کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

حراج!

کت لینن یقه انگلیسی کرم نچرال

  1. مدل: کت لینن – یقه انگلیسی- تنخور راسته ، بدون پنس و گودی کمر – جیب قابل استفاده – بدون اِپُل – بدون آستر
  2. جنس : لینن – چروک پذیری دارد-آبرفت پارچه گرفته شده و آبرفت ندارد
  3. فصول قابل استفاده :
    به عنوان کت در بهار و تابستان و اوایل پاییز قابل استفاده است .
  4. نحوه انتخاب سایز:حتما برای انتخاب سایز به صفحه راهنمای سایز و قسمت راهنمای سایز و اندازه کت مراجعه کنید. جدول سایز بندی و تنخور لباس هر برند (و همچنین برند نگار ندائی ) با برندهای دیگری متفاوت است به همین دلیل چک کردن دقیق اندازه ها در انتخاب سایز  اهمیت زیادی دارد. توجه فرمایید که اندازه های نوشته شده در جداول سایز در صفحه راهنمای سایز ، اندازه ی دوخته شده ی کت با دکمه های بسته است . مسلما با باز بودن دکمه و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما آزادتر خواهد بود .
    بعد از چک کردن دقیق اندازه ها در جداول سایز ، سایز و قد  مورد نظر خود را انتخاب کنید .
  5. اگر کت فیت و جذب مد نظر شما است این مدل مناسب برای انتخاب شما نمیباشد .
راهنمای انتخاب سایز

blank

توجه : اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد

  راهنمای سایز و اندازه کت ها (به نام سایز اکتفا نشود . حتما اندازه گیری کنید)
قد سایز اندازه
قد ۹۰/۸۰ S دور سینه ۹۵ ،دور باسن ۹۸، دور بازو ۳۶
قد ۹۰/۸۰ ۱ دور سینه ۱۰۰ ،دور باسن ۱۰۴، دور بازو ۳۸
قد۹۰/۸۰ ۲ دور سینه ۱۰۶ ،دور باسن ۱۱۰، دور بازو ۴۳

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

550,000 تومان

تنظیم مجدد

توضیحات محصول

پارچه لینن  این مانتو نوعی از پار چه های کتان محسوب می شود و دارای رگه های الیاف طبیعی است به همین دلیل نام پارچه این کت لینن نچرال است. الیاف این پارچه بسیار خوش فرم می باشد و دوخت این کت با این نوع از پارچه باعث زیباتر به نظر رسیدن آن شده است.این کت استایلی ساده و راحت دارد.یقه انگلیسی زیبا و خوش فرمی دارد و در  رنگ زیبا و پرطرفدار کرم نچرال طراحی شده است.با این رنگ می‌توان ست های زیبایی خلق کرد و خوش استایل و به روز و طبق مد به نظر رسید،زیرا رنگ طراحی شده در این کت  قابلیت ست شدن با هر رنگ و طرحی اعم از تیره ، روشن ، گلدار و ساده و غیره….را دارد.و این شما هستید که با توجه به مکان مورد نظر با ترکیب رنگها و طرح ها با این کت استایل مورد نظر خود را  اجرا می‌کنید و مطمئناً مانند ستاره ها می درخشید. این کت دارای دو قد ۸۰ سانتی متر و ۹۰ سانتی متر و سه سایز مختلف برای شما طراحی شده است است.پیشنهاد ما به شما این است که این کت را برای روزهای دلنشین و زیبای بهاری و تابستان خریداری کنید و مطمئن باشید از خرید خود پشیمان نخواهید شد.