کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کت Darling (توناژ نسکافه ای)

جنس : ژاکارد نخ پنبه درجه یک

لمینیت کامل شده

مدل  راسته و آزاد بدون پنس و گودی کمر

دکمه نما، اپُل دارد ، فری سایز ( سایز ۳۶ تا حدود ۴۲)

قد ۸۰

دور سینه کت بدون روی همگرد جلو ۱۰۲ سانتی متر

دور باسن کت بدون روی همگرد جلو ۱۰۶ سانتی متر

دور بازو ۳۷

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

849,000 تومان

قابل سفارش

توضیحات محصول

کت ها یکی از جاودانه ترین لباس هایی هستند که همه حداقل سالی یک بار و اغلب در طول یک فصل بارها می‌پوشند. آنها وقتی به درستی ترکیب شوند هر کسی را که به آنها نگاه می کند، مجذوب خود خواهند کرد. انواع مدل های کت زنانه این پتانسیل را دارند که همچون ستاره ای در ترکیب و استایل شما تفاوت ایجاد کرده و بدرخشند. با اینحال وقتی از دسته کالکشن بهار و تابستان قصد انتخاب کت مورد نظر خود را دارید، یعنی اینکه به دنبال محصولی هستید که سبک و خنک باشد تا راحتی استفاده در فصول گرم و معتدل را برای شما به همراه آورد. اصولا کت های کالکشن بهار و تابستان همچون کت Darling (توناژ نسکافه ای) از جنس پارچه های قابل تنفس با الیاف طبیعی یا در ترکیب با الیاف طبیعی تولید می گردند که سبک و خنک هستند و باعث تعریق نمی گردند.

مشخصات کت Darling (توناژ نسکافه ای)

جنس پارچه کت Darling نیز از ژاکارد نخ پنبه درجه یک است. پارچه های ژاکارد در بافت خود دارای طرح هستند. یعنی اینکه به هنگام تولید، بافت آنها به صورت طرح دار است نه اینکه طرح بر روی آنها چاپ یا گلدوزی شده باشد. حال این پارچه را در نظر بگیرید که به لحاظ بصری به واسطه وجود طرح در بافت خود تا چه اندازه ظریف و زیبا است که وقتی از الیاف پنبه درجه یک تولید شده باشد، به خاطر تنفس پذیر بودن پارچه تولید شده از آن که در برابر جریان هوا نفوذپذیر است، بسیار خنک بوده و مناسب استفاده در فصل بهار و تابستان خواهد بود.

لذا این طرح و ساختار پارچه می تواند یک انتخاب ایده آل برای بانوانی باشد که به دنبال یک کت شیک و ظریف برای استفاده در ترکیب و استایل های بهار و تابستان هستند. همچنین ساختار طراحی کت Darling (توناژ نسکافه ای) مدل راسته و آزاد و بدون پنس و گودی کمر است که لمینت کامل شده است. به علاوه دکمه ها به صورت نما و دارای اُپل است. ابعاد و اندازه این کت به صورت فری سایز با قد ۸۰ سانتیمتر می باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کت Darling (توناژ نسکافه ای)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توجه : اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است
یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد

 

راهنمای سایز و اندازه کت ها (به نام سایز اکتفا نشود . حتما اندازه گیری کنید)

قدسایزاندازه
قد ۹۰/۸۰Sدور سینه 96 ،دور باسن ۹۸، دور بازو ۳۶
قد ۹۰/۸۰۱دور سینه ۱۰۰ ،دور باسن ۱۰۴، دور بازو ۳۸
قد۹۰/۸۰۲دور سینه ۱۰۶ ،دور باسن ۱۱۰، دور بازو ۴1
قد۹۰/۸۰3 دور سینه ۱10 ،دور باسن ۱۱4، دور بازو ۴2
قد۹۰/۸۰xsدور سینه 94 ،دور باسن 96، دور بازو 34