کلیه سفارشات بالای 1میلیون تومان بصورت رایگان ارسال میشود.

مانتو ژاکارد Queen‎‎

کد محصول N/A دسته بندی ,

جنس : ژاکارد درجه یک
لمینیت شده
مدل فون آزاد- فری سایز (سایز 36 تا 42)
دور سینه مانتو : 102
دور باسن مانتو 120 (مدل فون است )
قد:۷۷ و ۸۷ حدودا

نمونه عکس ۸۷ میباشد

رنگ مشکی طرح پتینه محو

مشتریان گرامی سفارشات طی ۱۰ روز کاری آماده و سپس ارسال خواهند شد.( توجه : آیتمهایی که به صورت سفارشی ثبت میشوند طی ۲۰ روز کاری آماده خواهند شد )

قیمت محصول :

810,000 تومان

تنظیم مجدد

توضیحات محصول

مانتو جایگاهی ویژه در میان محصولات ضروری لباس های بیرونی بانوان دارد. چراکه در کشورهای اسلامی به عنوان بخشی از پوشش حجاب پوشیده می شود. هر یک از انواع مدل های مانتو متناسب با فصول مختلف طراحی و تولید می گردند و آنقدر  شیک هستند که خانم هایی که می خواهند استایل خود را بروز دهند به آن روی می آورند. مانتوها بخاطر اینکه از لباس های مورد استفاده و ضروری هر روزه بانوان هستند لذا می بایست در انتخاب آنها دقت بیشتری داشته باشید تا تیپ و استایل خود را با چیزی که قرار است هر روز بپوشید خراب نکنید. مانتوها یکی از بخش های مهم ظرافت هستند و با برش و رنگ بندی هایی که دارند به عنصر مهمی از استایل شما تبدیل می گردند. از جمله این مانتوهای شیک و جذاب می توان به مانتو ژاکارد Queen  اشاره کرد.

مشخصات مانتو ژاکارد Queen

مانتو ژاکارد Queen با برش و طرح و رنگ خود، مانتویی شگفت انگیز است  و همچنین نشان می دهد که می توان حتی در لباس های بیرونی درخشید. بانوان وقتی قرار است لباسی تهیه کنند و بخرند، بخصوص که آن لباس مانتو باشد که برای مدت طولانی پوشیده می شود، آن را به طور دقیق با تمام جزئیات مانند ضخامت، پارچه و رنگ  تا ریزترین جزئیاتش مورد بررسی قرار می دهند. بانوان هنگام انجام این بررسی ظرافت را کنار نمی گذارند. آنها در انتخاب مانتو به برش و مدل توجه ویژه ای دارند و به مانتویی علاقه نشان می دهند که ظرافت آنها را به خطر نیندازد. از اینرو مانتو مجلسی ژاکارد Queen با طرح و برش شیک خود که در سر آستین ها و لبه های جلوی مانتو با نواردوزی سفید همراه شده، ظرافت خاصی پیدا کرده است که بسیار مورد علاقه بانوان است.

همینطور مانتو ژاکارد Queen از جنس ژاکارد درجه یک تهیه شده است که رنگ مشکی طرح پتینه محو دارد. ژاکارد در اصل جنس پارچه نیست بلکه طرحی است که طرح خود را از روند بافت پارچه می گیرد و از انواع مختلف الیاف ها چون پنبه و ابریشم تا پلی استر و… ساخته می شود. این جنس پارچه مقاوم و ارتجاعی و البته دوام و ثبات بالایی دارد و در برابر چروک شدگی مقاوم است. همچنین این مانتو لمینت شده است و طراحی آن به صورت فون آزاد و فری سایز می باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مانتو ژاکارد Queen‎‎”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توجه : اندازه های نوشته شده در جداول ، اندازه ی لباس پس از دوخت و با دکمه ی بسته ( برای بالا پوشها) است
یقینا با دکمه های باز و پوشیدن لباس به صورت جلو باز لباس در تن شما ازادتر دیده خواهد شد.

 

راهنمای سایز و اندازه مانتوها (به نام سایز اکتفا نشود . حتما اندازه گیری کنید)

مدلقدسایزاندازه
مانتو کتی مدل یوکاقد 85فری سایزدور سینه 104 ،دور باسن 108، مناسب ۳۶ تا ۴۰/۴۲
مانتو کلودیقد 110فری سایز

دور سینه ۱۰۴ سانتی متر ، دور باسن ۱۲۶ سانتی متر ، دور بازو ۳۹ سانتی متر

فری سایز مناسب ۳۶ تا ۴۰/۴۲
( توجه : اندازه دور سینه و دور باسن با در نظر گرفتن ۶ سانتی متر روی هم گرد جلو نوشته شده است به همین دلیل این لباس در حالت جلو باز ازادی بیشتری دارد)
مانتو کوکوقد 85فری سایز

دور سینه ۱۰۴ سانتی متر ، دور باسن ۱۲۶ سانتی متر ، دور بازو 38 سانتی متر

فری سایز مناسب ۳۶ تا ۴۰/۴۲
( توجه : اندازه دور سینه و دور باسن با در نظر گرفتن ۶ سانتی متر روی هم گرد جلو نوشته شده است به همین دلیل این لباس در حالت جلو باز ازادی بیشتری دارد)
مانتو ژاکارد coffee‎‎قد  

دور سینه 108 سانتی متر ، دور باسن 126 سانتی متر ، دور بازو 42 سانتی متر

فری سایز مناسب ۳۶ تا ۴۰/۴۲
( توجه : اندازه دور سینه و دور باسن با در نظر گرفتن ۶ سانتی متر روی هم گرد جلو نوشته شده است به همین دلیل این لباس در حالت جلو باز ازادی بیشتری دارد)