مانتو
مانتو کتی جانان
/5

مانتو کتی جانان

۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان
مانتو کتی nice (کرم)
/5
۱,۰۶۰,۰۰۰ تومان
کت راه راه ( لینن نچرال )
/5
۱,۰۹۰,۰۰۰ تومان
مانتو کتی مشکی nice
/5
۱,۰۶۰,۰۰۰ تومان
مانتو کتی Rest‎‎
/5
۱,۴۸۰,۰۰۰ تومان
/5
۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان
/5
۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان
/5
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
مانتو کتی Lily‎‎1
/5
۱,۰۸۰,۰۰۰ تومان
مانتو کتی کوک‌دوزی Pastel‎‎5
/5
۱,۰۸۰,۰۰۰ تومان
مانتو کتی بخارادوزی Neleen (بنفش)‎‎
/5
۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان
مانتو ژاکارد coffee‎‎
/5
۹۲۵,۰۰۰ تومان
مانتو zebra‎‎
/5
۸۱۰,۰۰۰ تومان
مانتو Melanie ( توناژ طوسی )
/5
۵۹۵,۰۰۰ تومان
مانتو bella
/5
۳۹۵,۰۰۰ تومان
مانتو تافته آستین پیلی دار
/5
۴۳۰,۰۰۰ تومان
نمایش بیشتر

راهنمای خرید و انتخاب مانتو زنانه

مانتو زنانه از پوشاک محبوب و پر استفاده در کشورهای اسلامی هستند، زیرا از آنها به عنوان پوشش حجاب استفاده میشود. و اصولا محیط اجتماعی که افراد در آن زندگی میکنند، بر پوشش آنها نیز تاثیر میگذارد و ما نیز غالبا در کشور خود شاهد پوشش بانوان با مانتو هستیم. امروز به واسطه توسعه فناوری و پیشرفت صنعت نساجی، پوشاک از جمله مانتو زنانه و دخترانه در انواع مدل ها و از جنس مواد و متریال های مختلف تولید میگردند. لذا شاهد تنوع گسترده ای در تولید انواع مانتو زنانه هستیم. مانتوها همچنین از دسته لباس های بیرونی بانوان هستند، یعنی اینکه برای محیط های بیرون از خانه طراحی شده اند و معمولا بر روی لباس های دیگر پوشیده میشوند.‌ با اینحال مانتو را میتوان یکی از پوشاک همیشه همراه بانوان در کشورهای اسلامی چون ایران قلمداد کرد که بخش مهمی از پوشش حجاب است.

عموما بانوان به پوشش خود خیلی اهیمت میدهند و همواره سعی میکنند در ایجاد ترکیب و استایل های خود از بهترین و باکیفیت ترین پوشاک استفاده کنند. از اینرو وقتی قرار است که یکی از پوشاک زنانه همچون مانتو را همیشه در محیط های بیرونی بپوشند، قطعا در انتخاب آن دقت زیادی به خرج میدهند. مثلا به مواردی اعم از فصلی که قرار است مانتو را بپوشند، رنگ بندی مانتو، طرح و نقش آن، جنس پارچه مانتو، طراحی و مدل مانتو، برند و مد بودن و البته دوخت و کیفیت آن توجه می کنند. فرق اساسی که بانوان به نسبت مردان در انتخاب پوشاک خود دارند، در اولویت بودن زیبایی و مد در هر شرایطی است. در حالی که برای مردان کاربردی بودن پوشاک بیش از زیبایی آن اهمیت دارد.

در واقع لباس پوشیدن یکی از نکات مهمی است که نشان دهنده استایل فرد است. هر چیزی که به شما می آید، میتواند مد شما هم‌ باشد. برای همین مهم است که بدانید چه میخواهید و مطابق با تیپ و استایل خود و همینطور سن و شرایط فصلی دست به انتخاب پوشاک خود بزنید. از جمله در انتخاب هر یک از انواع مدل های مانتو می توانید بسته به یک سری از عوامل و فاکتورهای متعدد عمل کنید که عبارتند از:

انتخاب مانتو زنانه بر اساس جنس پارچه

یکی از اولین چیزهایی که خانم ها در انتخاب مانتو به آن توجه میکنند، جنس پارچه آن است. یک مانتو زنانه با جنس پارچه با کیفیت و مناسب، علاوه بر راحتی استفاده، از عمر و دوام طولانی برخوردار است و به همین جهت نیز در هنگام انتخاب مانتو زنانه، جنس آن توسط خانم ها بررسی میشود. امروز تنوع استفاده از مواد و متریال های گوناگون اعم از الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی سبب شده تا با مانتوهایی با جنس پارچه های متنوع روبرو باشیم. از برترین جنس پارچه های مانتویی میتوان به جنس پارچه هایی اعم از پارچه نخی، پارچه کرپ، پارچه فاستونی، پارچه کتان، پارچه جین، پارچه لنین، پارچه چرم، پارچه دیور، پارچه ساتن، پارچه ابریشم و جنس ژاکارد اشاره کرد.

انتخاب مانتو زنانه بر اساس طراحی و مدل

خانم ها در انتخاب مانتو زنانه ابتدا طرح و مدل آن را بررسی میکنند و سپس متناسب با لباس و ترکیب و استایلی که دارند یا قرار است داشته باشند دست به انتخاب مانتو میزنند. انواع طرح و مدل های مانتو زنانه بسیار گسترده است. اما میتوان آنها را بر اساس ساختار طراحی به لحاظ قد و اندازه در دو دسته بندی مانتو بلند و مانتو کوتاه، و بر اساس ساختار طراحی جلوی آنها در دو دسته بندی جلوباز و جلو بسته قرار داد. به علاوه بر اساس طراحی یقه، مانتو ها به صورت هایی چون مانتو یقه انگلیسی، مانتو یقه ایستاده، مانتو یقه آرشال، مانتو یقه گرد، مانتو یقه هفت، مانتو یقه دیپلمات و… طراحی میشوند. همینطور مانتوها بر اساس نوع استفاده و کاربری خود در دسته بندی های مجلسی، اسپرت، سنتی، رسمی و ساده قرار میگیرند.

انتخاب مانتو زنانه بر اساس طرح و رنگ

و اما انواع مدل های مانتو زنانه بر اساس طرح و رنگ بسیار متنوع هستند. اهمیت طرح و رنگ در انتخاب مانتو زنانه از این جهت است که میبایست برای ایجاد ترکیب و استایلی شیک و جذاب، در رنگ بندی آنها یا طرح و نقشی که دارند دقت کرد. مثلا مانتوهای طرح و نقش دار با لباس های تک رنگ و ساده، و بالعکس مانتوهای تک رنگ و ساده با لباس های طرح و نقش دار، بهتر ست و ترکیب میشوند و همینطور ست کردن آنها بر اساس رنگ بندی با استفاده از قوانین چرخه رنگ، باعث ایجاد نوعی هارمونی و تناسب رنگ می گردد. لذا می توان در انتخاب مانتو به لحاظ طرح و رنگ، بسته به رنگ بندی لباس های دیگر یا ترکیب و استایل خود دست به انتخاب مانتو بزنید.

انتخاب مانتو زنانه بر اساس فصل

معمولا خانم ها وقتی میخواهند مانتو انتخاب کنند، به فصل و شرایط های فصلی هم توجه می کنند. مثلا یک مانتوی ضخیم و از جنس پارچه های غیر قابل تنفس که گرم است، برای فصل تابستان مناسب نیست و از طرف دیگر یک مانتو از جنس پارچه های نازک و ساخته شده از الیاف طبیعی قابل تنفس که خنک است، برای فصل زمستان خوب نیست. از اینرو معمولا مانتوها بر اساس فصل ها انتخاب میشوند و میتوان آنها را در دو دسته بندی مانتوهای کالکشن بهار و تابستان و مانتوهای کالکشن پاییز و زمستان قرار داد. در واقع وقتی یک مانتو زنانه با شرایط فصلی انتخاب می کنید، راحتی و آسایش استفاده را نیز با خود همراه میسازید. البته برخی از مانتوها نیز از جنس پارچه هایی تولید میشوند که چهارفصل هستند و از آنها می توان در هر فصلی استفاده کرد.

انتخاب مانتو زنانه بر اساس مد و برند

خانم ها چون به استایل و زیبایی اهمیت می دهند، بخوبی میدانند که پوشاک مد روز پوشیدن تا چه حد میتواند بر روی جذابیت و زیبایی آنها تاثیر بگذارد. و اصولا طبق مد روز لباس پوشیدن میتواند شما را خاص و منحصر به فرد نشان بدهد که خانم ها اینطور دیده شدن را دوست دارند. این عمل یعنی بر اساس مد روز لباس پوشیدن، می تواند به لحاظ طراحی باشد یا رنگ بندی که هر سال یک طرح و یک رنگ مد می شود. مانتوها نیز از سوی بانوان شیک پوش، معمولا بر اساس طرح و رنگ جدید و مد سال انتخاب می شوند. مثلا رنگ مد سال ۲۰۲۲ رنگ آبی بنفش بود. به علاوه بسیاری از بانوان علاقه دارند که پوشاک خود را از میان برندها انتخاب کنند. چون علاوه بر کیفیت و طراحی بروز، حسی از خاص بودن به آنها می بخشد.

انتخاب و خرید مانتو زنانه بر اساس قیمت

قیمت مانتو زنانه و دخترانه بر اساس عوامل زیادی اعم از جنس ساخت، طراحی و مدل، کیفیت دوخت، برند و طرح و نقش آن تعیین می گردد. لذا چنانچه قصد خرید هر یک از انواع مدل های مانتو زنانه و دخترانه را دارید، هر یک از این عوامل می تواند در قیمت مانتو موثر باشد. معمولا استفاده از جنس ساخت های به دست آمده از الیاف طبیعی یا طرح و مدل های بروز و البته برند بودن و دوخت با کیفیت باعث می شود تا یک مانتو از قیمت بالایی برخوردار باشد.

اما نکته مهمی که می تواند باعث انتخاب و خرید مانتو با قیمت مناسب باشد، خرید از مراکز تولید یا فروش مستقیم و بدون واسطه این محصولات، همچون خرید از فروشگاه اینترنتی نگار ندایی است. انواع محصولات با کیفیت و متنوع مانتو در این فروشگاه اینترنتی پوشاک، بدون واسطه و از تولید به مصرف عرضه می شود که همین باعث قیمت های مناسب و اقتصادی آنها می گردد.