مینی اسکارف طرح اسب

دسته بندی

جنس : نخی

ابعاد ۷۳ در ۷۳

سر و‌لیز نیست

خنک بهار تابستانه

قیمت محصول :

۷۵,۰۰۰ تومان

ناموجود

توضیحات

این یک حقیقت میباشد که روحیه زیباطلب بانوان، هر چیزی که از نظر آنان شیک و زیبا به نظر برسد را انتخاب خواهد کرد. چراکه طبیعت بانوان میل به زیبایی دارد. از اینرو پوشاک و اکسسوری هایی که طراحی و ساختار زیبایی دارند، شانس زیادی برای انتخاب از سوی بانوان خواهند داشت. یکی از این محصولات اکسسوری شیک و زیبا که می توان آن را سوگلی انواع محصولات روسری دانست، مینی اسکارف ها هستند. آنها بسیار شیک و جذاب بوده و امروز به یک مد و ترند در دنیای روسریها بدل گشته اند. فرق بین روسری با مینی اسکارفها در ابعاد قواره آنها میباشد . مینی اسکارف ها بسیار کوچکتر از انواع روسری ها هستند و علت نامگذاری آنها به مینی اسکارف نیز به همین خاطر است. یکی از شیک ترین این محصولات، مینی اسکارف طرح اسب است.

مشخصات مینی اسکارف طرح اسب

مینی اسکارف طرح اسب از جنس پارچه ای نخی برخوردار است که به واسطه همین جنس ساخت نخی اش، خنک است و از آن می توان برای بهار و تابستان استفاده کرد. همچنین بخاطر قواره کوچک این روسری، نباید انتظار داشته باشید که کل سر و موهای شما را بپوشاند و از این جهت بیشتر از آنها می توان برای شرکت در مجالس و مهمانی ها یا استایل های روزمره استفاده کرد. لذا برای ست و ترکیب در استایل های رسمی و اداری مناسب نیست. هر چند استفاده از مینی اسکارف های اسب در میان بانوان عمومیت دارد، اما با اینحال بیشتر خانم های جوان اهل مد از آنها استفاده می کنند تا بتوانند استایل های بروز و مد ایجاد کنند. این مدل روسری های قواره کوچک به جهت ساختار زیبا و سازگاری با غالب استایل ها، بسیار به زنان کمک می کنند تا استایل مورد نظر خود را منعکس نمایند.

مینی اسکارف طرح اسب همچنین به خاطر طرح و نقش فوق العاده زیبایی که دارد، در هر ترکیب و استایلی خواهد درخشید. بر روی آن طرح و نقشی از یک سوارکار اسب و لوازم سوارکاری با اسب چاپ شده است. نکته جالب در طراحی منحصر به فرد مینی اسکارف طرح اسب این میباشد که در دورتادور قاب خاکستری اش، کمربند سوارکاری زنانه نقش بسته است که آن را به ترکیبی شیک و جذاب از طرح و نقش بدل نموده است.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مینی اسکارف طرح اسب”
هیچ داده ای یافت نشد