جستجو
Close this search box.

مانتو کتی کوک‌دوزی Lily‎‎

جنس : پشت و آستین ها لینن ساده، جلو لینن گلدار کوک دوزی هندی
چروک پذیر

مناسب بهار و تابستان
برای دیدن سایز محصول به صفحه راهنمای سایز مراجعه کنید
( توجه : اندازه دور سینه و دور باسن با در نظر گرفتن رویهمگرد جلو لباس نوشته شده است به همین دلیل این لباس در حالت جلو باز ازادی بیشتری دارد)

قیمت اصلی ۱,۰۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۰۰,۰۰۰ تومان است.

توضیحات

مانتو کتی کوک دوزی شده با طرح لیلی، یکی از انتخاب‌های بسیار زیبا و شیک در دسته پوشاک زنانه است. این نوع مانتو با دوخت‌های دقیق و طرح لیلی بر روی آن، به شکلی خیره‌کننده و منحصر به‌فرد طراحی شده است.

کوک دوزی، هنری است که با دوختن طرح‌های زیبا و هنرمندانه بر روی لباس‌ها، آنها را زیباتر و جذاب‌تر می‌کند. مانتو کتی کوک دوزی شده با طرح لیلی، به دلیل جزئیات دقیق و بافت‌های هنری، به ظاهری اشرافی و بی‌نظیر می‌رسد.

این مانتو با طرح لیلی می‌تواند با رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی ترکیب شود. از رنگ‌های ملایم تا رنگ‌های جذاب و قوی، این مانتو با طرح لیلی، زنانه‌ترین جلوه را به خود می‌گیرد.

مانتو کتی کوک دوزی شده با طرح لیلی، انتخاب مناسبی برای مراسم‌ها، جشن‌ها و مهمانی‌ها است. با پوشیدن این مانتو، شما به راحتی می‌توانید در هر رویدادی حضوری ممتاز و خاص داشته باشید.

در نهایت، با انتخاب مانتو کتی کوک دوزی شده با طرح لیلی، استایل منحصر به‌فرد خود را به نمایش بگذارید و لحظات به‌یادماندنی را به همراه این مانتو تجربه کنید. این پوشاک زیبا و شیک، شما را از بین دیگران برجسته‌تر و شیک‌تر نمایش می‌دهد.

توضیحات تکمیلی

سایز

Size 1, Size 2

قد

77cm, 87cm

Please select listing to show.
سایز 1 ( M )
۷۷
دور سینه ۱۰۰ دور باسن ۱۰۴دور بازو ۳۸
سایز 2 ( L )
۸۷
دورسینه ۱۱۰ دورباسن ۱۱۴دوربازو ۴۲
تصویر راهنمای سایز

مشتری گرامی لطفا به حروف سایز یا اعداد نوشه شده در صفحه اکتفا نکنید و حتما خودتان هم اندازه گیری کنید.

برای اندازه گیری از متر و نه خطکش با واحد سانتی متر استفاده کنید. اندازه ها را فیت بدن و دقیق گرفته و از گذاشتن فاصله میان متر و بدن خودداری کنید.

میزان کشش متر به مقداری باشد که نه شل باشد و بیفتد و نه سفت و تنگ باشد.

اندازه های گرفته شده را با جدول سایز مقایسه کنید. میزان تفاوت اندازه های شما با جدول سایز میزان آزادی کار روی بدن شماست.

(( برای نتیجه گیری بهتر حتما از شخص دیگری بخواهید که اندازه گیری را برایتان انجام دهد ))

شماره 1دور سینه

 متر از برجسته ترین قسمت عبور کند.

شماره 2 دور کمر

 گود ترین قسمت کمر که حدودا در ناحیه آرنج است.

شماره 3 دور باسن

دور بزرگترین قسمت باسن یا به اصطلاح باسن بزرگ

شماره 4 دور بازو

تصویر راهنمای سایز
تصویر راهنمای سایز

قد لباس : (( متر را روی سرشانه در نزدیک ترین ناحیه به گردن بگذارید و سعی کنید تا از روی سینه عبور کند ))

قد شلوار و دامن : (( از پهلوی بدن و گودی کمر که حدودا در نایحه آرنج است سر سانتی متر را گذاشته و تا پایین قد را اندازه بزنید )) 

مشتریان عزیز

با عضویت در سایت و تکمیل پروفایل در زمان خرید از سایت به ازای هر خرید 1 درصد مبلغ خرید در کیف پول شما شارژ میشود و در خرید های بعدی میتوانید از مبلغ شاژ شده در کیف پول خود استفاده کنید.همچنین بسیاری از تخفیفات دیگر برای اعضای باشگاه مشتریان در نظر گرفته میشود که از طریق پنل کاربری اعلام میگردد.