کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

کت پشمی جناغی ( قهوه ایی)

کد محصول N/A دسته بندی ,
مدل : کت یقه انگلیسی طرح جناغی – تنخور راسته بدون پنس و گودی کمر – دو جیب در پهلو و دکمه های کاربردی – بدون اپُل
جنس : پشمی – استردار و لایی شده توسط دستگاه
حتما قبل از ثبت سفارش برای انتخاب سایز به صفحه راهنمای سایز  ( بخش کت ها )  مراجعه کنید .
اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه لباس بعد از دوخت و با دکمه بسته میباشد .

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

795,000 تومان

تنظیم مجدد

توضیحات محصول

ممکن است در نگاه اول به نظر برسد که کت های زنانه برای یک تیپ و استایل اسپرت طراحی شده اند، اما در واقع چنین نیست و این لباس کاملا همه کاره است. می توان آن را برای محل کار، پیاده روی، قرار ملاقات و حتی در یک جلسه پوشید. همچنین کت های زنانه بر اساس فصل مورد استفاده با یکدیگر  متفاوت هستند.

مثلا کت های مناسب فصل تابستان از پارچه های نازک تر و خنک تر تهیه می شوند و کت های مناسب فصل زمستان از پارچه های ضخیم و گرم تر بهره می برند. به علاوه کت های پشمی پاییزی کوتاه تر از کت های پشمی زمستانی هستند. اصولا کت های پشمی از جمله کت پشمی جناغی (قهوه ای) محافظت خوبی در برابر سرما ایجاد مي کنند. این کت از دسته کت های پشمی کالکشن زمستان و پاییز است که دارای طرح جناغی با یقه انگلیسی است.

طرح جناغی به شکل زیگزاگ مورب و پی در پی است که معمولا برای پوشاک زمستانی چون پالتو و کت از جنس پشم استفاده می شود. لذا با توجه به اینکه معمولا پوشاک زمستانی از رنگ بندی های تیره برخوردار هستند، این طرح می تواند جذابیت ویژه ای در این دست از پوشاک ایجاد نماید. همچنین ساختار طراحی کت پشمی جناغی (قهوه ای) به صورت تنخور راسته بدون پنس و گودی کمر است.

دارای دکمه های کاربردی و دو جیب در پهلوهای خود است. به علاوه برای این کت اُپل در نظر گرفته نشده اما با توجه به لزوم عدم تماس مستقیم پارچه پشم با پوست، آستر دار است و توسط دستگاه لایی شده است. کت پشمی جناغی (قهوه ای) در واقع یک کت پشمی واقعا شیک و جذاب است که در عین حال که گرم است، در تن راحت و کاربردی است.

اصولا کت های پشمی همچون کت پشمی جناغی (قهوه ای) به دلیلی سادگی و ظرافت، آزادی و راحتی پوشیدن، علاقه و توجه غالب بانوان را به خود جلب می کنند و در کمد لباس بسیاری از انها ترجیح داده می شوند. جنس پشم یکی از بهترین مواد و متریال ها برای پوشاک زمستانی است و می تواند بهترین محافظت در برابر سرما ایجاد کند.

ضمن اینکه وقتی این پارچه برای دوخت یک محصول ظریف زنانه چون کت مورد استفاده قرار می گیرد، ظرافت را با گرمابخشی همراه می سازد. به علاوه رنگ قهوه ای این کت پشمی در دسته رنگ های خنثی قرار می گیرد و می توان آن را با طیف رنگ های بیشتری اعم از مشکی و سفید، آبی، زرد، زرشکی و قرمز و… ست کرد.

 

2 دیدگاه برای کت پشمی جناغی ( قهوه ایی)

  1. زهرا سهرابی

    از نظر کیفیت عالی

  2. زهرا سهرابی

    کت های زیبا و با مرغوب

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توجه : اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است
یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد

 

راهنمای سایز و اندازه کت ها (به نام سایز اکتفا نشود . حتما اندازه گیری کنید)

قدسایزاندازه
قد ۹۰/۸۰Sدور سینه 96 ،دور باسن ۹۸، دور بازو ۳۶
قد ۹۰/۸۰۱دور سینه ۱۰۰ ،دور باسن ۱۰۴، دور بازو ۳۸
قد۹۰/۸۰۲دور سینه ۱۰۶ ،دور باسن ۱۱۰، دور بازو ۴1
قد۹۰/۸۰3 دور سینه ۱10 ،دور باسن ۱۱4، دور بازو ۴2
قد۹۰/۸۰xsدور سینه 94 ،دور باسن 96، دور بازو 34