کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

حراج!

کت کرپ یقه انگلیسی مدل یونیک - پنککی

کد محصول Ckuniquedarkcream دسته بندی ,
مدل کت راسته و ازاد است و اندامی و فیت نیست -‌بدون پنس و گودی کمر ‌- بدون اِپُل
همراه کمربند
‌جنس : کرپ خارجی کیفیت A
لمینیت کامل ‌توسط دستگاه ‌
رنگ کرم تیره (پنککی)
حتما قبل از انتخاب سایز به به صفحه راهنمای سایز ، بخش “کتها “مراجعه کنید.
راهنمای انتخاب سایز

blank

توجه : اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد

  راهنمای سایز و اندازه کت ها (به نام سایز اکتفا نشود . حتما اندازه گیری کنید)
قد سایز اندازه
قد ۹۰/۸۰ S دور سینه ۹۵ ،دور باسن ۹۸، دور بازو ۳۶
قد ۹۰/۸۰ ۱ دور سینه ۱۰۰ ،دور باسن ۱۰۴، دور بازو ۳۸
قد۹۰/۸۰ ۲ دور سینه ۱۰۶ ،دور باسن ۱۱۰، دور بازو ۴۳

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

600,000 تومان

تنظیم مجدد

توضیحات محصول

کت کرپ یقه انگلیسی مدل یونیک – پنککی طراحی شده برای بانوان شامل طیفی است  که در مجموعه کالکشن های بهار و تابستان یا پاییز و زمستان لباس زنانه قرار می گیرند. از طرح های اصلی گرفته تا ساختارهای مختلف متریالی از محصولات برش خورده خاص تا جزئیات با دقت طراحی شده همه در قالب مدل های مختلف کت تولید گشته و به بازار عرضه می گردند.

از جمله کت ها با رنگ بندی و استایل خاص می توان به کت کرپ یقه انگلیسی مدل یونیک – پنککی اشاره کرد که جایگزین های مناسب برای همه سلیقه ها و سبک ها برای دست یابی به استایلی شیک و جذاب است. با اینحال کت هایی که در دسته کالکشن های بهار و تابستان قرار می گیرند، از پارچه نازک و قابل تنفس برخوردارند تا قابلیت استفاده در فصل بهار یا حتی تابستان را داشته باشند.

مشخصات کت کرپ یقه انگلیسی مدل یونیک – پنککی

این کت کرب یقه انگلیسی از پارچه جنس کرپ ساخته شده است و جالب اینکه پارچه کرب یک پارچه لوکس و سنتی است که در ضخامت های مختلفی از نازک و سبک تا ضخیم و سنگین تولید می گردد. پارچه مورد استفاده در کت کرب یقه انگلیسی از نوع کرپ نسبتا نازک و سبک درجه یک خارجی است که آن را میتوان در بهار و تابستان استفاده کنید.

و اما طراحی یقه انگلیسی این کت باعث می شود تا نگاه ها را بیشتر به شانه ها جلب کند. مدل کت راسته و آزاد است که چون اندامی و فیت نیست حس راحتی به شما می بخشد. این کت به همراه کمربند است و چه با کمربند یا بدون آن نیز ست شده و پوشیده می شود.

کتی منحصر به فرد برای میهمانی ها و دورهمی های شبانه (چی بپوشم)

کت کرب یقه انگلیسی دارای رنگ کرم تیره (پنککی) است که رنگی گرم و خنثی دارد به همین سبب می توان آن را با غالب رنگ ها از جمله رنگ هایی چون سفید، شیری، صورتی، قهوه ای، آبی روشن و تیره و… ست کرد. مثلا ست آن با شلوار جین آبی کمرنگ یا شلوار کتان شیری در کنار پیراهن سفید با طرح های ظریف به همراه یک کیف دوشی مشکی کوچک می تواند استایل شیک و جذابی برای خانم ها ایجاد کند.

در طراحی کت کرب یقه انگلیسی مدل یونیک – پنککی از دو جیب و دو دکمه کاربردی و دو دکمه نما استفاده شده است و  ساختاری بدون پنس و گودی کمر و اپل دارد. این طراحی و ساختار در کنار آنچه که از ویژگی های این کت برشمردیم باعث می شود که تن خور راحت و آزادی داشته باشد و برای استفاده های روزمره یا استایل های کژوال و مهمانی ها مناسب باشد.