کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کت یقه بلیزر چهار دکمه

 • مدل: کت یقه بلیزر – تنخور راسته ، بدون پنس و گودی کمر -دو جیب پهلو قابل استفاده – بدون اِپُل
 • جنس : کرپ مخصوص کت و شلوار
  رنگ مشکی این کت زغالی است
 • فصول قابل استفاده :
  به عنوان کت در 4 فصل قابل استفاده است .
 • نحوه انتخاب سایز:حتما برای انتخاب سایز به صفحه راهنمای سایز قسمت راهنمای کت مراجعه کنید. جدول سایز بندی و تنخور لباس هر برند (و همچنین برند نگار ندائی ) با برندهای دیگری متفاوت است به همین دلیل چک کردن دقیق اندازه ها در انتخاب سایز  اهمیت زیادی دارد. توجه فرمایید که اندازه های نوشته شده در جداول سایز در صفحه راهنمای سایز ، اندازه ی دوخته شده ی کت با دکمه های بسته است . مسلما با باز بودن دکمه و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما آزادتر خواهد بود .
  بعد از چک کردن دقیق اندازه ها در جداول سایز ، سایز و قد  مورد نظر خود را انتخاب کنید .
 • اگر کت فیت و جذب مد نظر شما است این مدل مناسب برای انتخاب شما نمیباشد .
راهنمای انتخاب سایز

blank

توجه : اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد

  راهنمای سایز و اندازه کت ها (به نام سایز اکتفا نشود . حتما اندازه گیری کنید)
قد سایز اندازه
قد ۹۰/۸۰ S دور سینه ۹۵ ،دور باسن ۹۸، دور بازو ۳۶
قد ۹۰/۸۰ ۱ دور سینه ۱۰۰ ،دور باسن ۱۰۴، دور بازو ۳۸
قد۹۰/۸۰ ۲ دور سینه ۱۰۶ ،دور باسن ۱۱۰، دور بازو ۴۳

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

400,000 تومان585,000 تومان

تنظیم مجدد

توضیحات محصول


مطمئنا یکی از انتخاب‌های خانوم های خوشتیپ و با پرستیژ همین کت های چهار دکمه میباشد که همیشه  روی بورس  هستند.کت مورد نظر درپنج  رنگ متنوع و جذاب سرخابی ، سفید ، طوسی  ، کرم و مشکی  برای شما طراحی شده که هر کدام جلوه و نمای خاص خود را دارند و انتخاب نهایی آن به سلیقه شما بستگی دارد.جیب های دوخته شده روی این کت هم حالت نما برای این کت را دارد و هم قابل استفاده می باشد. برای سهولت انتخاب شما این کت در  دو قد۸۰ سانتی متر و ۹۰ سانتی متر طراحی شده است. در واقع می‌توان گفت این کت دارای آپشن های متنوع از قبیل رنگ ،  قد  و سایز می باشد که از محاسن این کت  برای انتخاب به حساب می آید.این کت  ظاهری شیک ، رسمی  و جدی به شما می‌دهد. برای پوشیدن در مکانهای خاص و مهم خود این کت را خریداری کنید و لذت   یک خرید خوب را تجربه کنید.