کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

حراج!

کت پشمی چهارخانه Forest

کد محصول N/A دسته بندی ,

مدل : کت یقه انگلیسی چهارخونه – تنخور راسته بدون پنس و گودی کمر – دو جیب در پهلو و دکمه های کاربردی – بدون اپُل
جنس : پشمی – استردار و لایی شده توسط دستگاه

خطوط تم رنگی سبز دارد

حتما قبل از ثبت سفارش برای انتخاب سایز به صفحه راهنمای سایز ( بخش کت ها ) مراجعه کنید .
اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه لباس بعد از دوخت و با دکمه بسته میباشد .

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

695,000 تومان

تنظیم مجدد

توضیحات محصول

از آنجایی که کت ها با توجه به فصل پوشیده می شوند، ترکیب ها با یکدیگر متفاوت است. به عنوان مثال کت های پشمی یا مخملی هم مناسب ترکیب های زمستانی هستند و هم ‌نیاز به گرم شدن را برآورده می کنند. بنابراین آنها جزو پوشاک محبوب ترکیب های زمستانی هستند.

اصولا کت ها برای خانم ها یک ضرورت محسوب می شوند و اگر با استفاده از کت یک ترکیب درست ایجاد کنند، یک استایل منحصر به فرد و جذاب خواهند داشت. از جمله کت های جذاب و منحصر به فرد که می تواند تفاوت چشمگیری در تیپ و استایل بانوان ایجاد کند، کت پشمی چهارخانه Forest  است که در دسته کالکشن پاییز و زمستان قرار می گیرد.

و اما ساختار طراحی کت پشمی چهارخانه Forest  به صورت یقه انگلیسی با تنخور راسته و بدون پنس و گودی کمر است. همچنین برای آن اپل در نظر گرفته نشده است و دو جیب در پهلو دارد و از دکمه های کاربردی برخوردار است که می توانید کت را از جلو ببندید.

این کت دارای طرحی چهارخانه با خطوط تم رنگی سبز است که با تیپ و استایل های کمی رسمی سازگارتر است. اصولا وقتی یک کت چهارخانه انتخاب می شود می بایست در ترکیب با لباس های ساده و بدون طرح با رنگ بندی های یکدست استفاده شود. مثلا کت پشمی چهارخانه Forest را می توان با پولیورهای یقه اسکی دارای رنگ سفید یا نود ست کرد و به تیپ و استایل جذاب و زیبایی رسید.

همچنین جنس کت پشمی چهارخانه Forest همانطور که از عنوان آن نیز پیداست از پارچه پشمی است. اصولا جنس پارچه پشمی، گرم و لطیف است و پوششی مناسب برای فصول سرد سال چون پاییز و زمستان محسوب می گردد. در گذشته پوشاک پشمی را تنها بزرگان و اشراف اجازه استفاده داشتند، اما امروز پوشاکی که از جنس پشم ساخته می شوند را عموم مردم استفاده می کنند.

منتها نکته ای که در استفاده از پوشاک پشمی باید بدان دقت کنید این است که پشم در تماس مستقیم با پوست نباشد. از اینرو در کت پشمی چهارخانه Forest از آستر استفاده شده است و توسط دستگاه لایی شده است.

لذا با پوست تماس مستقیم نخواهد داشت. علت اینکه برای پوشاک کالکشن پاییز و زمستان، جنس پشم ترجیح داده می شود به این علت است که پارچه های پشمی بیشتر از بقیه پارچه ها رطوبت هوا را می گیرند و بدن را گرم نگه می دارند.

 

1 دیدگاه برای کت پشمی چهارخانه Forest

  1. رویا

    خیلی تو تن قشنگ وایمیسته
    من راضی بودم
    خیلی ممنون نگارجون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توجه : اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است
یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد

 

راهنمای سایز و اندازه کت ها (به نام سایز اکتفا نشود . حتما اندازه گیری کنید)

قدسایزاندازه
قد ۹۰/۸۰Sدور سینه 96 ،دور باسن ۹۸، دور بازو ۳۶
قد ۹۰/۸۰۱دور سینه ۱۰۰ ،دور باسن ۱۰۴، دور بازو ۳۸
قد۹۰/۸۰۲دور سینه ۱۰۶ ،دور باسن ۱۱۰، دور بازو ۴1
قد۹۰/۸۰3 دور سینه ۱10 ،دور باسن ۱۱4، دور بازو ۴2
قد۹۰/۸۰xsدور سینه 94 ،دور باسن 96، دور بازو 34