کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

هودی دونخ مشکی

کد محصول black2threadhoodie دسته بندی , Tag

رنگ مشکی

جنس : تمام پنبه پشت حوله ایی ، دونخ
سبُک- کلاهدار
 مناسب پائیز و زمستان

unisex ( زنانه / مردانه )

سایز 1
عرض هودی 54 سانتی متر
قد آستین 59 سانتی متر
قد هودی 64 سانتی متر

سایز 2
عرض هودی 56 سانتی متر
قد آستین 61 سانتی متر
قد هودی 68 سانتی متر

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

449,000 تومان

تنظیم مجدد

توضیحات محصول

هودی زنانه مشکی یک گرمکن یا ژاکت دارای کلاه با طراحی به سبک کلاسیک است که بدون شک میتوان گفت که هر خانوم شیک پوشی یکی از آنرا در کمد لباس خود دارد و در فصل پاییز به دلیل ست شدن با هر شلواری از  آن استفاده میکند .

این هودی زنانه مشکی دوخته شده از جنس تمام پنبه پشت حوله ای با دوخت استاندارد  گرمابخش بانوان در پاییز و زمستان است ،که با خیال راحت میتوانید آنرا بارها شست و شو کنید و ازپوشیدن آن لذت ببرید . ما این تضمین را به شما میدهیم هودی زنانه مشکی هیچگونه آبرفتی در زمان شست و شو ندارد و رنگ آن در صورتی که از مواد شوینده غیر استاندارد استفاده نکنید باهر بار شست و شو مثل روز اول شود .

هودی زنانه مشکی در دو سایز (قد ۶۴، عرض ۵۴، طول آستین ۵۹) و (قد ۶۸، عرض ۵۶، طول آستین ۶۱) عرضه می شود. سابقه استفاده از هودی زنانه طولانی است و تاریخچه استفاده از آن به کشیش های اروپای قرون وسطی می رسد. با این حال محبوبیت یافتن آنها با ظهور فرهنگ پاپ در دهه هفتاد شکل گرفت و امروز یکی از پوشاک مد امروزی محسوب می گردند. ازاین هودی می توانید به عنوان یک لایه محافظ اضافی در زیر کت یا کاپشن استفاده کنید .