کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

مانتو Melanie ( توناژ طوسی )

جنس : ژاکارد نخ (بسیار سبک و خنک مناسب بهار و تابستان)
جنس اینکار اصلا ضخیم و سنگین نیست
لایی نشده
مدل آزاد و فون
آستین کیمونو

فری سایز
دور سینه مانتو :116 سانتی متر
دور باسن مانتو :124 سانتی متر
قد : 80

رنگ کار طوسی خیلی ملایم است با خطهای آبی روشن
برای دیدن رنگ دقیق به پیج اینستاگرام مراجعه کنید

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

595,000 تومان

قابل سفارش

توضیحات محصول

مانتوها از ملزومات لباس های بیرونی و مختص استفاده توسط خانم ها طراحی شده اند. همچنین این محصولات بسیار مناسب خانم هایی است که می خواهند به همان اندازه که در خانه راحت هستند، حتی در بیرون نیز راحت باشند. اصولا انتخاب مانتو شیک برای خانم ها از اهمیت استراتژیک و بصری برخوردار است. چراکه خانم ها به دنبال مانتویی هستند که بتواند علاوه بر ظرافت و زیبایی در تن راحت باشد و به تیپ و استایل مورد نظر آنها نیز بیاید. از جمله این مانتوهای راحت و فری سایز که بسیار شیک و زیبا نیز هست و طرح و مدل جذاب و ظریفی هم دارد، مانتو Melanie (توناژ طوسی) می باشد که می تواند براحتی انعکاس دهنده تیپ و استایل های خاص بانوان باشد.

با اینحال امروز پیروی از مد بسیار رایج شده است. خانم ها سعی می کنند محصولاتی را که می خرند با مد تطبیق دهند. اما هر مانتویی برای هر تیپ و اندامی مناسب نیست. لذا از آنجائیکه مانتو به عنوان پوشش حجاب استفاده می شود و یک پوشاک ضروری نیز هست، بنابراین خانم ها باید در انتخاب مانتو مد را فراموش کنند و مانتویی که مناسب خودشان است بخرند.مانتو Melanie (توناژ طوسی) نیز شاید از مانتوهای مد نباشد اما به واسطه طرح و مدل شیک و جذابی که دارد و همینطور ابعاد فری سایز خود می تواند با تیپ و استایل های بسیاری از بانوان سازگار باشد و در تن آنها در ترکیب با لباس های ديگر بدرخشد.

مشخصات مانتو Melanie (توناژ طوسی)

مانتو Melanie (توناژ طوسی) یک محصول بسیار سبک و خنک مناسب بهار و تابستان از جنس ژاکارد نخ است. این مانتو بر خلاف تصوری که از مشاهده بصری آن می شود، اصلا ضخیم و سنگین نیست. طراحی ساختار آن به صورت آستین کیمونو و مدل آزاد و فون است. همچنین لایی نشده است و در ابعاد فری سایز با قد ۸۰ سانتیمتر تولید می گردد. به علاوه رنگ مانتو Melanie (توناژ طوسی)، طوسی خیلی ملایم با خط های آبی روشن است. رنگ طوسی از دسته رنگ های خنثی است که با غالب رنگ بندی های لباس ست می شود. اما در ست با رنگ های قرمز و زرشکی یا زرد و آبی تیره و… به ترکیب و استایل زیبایی دست خواهید یافت.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مانتو Melanie ( توناژ طوسی )”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توجه : اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است
یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد.

 

راهنمای سایز و اندازه مانتوها (به نام سایز اکتفا نشود . حتما اندازه گیری کنید)

مدلقدسایزاندازه
مانتو کتی مدل یوکاقد 85فری سایزدور سینه 104 ،دور باسن 108، مناسب ۳۶ تا ۴۰/۴۲
مانتو کلودیقد 110فری سایز

دور سینه ۱۰۴ سانتی متر ، دور باسن ۱۲۶ سانتی متر ، دور بازو ۳۹ سانتی متر

فری سایز مناسب ۳۶ تا ۴۰/۴۲
( توجه : اندازه دور سینه و دور باسن با در نظر گرفتن ۶ سانتی متر روی هم گرد جلو نوشته شده است به همین دلیل این لباس در حالت جلو باز ازادی بیشتری دارد)
مانتو کوکوقد 85فری سایز

دور سینه ۱۰۴ سانتی متر ، دور باسن ۱۲۶ سانتی متر ، دور بازو 38 سانتی متر

فری سایز مناسب ۳۶ تا ۴۰/۴۲
( توجه : اندازه دور سینه و دور باسن با در نظر گرفتن ۶ سانتی متر روی هم گرد جلو نوشته شده است به همین دلیل این لباس در حالت جلو باز ازادی بیشتری دارد)
مانتو اسکایقد 85فری سایز

دور سینه ۱۰۴ سانتی متر ، دور باسن 112 سانتی متر ، دور بازو 38 سانتی متر

فری سایز مناسب ۳۶ تا ۴۰/۴۲
( توجه : اندازه دور سینه و دور باسن با در نظر گرفتن ۶ سانتی متر روی هم گرد جلو نوشته شده است به همین دلیل این لباس در حالت جلو باز ازادی بیشتری دارد)