پالتو کتی wiki ( بلند)‎‎

کد محصول N/A دسته بندی ,
  • مدل: کت یقه انگلیسی – تنخور راسته ، بدون پنس و گودی کمر -پشت برشدار -دو جیب پهلو قابل استفاده –  اِپُل دارد – آستردار
  • جنس : فوترکوبیده
  • فصول قابل استفاده :پاییز و زمستان
  • نحوه انتخاب سایز:حتما برای انتخاب سایز به صفحه راهنمای سایز  ،  قسمت جداول کتها مراجعه کنید. جدول سایز بندی و تنخور لباس هر برند (و همچنین برند نگار ندائی ) با برندهای دیگری متفاوت است به همین دلیل چک کردن دقیق اندازه ها در انتخاب سایز  اهمیت زیادی دارد. توجه فرمایید که اندازه های نوشته شده در جداول سایز در صفحه راهنمای سایز ، اندازه ی دوخته شده ی کت با دکمه های بسته است . مسلما با باز بودن دکمه و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما آزادتر خواهد بود .
    بعد از چک کردن دقیق اندازه ها در جداول سایز ، سایز و قد  مورد نظر خود را انتخاب کنید .

قیمت محصول :

۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

پالتو کتی wiki ( بلند)‎‎ دارای جنس فوترکوبیده میباشد. جنس پارچه و طرح ساده و شیک این پالتو هیچ وقت از مد نمی افتد. اگر به دنبال استایل خاصی هستید به یاد داشته باشید که این پالتو خوش دوخت طرح wiki قادر است از ظاهر معمولی شمایک استایل کم نظیر بسازد.پالتو کتی wiki ( بلند) با این طرح از پارچه همواره جزء پالتو های کلاسیک و به روز می باشد و دارای بافت مقاوم و مستحکمی است.

همانطور که میدانید استایل کلاسیک یکی از پرطرفدارترین ها برای فصل سرما می باشد.آستر و لایه این پالتو  باعث گرما و خوش ایست تر شدن این کت شده است. تنخور راسته ،برش بدون پنس پالتو کتی wiki باعث نشان ندادن برجستگی ها و ایرادات اندام میشود.

پالتو کتی wiki ( بلند) را تقریباً می‌توان با همه رنگها ست کرد و استایل شیک و کلاسیکی را خلق کرد. دو جیب قرار گرفته در پهلوهای این کت هم کارایی و هم زیبایی ویژه‌ای به آن داده است.دکمه های قرار گرفته  روی این کت بسیار خوش جلوه و کاربردی می باشد.همچنین این کت از پرفروش ترین های امسال بوده است.

توضیحات تکمیلی

قد

110cm

سایز

Small, Size 1, Size 2

توجه :

اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است.
یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد.
لباسها توسط دوزنده دوخته میشود یقینا تفاوت یک الی دو سانت در اندازه ها پس از دوخت طبیعی است.

سایز s
110cm
دور سینه ۹۶ ،دور باسن ۹۸، دور بازو ۳۶
سایز ۱
110cm
دور سینه ۱۰۰ ،دور باسن ۱۰۴، دور بازو ۳۸
سایز ۲
110cm
دور سینه ۱۰۶ ،دور باسن ۱۱۰، دور بازو ۴۱