کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

بافت cocoa
بافت cocoa
449,000 تومان
بافت ترافل
بافت ترافل
380,000 تومان
بافت وانیلا
بافت وانیلا
449,000 تومان
بافت کوکی
بافت کوکی
399,000 تومان
بافت Toffee
بافت Toffee
449,000 تومان

بافت زنانه

لباس یک ابزار ارتباطی قدرتمند است. با اینحال اهمیت آن اغلب به اندازه کافی درک نشده است. در یک چشم به هم زدن لباس های شما می توانند شما را به عنوان فردی مجهز به اطلاعات ارزشمند یا به عنوان یک فرد غیرقابل  اعتماد نشان دهند.

لذا از آنجائیکه لباس پوشیدن ما می تواند یک فرصت برای ایجاد اولین تاثیر باشد، بهتر است که در انتخاب آنها دقت کنیم تا پیام ناخواسته ای نوع لباس پوشیدنمان نداشته باشد. چه بسا بسیاری از بانوان که بخاطر انتخاب نامناسب لباس به بد سلیقه بودن و برخی خوش سلیقه بودن تصور می شوند.

در این خصوص انتخاب لباس بافت مناسب به جهت اینکه ضخیم تر هستند و جزو کالکشن های پاییز و زمستان قرار می گیرند، بیشتر اهمیت دارد. چون ممکن است عدم دقت در انتخاب بافت مناسب، زیبایی و ظرافت های زنانه، با ضخامت بد فرم و طراحی نامناسب برخی بافت ها به چالش کشیده شود.

در واقع زیبایی و ظرافت های زنانه بخشی از ماهیت یک زن را تشکیل می دهند از اینرو آنها به ظرافت و جزئیات چیزهایی که می خرند توجه ویژه ای دارند. از جمله لباس بافت زنانه که اگر این لباس ها به ظرافت و زیبایی آنها را نیفزاید قطعا مورد استقبال واقع نخواهد شد.

به همین سبب در تولید انواع بافت زنانه کالکشن های پاییز و زمستان اعم از تونیک، ژاکت، بلوز، هودی و… سعی می شود تا این خصیصه در آنها رعایت شود. طرح های ظریف و سوزنی، استفاده از طرح های گل، چیدمان خاص دکمه ها، استفاده از رنگ بندی های مورد علاقه زنان اعم از آبی و بنفش و سبز یا حتی قرمز و کرم، تن‌پوش خوب و راحت که نه زیاد گشاد و نه تنگ بلکه فیت بدن باشد. و البته تبعیت از مد روز می تواند بانوان را مجاب به انتخاب نماید و به ظرافت و زیبایی های زنانه بیافزاید.

اینکه می گوییم طرح و مدل بافت باید از مد روز تبعیت کند بخاطر این موضوع است که زنان به بروز بودن و خاص بودن اهمیت ویژه ای می دهند و هر چیزی که این حس را به آنها ببخشد قطعا انتخاب آنهاست. لذا انواع لباس های بافت زنانه هر سال به تبعیت از صنعت مد و فشن تولید می گردند و زنان نیز در انتخاب بافت مناسب خود به این موضوع توجه ویژه ای دارند.

 

نمایش بیشتر