کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

حراج!

کت لینن یقه انگلیسی

  • مدل: کت لینن ضخیم – یقه انگلیسی- تنخور راسته ، بدون پنس و گودی کمر – جیب قابل استفاده – بدون اِپُل -لایی شده – بدون آستر
  • جنس : لینن ضخیم
  • فصول قابل استفاده :
    مناسب پاییز و بهار
  • نحوه انتخاب سایز:حتما برای انتخاب سایز به صفحه راهنمای سایز مراجعه کنید. جدول سایز بندی و تنخور لباس هر برند (و همچنین برند نگار ندائی ) با برندهای دیگری متفاوت است به همین دلیل چک کردن دقیق اندازه ها در انتخاب سایز  اهمیت زیادی دارد. توجه فرمایید که اندازه های نوشته شده در جداول سایز در صفحه راهنمای سایز ، اندازه ی دوخته شده ی کت با دکمه های بسته است . مسلما با باز بودن دکمه و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما آزادتر خواهد بود .
    بعد از چک کردن دقیق اندازه ها در جداول سایز ، سایز و قد  مورد نظر خود را انتخاب کنید .
  • اگر کت فیت و جذب مد نظر شما است این مدل مناسب برای انتخاب شما نمیباشد .
راهنمای انتخاب سایز

blank

توجه : اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد

  راهنمای سایز و اندازه کت ها (به نام سایز اکتفا نشود . حتما اندازه گیری کنید)
قد سایز اندازه
قد ۹۰/۸۰ S دور سینه ۹۵ ،دور باسن ۹۸، دور بازو ۳۶
قد ۹۰/۸۰ ۱ دور سینه ۱۰۰ ،دور باسن ۱۰۴، دور بازو ۳۸
قد۹۰/۸۰ ۲ دور سینه ۱۰۶ ،دور باسن ۱۱۰، دور بازو ۴۳

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

390,000 تومان510,000 تومان

تنظیم مجدد

توضیحات محصول

پارچه این کت از نوع لینن ضخیم و مرغوب در بازار می باشد ، به علت لایی شدن پارچه این کت هنگام دوخت ،ایستایی زیبایی پیدا کرده و این کت ، کتی بسیارخوش دوخت و خوش فرم می باشد.لایه کشی موجود در این کت از چروک شدن آن جلوگیری کرده و ظاهری شیک به آن داده است. با توجه به نوع پارچه ضخیم استفاده شده دراین کار این کت مناسب برای استفاده در فصل پاییز و اوایل بهار می باشد. این کد در دو رنگ زیبا و کار آمد آبی روشن و زیبا و مشکی عامه پسند و رسمی برای شما طراحی شده است.این  کت جذب نمی باشد ، و دارای یقه انگلیسی ظریف و زیبایی می باشد، در دو قد ۸۰ سانتی متر و ۹۰ سانتی متر و سه سایز مختلف می باشد که دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است. شستشوی ساده و راحتی دارد  و به راحتی اتو میشود.