کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

پالتو فوتر کوتاه بلانکا

جنس :فوترitalyدرجه یک ، آستردار

قسمت جلوی لباس لمینیت شده

رنگ کرم روشن

قد ۸۵

بسیار سبک و راحت ، مناسب پاییز و زمستان

جیبهای کاربردی
مقداری فون

( عکسها در نورهای مختلف در روز و‌نور طبیعی گرفته شدند ، برای دیدن‌ ویدئوی محصولات به پیج‌اینستاگرام‌ ما مراجعه کنید )

طبق تایم سفارشی

راهنمای انتخاب سایز

blank

توجه : اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است
یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد

 

راهنمای سایز و اندازه پالتو بلانکا (به نام سایز اکتفا نشود . حتما اندازه گیری کنید)

سایزدور سینهدور باسن
1100108
2104112

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

840,000 تومان

تنظیم مجدد

توضیحات محصول

پالتوها لباس های ضخیم پارچه ای از دسته کالکشن پاییز و زمستان هستند که بر روی لباس های فصل سرد پوشیده می شوند. از اینرو یکی از بهترین لباس های موجود برای محافظت از سرما به حساب می آیند. طراحی آنها نیز به سه شکل پالتوهای بلند، کوتاه و متوسط است که معمولا پالتوهای بلند تا زیر زانو و پالتوهای کوتاه تا بالای زانو امتداد دارند. اصولا پالتوهای بلند برای خانم های قد بلند و لاغر ایده آل تر هستند اما به اندازه پالتوهای کوتاه یا متوسط کاربردی نیستند.

چراکه زنان پویا و فعال ممکن است در راه رفتن و فعالیت با پالتوهای بلند زیاد راحت نباشند اما پالتوهای کوتاه یا متوسط راحتی تحرک را برای آنها به همراه خواهد داشت. از جمله پالتو فوتر کوتاه بلانکا که با طراحی شیک و جذاب خود به یکی از پالتوهای محبوب بانوان بدل گشته است.

در تولید پالتو فوتر کوتاه بلانکا از پارچه جنس فوتر استفاده شده است که در حقیقت از پشم گوسفند تهیه می شود و همان پارچه نمدی خودمان است با این تفاوت که در کشور ایتالیا و با توجه به استانداردهای درجه یک این کشور تولید گشته است و کیفیت بالایی دارد.

قسمت جلویی پالتو فوتر کوتاه بلانکا لمینیت شده است و پالتو دارای آستر است که همین به گرمابخشی آن افزوده است. همچنین در طراحی آن، جیب های کاربردی و مقداری فون وجود دارد و قد آن ۸۵ سانتیمتر است. پالتو فوتر کوتاه بلانکا در تن نیز بسیار راحت و سبک است.

به علاوه پالتو فوتر کوتاه بلانکا دارای رنگ کرم روشن است که جزو رنگ های خنثی است و می تواند سازگاری بیشتری را در ترکیب با انواع لباس ها در رنگ بندی های متنوع فراهم آورد.

مثلا می توان آن را با بلوز طوسی یا شلوار سرمه ای و بلوز مشکی پوشید. با شال سبز و جین آبی نیز ترکیب خوبی ایجاد خواهد کرد. همچنین استفاده از اکسسوری هایی چون کیف دستی یا دوشی قهوه ای نیز به شیکی و جذابیت استایل شما خواهد افزود.