کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

حراج!

کت فوتر شتری winter

کد محصول N/A دسته بندی ,

پالتو کتی یقه انگلیسی – تنخور راسته ، بدون پنس و گودی کمر -دو جیب پهلو قابل استفاده – بدون اِپُل – آستردار – پشت درز دارد
جنس : فوترکوبیده
قابل استفاده در روزهای سرد سال، زمستان و پائیز
نحوه انتخاب سایز: حتما برای انتخاب سایز به صفحه راهنمای سایز کتها مراجعه کنید. جدول سایز بندی و تنخور لباس هر برند (و همچنین برند نگار ندائی ) با برندهای دیگری متفاوت است به همین دلیل چک کردن دقیق اندازه ها در انتخاب سایز اهمیت زیادی دارد.

تایم سفارشی

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

690,000 تومان

تنظیم مجدد

توضیحات محصول

پوشاک نیاز هر فردی است اما امروزه این وضعیت از حد ضرورت فراتر رفته و به شکل ابزاری برای ایجاد تیپ و استایل های مختلف در آمده است. به خصوص خانم ها که از مدل های متنوع پوشاک از جمله کت برای تکمیل ترکیب روزانه خود بهره می برند. اصولا محصولاتی که ترکیبی از قطعات مکمل هستند و با طرح های مختلف ارائه می شوند، به شما کمک می کنند تا سبک خود را در محل کار یا زندگی روزمره تکمیل کنید.

از اینرو کت های زنانه انواع مختلفی دارند و برای همه فصول طراحی می شوند. از جمله در فصل زمستان که این دست از کت ها از جنس پارچه های گرم چون پشم، چرم، مخمل و…تهیه می گردند. کت فوتر شتری winter نیز یک کت زنانه شیک و زیبا از جنس پشم فوتر است که می تواند در هوای سرد، محافظت خوبی برای بدن ایجاد کند.

ساختار طراحی کت فوتر شتری winter به صورت تنخور راسته با یقه انگلیسی است که در پشت خود درز دارد و همچنین فاقد پنس،گودی کمر،اپل و آستردار است. این کت به مانند بسیاری از کت های مناسب فصل سرد دارای دو جیب قابل استفاده در پهلوهای خود و دکمه های کاربردی است.

اما آنچه این کت بسیار زیبا و جذاب و در عین حال گرم را در بین بانوان محبوب می گرداند، جنس فوتر آن است که معمولا نوعی پشم به دست آمده از پشم بهاره گوسفند است. پارچه فوتر نام خود را از زبان فرانسوی اقتباس کرده است که در ایران به آن پارچه نمدی گفته می شود.

همچنین برای دست یابی به ظاهری جذاب و متفاوت، جنس پارچه این کت از فوتر کوبیده تهیه شده است که با توجه به رنگ شتری آن، ظاهری چشمگیر بدان بخشیده است. اصولا رنگ شتری مناسب همه سلیقه ها است چراکه می توان آن را با طیف رنگ های بسیاری ترکیب کرد. بانوان خوش پوش و خوش سلیقه نیز به پوشاکی که به لحاظ رنگ بندی برای آنها محدودیت کمی ایجاد کند، به شدت علاقه مند هستند. چون می توانند  ترکیب و استایل های متنوعی ایجاد کنند.

در واقع رنگ شتری این کت از دسته رنگ های خنثی است که در صورت ست کردن آن با پوشاک دارای رنگ های گرم به ترکیبی درخشان و چشمگیر دست می یابید. به علاوه ست کردن کت فوتر شتری winter  با شلوار یا پلیور و ژاکتی که از رنگی کاملا متفاوت برخوردار هستند، استایلی شیک و جذاب ایجاد می کند.

1 دیدگاه برای کت فوتر شتری winter

  1. آیدا (مالک تایید شده)

    کیفیت و دوخت عالی
    فوق‌العاده خوش ایست

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توجه : اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است
یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد

 

راهنمای سایز و اندازه کت ها (به نام سایز اکتفا نشود . حتما اندازه گیری کنید)

قدسایزاندازه
قد ۹۰/۸۰Sدور سینه 96 ،دور باسن ۹۸، دور بازو ۳۶
قد ۹۰/۸۰۱دور سینه ۱۰۰ ،دور باسن ۱۰۴، دور بازو ۳۸
قد۹۰/۸۰۲دور سینه ۱۰۶ ،دور باسن ۱۱۰، دور بازو ۴1
قد۹۰/۸۰3 دور سینه ۱10 ،دور باسن ۱۱4، دور بازو ۴2
قد۹۰/۸۰xsدور سینه 94 ،دور باسن 96، دور بازو 34