کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کت یونیک نسکافه ایی تیره

مدل کت راسته و ازاد است و اندامی و فیت نیست -‌بدون پنس و گودی کمر ‌- بدون اِپُل
همراه کمربند
‌جنس : کرپ خارجی کیفیت A
لمینیت کامل ‌توسط دستگاه ‌
رنگ نسکافه ای تیره
حتما قبل از انتخاب سایز به به صفحه راهنمای سایز ، بخش “کتها “مراجعه کنید.
راهنمای انتخاب سایز

blank

توجه : اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد

  راهنمای سایز و اندازه کت ها (به نام سایز اکتفا نشود . حتما اندازه گیری کنید)
قد سایز اندازه
قد ۹۰/۸۰ S دور سینه ۹۵ ،دور باسن ۹۸، دور بازو ۳۶
قد ۹۰/۸۰ ۱ دور سینه ۱۰۰ ،دور باسن ۱۰۴، دور بازو ۳۸
قد۹۰/۸۰ ۲ دور سینه ۱۰۶ ،دور باسن ۱۱۰، دور بازو ۴۳

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

639,000 تومان

تنظیم مجدد

توضیحات محصول

کت یونیک نسکافه ای تیره

مدل این کت راسته و آزاد است و برشی ساده دارد. جنس کتهای یونیک کرپ درجه یک ،پارچه خوب و لمینیت شده است ( یعنی با دستگاه مخصوص پارچش لایی کشی شده )این کتها چون لایی شدن برای روزهای گرم  تابستان مناسب نیستن این کت  زیبا یقه ی  انگلیسی شیک و ظریفی دارد.پارچه ی  کرپ استفاده شده و نوع برش  و دوخت  حرفه ای این کار باعث شده است که این کت بسیار ظریف ، سبک و خوش تن  باشد. همانطور که می دانید این  نوع از پارچه همیشه به روز می باشد که باعث شده در صنعت مد در هرزمانی از پارچه‌های سطح بالا  و مدرن به حساب بیاید. رنگ نسکافه ای این کت در ایجاد زیبایی استایل شما بسیار مطمئن و قابل اعتماد می باشد.این رنگ جدی ، اصیل و گرم باعث می شود شما زیباتر از همیشه  به نظر برسید و در دید دیگران پر قدرت و بالغ جلوه کنید. این کت شکیل و ساده در یک رنگ نسکافه ای تیره و در دو قد ۸۰ سانتی متر و ۹۰ سانتی متر برای شما در نظر گرفته شده است .سایز بندی این کت جذاب  در ۳ سایز smal، سایز ۱ و سایز ۲ می باشد.