جستجو
Close this search box.

پالتو فوتر Riva‎‎ (قد کوتاه)

مدل: آزاد فری سایز – تنخور راسته ، بدون پنس و گودی کمر – مدل آستین رگلان – دو جیب پهلو قابل استفاده – آستر دار
جنس : فوتر
پاییز زمستانه

 

قیمت اصلی ۱,۵۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان است.

توضیحات

پارچه فوتر از دسته پارچه های ضخیم و مقاوم زمستانی محسوب میشود که به علت سبکی اما در عین حال گرمای بالایی که دارد میتواند بسیار کاربردی باشد. پالتو فوتر riva  از قطعه پوشاک زنانه ایست که میتواند در میان البسه شما بسیار زیبا جلوه کند. قواره و بر این پالتو برای بانوان جوان و نوجوان بسیار مناسب میباشد و برای تمامی استایل های کلاسیک و شیک زنانه کاربرد دارد. رنگ مشکی پالتو فوتر ما باعث میشود تا در فصل سرد سال این پالتو نور و گرمای خورشید را بیشتر جذب کند و بتواند تاثیر بسزایی بر گرم نگهداشتن شما داشته باشد.

ترکیب پالتو فوتر riva با یک زیره سفید رنگ زیباترین ست زمستانه زنانه را میسازد. پالتو جیب دارد riva  با داشتن دو جیب کاربردی در هر دو سمت خود فضایی مناسب جهت نگهداشتن وسایل ریزو ضروری شما پدید آورده است.

پالتو ریوا از دسته پالتو آستردار به شمار میرود و از ورود باد به داخل خود جلوگیری میکند، همچنین مدل آستین این پالتو رگلان است که طبق بروزترین مد های پالتو در فشن شو ها در نظر گرفته شده و باب میل بانوان جوان ایرانی خواهد بود. گالتو پارچه فوتر RIVA  پالتویی ساده اما بسیار شیک است.

در فکر ساخت یک استایل و ست شیک و زنانه زمستانی برای خود میگردید؟ پالتو فوتر راه حل شماست، در عین حفظ گرمای بدن خود، زیبایی را همراه داشته باشید.

توضیحات تکمیلی

قد

85cm, 115cm

سایز

فری سایز

Please select listing to show.
فری سایز
قد 85
دورسینه ۱۰۰ دورباسن ۱۰۸
تصویر راهنمای سایز

مشتری گرامی لطفا به حروف سایز یا اعداد نوشه شده در صفحه اکتفا نکنید و حتما خودتان هم اندازه گیری کنید.

برای اندازه گیری از متر و نه خطکش با واحد سانتی متر استفاده کنید. اندازه ها را فیت بدن و دقیق گرفته و از گذاشتن فاصله میان متر و بدن خودداری کنید.

میزان کشش متر به مقداری باشد که نه شل باشد و بیفتد و نه سفت و تنگ باشد.

اندازه های گرفته شده را با جدول سایز مقایسه کنید. میزان تفاوت اندازه های شما با جدول سایز میزان آزادی کار روی بدن شماست.

(( برای نتیجه گیری بهتر حتما از شخص دیگری بخواهید که اندازه گیری را برایتان انجام دهد ))

شماره 1دور سینه

 متر از برجسته ترین قسمت عبور کند.

شماره 2 دور کمر

 گود ترین قسمت کمر که حدودا در ناحیه آرنج است.

شماره 3 دور باسن

دور بزرگترین قسمت باسن یا به اصطلاح باسن بزرگ

شماره 4 دور بازو

تصویر راهنمای سایز
تصویر راهنمای سایز

قد لباس : (( متر را روی سرشانه در نزدیک ترین ناحیه به گردن بگذارید و سعی کنید تا از روی سینه عبور کند ))

قد شلوار و دامن : (( از پهلوی بدن و گودی کمر که حدودا در نایحه آرنج است سر سانتی متر را گذاشته و تا پایین قد را اندازه بزنید )) 

مشتریان عزیز

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 1 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.