کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کت مخمل یقه انگلیسی

  • مدل: کت یقه انگلیسی مخمل کبریتی – تنخور راسته ، بدون پنس و گودی کمر -دو جیب پهلو قابل استفاده – بدون اِپُل – آستردار
  • جنس : مخمل
  • فصول قابل استفاده : پاییز و زمستان
  • نحوه انتخاب سایز:حتما برای انتخاب سایز به صفحه راهنمای سایز مراجعه کنید. جدول سایز بندی و تنخور لباس هر برند (و همچنین برند نگار ندائی ) با برندهای دیگری متفاوت است به همین دلیل چک کردن دقیق اندازه ها در انتخاب سایز  اهمیت زیادی دارد. توجه فرمایید که اندازه های نوشته شده در جداول سایز در صفحه راهنمای سایز ، اندازه ی دوخته شده ی کت با دکمه های بسته است . مسلما با باز بودن دکمه و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما آزادتر خواهد بود .
    بعد از چک کردن دقیق اندازه ها در جداول سایز ، سایز و قد  مورد نظر خود را انتخاب کنید .
  • اگر کت فیت و جذب مد نظر شما است این مدل مناسب برای انتخاب شما نمیباشد .
راهنمای انتخاب سایز

blank

توجه : اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد

  راهنمای سایز و اندازه کت ها (به نام سایز اکتفا نشود . حتما اندازه گیری کنید)
قد سایز اندازه
قد ۹۰/۸۰ S دور سینه ۹۵ ،دور باسن ۹۸، دور بازو ۳۶
قد ۹۰/۸۰ ۱ دور سینه ۱۰۰ ،دور باسن ۱۰۴، دور بازو ۳۸
قد۹۰/۸۰ ۲ دور سینه ۱۰۶ ،دور باسن ۱۱۰، دور بازو ۴۳

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

585,000 تومان

تنظیم مجدد

توضیحات محصول

پارچه در نظر گرفته شده برای دوخت کت مخمل یقه انگلیسی از مخمل کبریتی و پارچه های برجسته  ، با دوام و قدیمی ترین و زیباترین پارچه های موجود در بازار است. این کت به علت بافت مخملی از بهترین نوع مخمل که نرم  و راه راه است یکی از خاص ترین کت های موجود در برند نگار ندائی می باشد و آستر دوزی موجود در آن  این کت را برای فصل پاییز و زمستان بسیار شیک و کارآمد کرده است.

همچنین این کت ها لمینیت (توسط دستگاه مخصوص لایی شده) هستند و پارچه آن ها بسیار مقاوم تر هست.و در چهار رنگ جذاب شتری که نمادی از شیک پوشی ، طوسی سازگار با تمام رنگ ها ، مشکی کارآمد و همیشگی ، و نسکافه ای محبوب و زیبای فصل زمستان طراحی شده است که دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی گذارد.

کت مخمل یقه انگلیسی دارای 2 انداره متفاوت برای قد(یعنی۸۰ و ۹۰ سانتی متر) و در سه سایز متنوع در دسترس شما مشتریان عزیز قرار میگیرد این کت زیبا از  دسته کارهای جذب و فیت به حساب نمی آید زیرا تنخور راحت و زیبایی دارد.