کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کت لینن نچرال طوسی روشن

کد محصول Cle200 دسته بندی ,

مدل : یقه انگلیسی ، تنخور راسته ، بدون اِپل و استر ، لمینت کامل شده ، آبرفت پارچه قبل از تولید گرفته شده

جنس : لینن
رنگ : طوسی روشن بافت نچرال

مناسب بهار، تابستان ، اوایل پاییز

جهت اطلاع از راهنمای سایز و نحوه اندازه گیری حتما قبل از ثبت سفارش به صفحه راهنمای سایز سایت، بخش کتها مراجعه شود

راهنمای انتخاب سایز

blank

توجه : اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد

  راهنمای سایز و اندازه کت ها (به نام سایز اکتفا نشود . حتما اندازه گیری کنید)
قد سایز اندازه
قد ۹۰/۸۰ S دور سینه ۹۵ ،دور باسن ۹۸، دور بازو ۳۶
قد ۹۰/۸۰ ۱ دور سینه ۱۰۰ ،دور باسن ۱۰۴، دور بازو ۳۸
قد۹۰/۸۰ ۲ دور سینه ۱۰۶ ،دور باسن ۱۱۰، دور بازو ۴۳

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

588,000 تومان

تنظیم مجدد

توضیحات محصول

اصولا خانم ها قبل از پایان فصل شروع به ساخت ترکیب های فصل بعد می کنند یعنی اینکه در ذهن خود برنامه هایی  برای اینکه چه لباسی در شروع آن فصل بپوشند دارند. لذا مهمترین کاری که برای ایجاد ترکیب های زیبا صرف نظر از فصل باید انجام دهید، این است که رنگ های ترند، لباس ها، کفش ها و گزینه های اکسسوری فصل را بشناسید و به آنها توجه کنید.

البته منظور ما در اینجا خرید و پوشیدن چیزی نیست که مد روز است. نکته اصلی این است که ترندهای فصل را انتخاب کنید و آنها را به گونه ای ترکیب کنید که مناسب شما باشد. یکی از کت های مناسب فصل بهار و تابستان و حتی پاییز کت لینن نچرال طوسی روشن است که رنگ آن از ترندهای هر فصلی و از رنگ های جذاب در دنیای مد و فشن محسوب می شود.

کت لینن نچرال طوسی روشن را با چی ست کنم؟

پارچه لینن نوعی پارچه از جنس الیاف طبیعی کتان است که بسیار برای پوشاک بهار و تابستان و حتی پاییز مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله در تولید انواع کت های زنانه شیک و زیبا که این روزها جزو البسه محبوب بانوان به حساب می آيند.

لذا اگرکه به کمد لباس بانوان نگاهی بیاندازید یک يا چند نمونه از آنها را خواهید یافت. کت لینن نچرال طوسی روشن دارای یقه انگلیسی است که باعث می شود نگاه ها بیشتر متوجه شانه ها باشد و تنخور راسته آن نیز استایل متفاوت و زیبایی را ایجاد می کند. یکی دیگر از ویژگی هایی که این کت را کمی خاص می کند بافت نچرال آن است که با رنگ طوسی روشنی که دارد در ایجاد یک استایل شیک زنانه کمک بزرگی خواهد بود.

کت لینن نچرال طوسی روشن یک کت بلند است و در دسته کالکشن های بهار و تابستان قرار می گیرد اما مناسب اوایل فصل پاییز نیز هست. تن خور این کت بسیار راحت و آزاد است و در تولید آن از اپل و استر نیز استفاده نشده است.

اصولا وقتی از پارچه جنس لینن يا برخی پارچه های الیاف طبیعی برای کت های دسته کالکشن بهار و تابستان استفاده می شود، چون پارچه هایی قابل تنفس هستند، خنک بوده و برای بهار که هوا معتدل است و تابستان که هوا گرم است استفاده مناسبی دارند. همچنین این کت را می توان برای استفاده های روزمره تا تیپ و استایل های کژوال و نیمه رسمی ست کرد.