مینی اسکارف خالدار زنجیردار

جنس : نخی

ابعاد ۷۳ در ۷۳

سر و‌لیز نیست

خنک بهار تابستانه

قیمت محصول :

۷۵,۰۰۰ تومان

ناموجود

توضیحات

خانم ها برای مد و پوشاک اهمیت زیادی قائل هستند و از هر چیزی که به آنها در جهت ایجاد ترکیب و استایل های شیک و جذاب کمک کند، استقبال میکنند. بخصوص که اگر آن چیز از دسته روسری ها باشد و آنها هر روز به عنوان پوشش حجاب از آن استفاده کنند. امروز دسته ای از روسری ها که مینی اسکارف نامیده میشود به بازار آمده اند که با طراحی شیک و زیبایی که دارند، به ترکیب و استایل های زنانه، طراوت و شادابی میبخشند. و شاید بخاطر همین میباشد که خانمهای جوان از طرفداران پروپاقرص این دست از محصولات هستند. این مینی اسکارف زنجیردار همان روسری هایی هستند منتها با قواره ای بسیار کوچکتر و با باندها یا دستمال گردن هم فرق دارند. از جمله این محصولات میتوان به مینی اسکارف خالدار زنجیردار اشاره کرد که دارای طرح و نقشی جذاب و زیبا است.

مشخصات مینی اسکارف خالدار زنجیردار

یکی از مهمترین چیزهایی که بانوان در انتخاب روسری و شال از جمله انتخاب مینی اسکارف های خالدار به آن توجه میکنند، طرح و نقش روی آن و همینطور رنگ بندی میباشد. زیرا این دو میتواند نقش مهمی در ترکیب و استایل های مختلف داشته باشد. با اینحال مینی اسکارف خالدار یک روسری طرح دار با زمینه ای سفید و خالهای مشکی میباشد که ۳ قاب آن را احاطه کرده است. طرح و نقش زنجیر در قاب میانی این ۳ قاب نقش بسته است. از اینرو مینی اسکارف خالدار زنجیردار در دسته مینی اسکارفهای طرح دار شلوغ قرار میگیرد که بهتر است در ترکیب با لباس های تک رنگ و ساده یا لباسهای دارای طرح های غیر شلوغ استفاده شود تا ترکیب و استایلی جذاب ایجاد کند.

همچنین یکی از چیزهایی که در انتخاب این مینی اسکارف زنجیردار باید به آن توجه کنید، جنس پارچه ساخت آنها میباشد. زیرا مینی اسکارف خالدار زنجیردار بر روی سر محکم بسته میشوند و اگر که از جنس‌ پارچه های ساخته شده از الیاف طبیعی یا در ترکیب با آنها ساخته نشده باشند، به پوست و موی سر اجازه تنفس نمیدهند و باعث تعریق پوست یا آسیب به مو میشوند. همینطور استفاده از الیاف مصنوعی باعث ایجاد حساسیت برای پوست میگردد. لذا این مینی اسکارف خالدار زنجیردار علاوه بر طرح و نقش خاص و جذاب، جنسی از نخ دارد که بسیار خنک و با کیفیت است و سر و لیز نیست.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مینی اسکارف خالدار زنجیردار”