاح قالب محصول و نحوه ایستادن آن را در نظر بگیرید و با استفاده از جداول سایز متوجه شوید که کدام یک برای شما مناسب هستند.

نمایش بیشتر