کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

شال آوا

کد محصول Avashawl00 دسته بندی

جنس : نخی تار و پودی

خنک و سبک
لیز و سُر نیست
مناسب بهار و تابستان
ابعاد ۲ در ۷۰

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

149,000 تومان

عدم موجودی

توضیحات محصول

شال های زنانه آنچنان محبوب و پرطرفدار هستند که هر کدام از بانوان در کمد لباس های خود چندتایی از آنها را دارند. آنها در قالب یک اکسسوری شیک و زیبا عمل می کنند و نقش مکملی مهم برای لباس های زنانه دارند.

همچنین آنها ممکن است با توجه به مکان و هدف استفاده متفاوت از هم باشند. این تفاوت می تواند در جنس پارچه ساخت یا طرح و رنگ آن و حتی ابعاد شال باشد. از این‌رو نخ و پارچه های به کار رفته در تولید شال و سپس معیارهایی مانند اندازه و طرح نقش بسته بر روی شال، محدوده استفاده از آن را مشخص می کند. از جمله شال آوا که با بهره مندی از طرح و نقشی رنگارنگ با الهام از طبیعت قادر است سبک و استایل جذابی به بانوان ببخشد.

در واقع وقتی بانوان قرار است شالی برای استفاده در بهار و تابستان انتخاب کنند به اولین چیزی که فکر می کنند، خنک و سبک بودن شال است که این میسر نمی شود مگر اینکه شال جنسی از پارچه های الیاف طبیعی یا در ترکیب با الیاف طبیعی داشته باشد.

در این خصوص شال آوا با برخورداری از جنس نخ تار و پودی این اطمینان را به شما می دهد که برای استفاده در فصل بهار و تابستان خنک باشد و باعث ایجاد تعریق نشود. همچنین شال های نخی غالبا بخاطر ویژگی های جنس خود سر و لیز نیستند که این به محبوبیت آنها از جمله شال آوا در میان بانوان می افزاید. همچنین شال آوا در اندازه ۲ متر در ۷۰ سانتیمتر تولید می گردد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “شال آوا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.